nova beseda iz Slovenije

DELO, leto 2005, poved v sobesedilu:

Sandi Knavs je bil tudi tokrat med najboljšimi možmi Salzburga v bojeviti tekmi v Mattersburgu, ki jo je Red Bull dobil z 1:0. Austria je izgubila v Gradcu, Nastja Čeh je igral do 83. minute.

Ostali naši: Robert Koren - Lillestrøm je doma izgubil s Tromsøjem, igral vso tekmo; Matej Mavrič - Molde drevi gostuje pri moštvu Bodo/Glimt; Aleksandar Rodić - Kayserispor je izgubil s Fenerbahčejem, Rodić je igral do 63. minute; Boštjan Cesar - Marseille je zmagal, ni igral; Mile Ačimovič - Lille je zmagal, ni igral; Andrej Komac - Maritimo je izgubil, ni igral; Samir Handanovič - Treviso je izgubil, ni igral; Zlatko Dedič - Parma je izgubila, ni igral; Borut Mavrič in Aleš Kokot - Greuther Fürth je zmagal, oba sta igrala vso tekmo; Ermin Hasič in Rajko Tavčar - Unterhaching je izgubil, nekdanji vratar Kopra in Olimpije je v igro vstopil v 46. minuti, Tavčar pa je igral vso tekmo; Goran Šukalo (Aachen) drevi gostuje v Rostocku (Mišo Brečko).