'so večji del tekme vodili' (<=9)

Koprčani so večji del tekme vodili, v 3. četrtini celo za 10 točk (65:55).  D
     Gostje so večji del tekme vodili, saj so igrali zbrano v obrambi in zanesljivo v napadu, medtem ko so gostitelji igrali slabše kot znajo, še posebej pa je bodla v oči njihova neučinkovitost.  D
     Pravzaprav so Steaui zmago podarili v zadnjih minutah, potem ko so večji del tekme vodili.  D
     Gostitelji so večji del tekme vodili, le v 18. minuti so nepopustljivi Zagorjani prevzeli vodstvo s 24:20.  D
     Gostitelji so večji del tekme vodili z minimalno prednostjo, razen na začetku 3. četrtine, ko so gostje po koših Cizeja vodili s 7 točkami prednosti.  D
     Potem ko so večji del tekme vodili za 15 in več točk, jim je šlo v finišu sicer krepko za nohte, zmaga pa je vendarle prijetna popotnica pred današnjo drugo tekmo z močnejšo Italijo.   D
     Dobovski rokometaši so morali kljub svoji letošnji najboljši predstavi v končnici tekme priznati premoč gostov iz Slovenj Gradca, čeprav so večji del tekme vodili, v 40. minuti še s štirimi zadetki prednosti.  D
     Ježičani so v boju za obstanek tesno izgubili morda odločilno tekmo proti mestnemu tekmecu Iliriji. Šiškarji so večji del tekme vodili in imeli 21. minuti najvišjo prednost na tekmi - 41:28. Ježičani so še naprej igrali borbeno, se z delnim izidom 9:0 najprej približali na 41:43 in nato v 34. minuti preobrnili rezultat na 58:57.  D
     Zoran Martič, trener Geoplin Slovana: »Gostitelji so večji del tekme vodili in s tega vidika je njihova zmaga zaslužena.  D