DELO, leto 2002, poved v sobesedilu:

V zadnjih pripravljalnih tekmah so se odlikovali še Sebastjan Cimerotič (Lecce), Milenko Ačimovič (Tottenham) in Sebastjan Berko (Triestina). Rezultati naših legionarjev - Mladen Dabanovič (Genk : Lokeren 2:3): branil vso tekmo; N. Čeh in Dejan Nemec (La Louviere : Brugge 1:2): nista igrala; Spasoje Bulajič (Union Berlin : Mainz 0:2): igral vso tekmo; Ermin Šiljak (Panionios : Marcos 2:1): pri izidu 1:2 šel iz igre v 76. minuti; A. Čeh in Zoran Pavlovič (GAK : Salzburg 0:1): Čeh igral do 65. minute, Pavlovič ni igral; Sebastjan Cimerotič (Lecce : Veroli 6:1): igral vso tekmo, zabil gol v 81. minuti; Milenko Ačimovič (Tottenham : Lazio 2:2): igral do 75. minute; Sebastjan Berko (Udinese : Triestina 1:0): igral od 76. minute; Zlatko Zahovič (Benfica : Celta Vigo 0:2): igral vso tekmo, Željko Milinovič (Kashiwa Reysol : Jef United Ichihara 1:3): igral vso tekmo. G. N.