DELO, leto 2002, poved v sobesedilu:

Gozdni volkovi so bili proti Milwaukeeju močnejši za Wallyja Szczerbiaka, ki se je pred mesecem poškodoval na pripravljalni tekmi z včerajšnjimi tekmeci, na poti do zmage pa jim je pomagal tudi Toni Kukoč. Splitčan je igral le osem minut, metal 1:6 ter si zaradi zmerjanja sodnikov in protestnega brcanja žoge prislužil izključitev.

Boston : LA Lakers 98:95 po podaljšku (Pierce 28, Delk 26, Šundov ni igral; Bryant 41, Medvedenko 8), Minnesota : Milwaukee 114:110 (Garnett 28 točk in 24 skokov, Szczerbiak 19, Nesterović 10 - prosti meti 0:2, za dve 5:6, 2 skoka in 1 asistenca v 25 minutah; Cassell 32, Kukoč 3), Denver : Detroit 63:89 (Posey 21, Ckitišvili 0; Billups 21, R. Hamilton 15, Okur 6, Rebrača 4).