'imeli večji del tekme pobudo' (<=8)

Škoti so imeli večji del tekme pobudo, oba gola pa so dosegli v drugem polčasu.  D
     Gostje so imeli večji del tekme pobudo, zlasti pa so pokazali več borbenosti in volje.  D
     Gostje so imeli večji del tekme pobudo in tudi številne priložnosti, a jih nespretni napadalci niso znali izkoristiti.  D
     Res je sicer, da so imeli večji del tekme pobudo, vendar so bili napadalci v sklepnih akcijah nespretni in brez pravih rešitev.   D
     Z remijem so bolj zadovoljni Ajdovci, čeprav so imeli večji del tekme pobudo in bi lahko tudi zmagali.  D
     Telesno močnejši in višji gostje iz Novega Sada so imeli večji del tekme pobudo in v 12. minuti vodili s 34:22.  D
     Izbranci Slavka Iveziča so sicer imeli večji del tekme pobudo, odločilno prednost pa so si priigrali šele v zadnjih minutah.   D
     Bojan Prašnikar, trener Maribora Teatanica: »Zmaga je povsem zaslužena, saj smo imeli večji del tekme pobudo.  D