DELO, leto 2002, poved v sobesedilu:

No, vsaj poškodb ni bilo, s čimer so še najbolj osrečili Srečka Katanca.

Zlatko Zahovič (Benfica : Boavista 2:1): zaradi kazni ni igral in je že v Mariboru; Miran Pavlin (Porto : Santa Clara 5:3): ni igral; Aleksander Knavs (Kaisrslautern : Energie Cottbus 4:0): po tradiciji bil med najboljšimi v domači vrsti; Željko Milinovič (Ichihara Jef United : Yokohoama 2:0): igral vso tekmo; Mile Ačimovič (Crvena zvezda : Hajduk Kula 1:1): igral do 60. minute in si prislužil rdeč karton; Milan Osterc (Hapoel Tel Aviv : Maccabi Netanyo 1:1): ni igral; Rajko Tavčar (Nürnberg : Bayer L. 1:0): ni bil v postavi; Spasoje Bulajič (Köln : Freiburg 2:0): ni bil v postavi; Sebastjan Cimerotič (Lecce : Udinese 1:2): igral od 65. minute, La Gazzetta Dello Sport mu je prisodila oceno 5,5 in zapisala, da je začel zagnano, a tudi hitro ugasnil; Dejan Nemec in Nastja Čeh (St. Truiden : Brugge 5:3): bila sta med rezervisti; Danijel Brezič (Molenbeek : Aalst 4:3): igral vso tekmo; Simon Sešlar (Mouscron : Lierse 2:0): igral do 68. minute; Sašo Gajser (Standard Liege : Gent 0:1): ni bil v postavi; Mladen Dabanovič (Lokeren : Anderlecht 0:1): zamenjan ob polčasu zaradi rahle poškodbe pri izidu 0:0; Zoran Pavlovič in Aleš Čeh (Austria : GAK 0:2): Pavlovič vstopil v igro v 46. minuti pri zidu 0:0; Čeh igral vso tekmo; Martin Pregelj (Sturm : Ried 3:0): igral od 60. minute; Goran Sankovič (Slavia : Pribram 0:0): igral vso tekmo; Džoni Novak, Goran Šukalo, Sašo Jakomin (Unterhaching : Alemannia 2:0): Džoni je poškodvan, Jakomin ni igral, Šukalo pa je igral do 77. minute; Mladen Rudonja (Portsmouth) je končal prvenstvo in je že doma; Ermin Šiljak (Panionios) zaradi finala pokala v Grčiji niso igrali prvenstvenih tekem. G. N.