nova beseda iz Slovenije

'bili večji del tekme boljši' (<=7)

Za boljši končni razplet smo naredili preveč napak, čeprav smo bili večji del tekme boljši.«   D
     Ljubljančani so bili večji del tekme boljši, nekaj minut pred koncem pa so si zagotovili prednost 19:15.  D
     Če bi tokrat zmagali Celjani, bi jim pač čestital, saj so bili večji del tekme boljši.  D
     Gostje iz Postojne so zasluženo osvojili točki, saj so bili večji del tekme boljši nasprotnik.  D
     Kanalci so bili večji del tekme boljši v vseh prvinah in le v 3. nizu so Bistričani prišli do sape.  D
     Po tradiciji so koroško-šaleški derbiji vedno zanimivi in dramatični, tokrat pa gostitelji niso imeli sreče, čeprav so bili večji del tekme boljši in so se sijajno upirali favoriziranim gostom iz Velenja.   D
     Lige so ostali praznih rok, čeprav so bili večji del tekme boljši od Cimosa. Koprčani so znali udariti ob pravem času, z obrambami Darka Stanića in goli nekdanjega ΄»pivovarja΄« Matjaža Brumna so iz Zlatoroga odnesli točki, s katerima so prevzeli vodstvo na lestvici, tekmece pa potisnili v nezavidljiv položaj - prvaki, ki so doživeli že tretji poraz na desetih tekmah DP, bodo v nadaljevanju sezone lovili pet točk zaostanka.   D

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)