DELO, leto 2006, poved v sobesedilu:

Hasan Rizvić (12 točk in 8 skokov) se je sicer trudil in pokazal obetavne znake prebujenja, vendar so bili njegovi soigralci z nekaj pičlih izjem premalo razpoloženi. Tudi nesrečni Arslan, ki je moral zapustiti igro tik pred koncem 3. četrtine ob metu iz igre 0:4 (in brez ene same asistence v celem 1. polčasu), razočarali pa so še Manučar Markoišvili (0:5), Saulisu Kuzminskas (0:4), Domen Lorbek 0:3), Miha Zupan (1:6) ...

Union Olimpija je imela na voljo kar 17 metov za dve točki več kot Hemofarm in sprožila 13 trojk več, vendar s skupno 35-odstotnim izkoristkom ni mogla unovčiti sadove dobrega skoka (dobila ga je s 34:27) in agresivne obrambe, s katero je prisilila goste k 20 izgubljenim žogam.