DELO, leto 2006, poved v sobesedilu:

Očitki so leteli predvsem na igro v prvem polčasu, v katerem so si krimovke privoščile kar 16 tehničnih napak, a nič boljše niso bile Avstrijke, ki so jih storile 17. Napeto je bilo vse do 55. minute, ko je Krim vodil s 27:26, nato pa si gladko zmago priigral z delnim rezultatom 6:0, h kateremu so pripomogle številne napake tekmic (Hypo je vsega skupaj naredil 27 tehničnih napak, Krim pa 24) in obrambe Sergeje Stefanišin. Po drugi strani je za Krim, ki ga čez deset dni čaka nastop na evropskem superpokalu v Viborgu, spodbudno, da je zmagal brez Nataše Derepasko, Katje Kurent, Tatjane Alizar pa tudi Ljudmile Bodnjeve, ki si je že v 12. minuti poškodovala desno koleno in izpustila preostanek tekme, na srečo pa brez trajnih posledic.