zabiti (101-200)

trenutku preprečiti gol, že v naslednjem pa ga      zabiti,     « je nekoč dejal Osim, ki je s pravim razmerjem  D
ki je po visokem vodstvu skušal z bele točke      zabiti      prvi bundesligaški gol, a mu je bosanski Hrvat  D
bolj zanesljivo. »Ne pozabite, da še vedno zna      zabiti      gol!« dodaja Bojan Prašnikar.S skoraj 90 kilogrami  D
refleks Moskve iz časov čezatlantskih sporov:      zabiti      klin v zahodno zavezništvo, le da tokrat z ruskimi  D
v športu razburljivejše od bojev v pisarnah:      zabiti      gol več od tekmeca! Siniša Uroševič   D
znana: »Jasno je, da moramo za napredovanje      zabiti      tri gole.Če prvega dosežemo zelo hitro, potem  D
tako natančno obtesanih, da mednje ni mogoče      zabiti      niti šivanke.In kako so jih sestavili s takšno  D
ki ima v glavi le eno računico: »Hitro moramo      zabiti      prvi gol.Potem bo tekma odprta, napadalna in  D
izdatno lajal). Ne morem pomagati, sem pač edini      zabiti      Slovenec, ki vas napačno razume, in še bolj  D
saj so nosilna tla globlja, vanja so morali      zabiti      176 pilotov, ki so dolgi po 50 metrov in imajo  D
ki se mu je pod nogami znašla žoga, želel sam      zabiti      gol, pri tem pa so seveda vsi po vrsti pozabljali  D
nogometnega igralca, ki poskuša na poslovilni tekmi      zabiti      gol ali pa vsaj prispevati kakšno mojstrsko  D
Kloseju, toda nedosegljivega podviga ne obžaluje. »     Zabiti      dva gola v prvem polčasu je sijajen občutek  D
če prvokategornikom v eni uri ne bi uspelo      zabiti      gola Afričanom, pa se ni proslavila: drugi polčas  D
nadaljevanju: če našim brez njega ne bi uspelo      zabiti      gola.Ta je vsekakor potreben, kajti remi je  D
tudi v nadaljevanju prvenstva. »Seveda si želim      zabiti      gol Tunizijcem, ki jih moramo premagati, če  D
napadalec brez sodelovanja s kolektivom ne more      zabiti      gola.Nekaj podobnega se napoveduje v sedanji  D
da so to spoznali seveda le tisti, ki so manj      zabiti.     Jaz sem pred kratkim spoznal, kako zelo zabit  D
me je, da ji podarim gol, posrečilo se mi je      zabiti      kar dva.«Par ima že dva otroka.   D
Igralci so stopili skupaj. Vedeli smo, da moramo      zabiti      gol, v naši ekipi pa imamo prave može za to  D
Ivica je rojen za Japonsko: zna igrati, skočiti,      zabiti      gol, voditi igro ...Mislim, da bo s sodelovanjem  D
spremenil marsikaj. A tudi mi smo ga sposobni      zabiti      na Cipru.« Borut Planinšič ml.   D
za uvrstitev v 3. kolo kvalifikacij bo treba      zabiti      kak gol tudi v Nikoziji. Košarkarji v četrtfinalu  D
šestimi tekmovalci, žal pa v finišu nismo znali '     zabiti      gola',« je povedal Pintarič, ki se je s svojimi  D
gladovno stavka - in v bizarni tekmi Hrvatom      zabiti      nenavaden gol. Bistvo fenomena Joras je, da  D
Santiagu Bernabeuu naj bi Fenomeno poskušal      zabiti      na ligaški tekmi proti Osasuni 22. t. m. - na  D
socialdemokratskemu kanclerju se je kljub temu posrečilo      zabiti      klin v na videz neprebojne argumente svojega  D
številčni premoči - resda danes sploh ni več lahko      zabiti      gol z igralcem več - napakah pri prehajanju  D
Ankara 14:1 (5:0, 2:1, 7:0) »Nikomur ni lahko      zabiti      25 golov, še zlasti pa je to težavna naloga  D
zato, ker je zelo specifičen igralec, ki zna      zabiti      odločilne gole v drugem delu tekme, svoje pa  D
minuti. A za popolno brezskrbnost je moral      zabiti      še gol z enajstmetrovke v 82. minuti, saj so  D
priložnosti in preklemano lekcijo iz poglavja »kako      zabiti      gol« jim je ob koncu prvega polčasa dal nekdanji  D
Koli, skratka. Koli,      zabiti      v domišljavcih, ki mislijo, da so domiselni  D
časa se udejstvujem v kraljevi fondaciji. Vsak      zabiti      as me stane 100 ameriških dolarjev.Proti Lleytonu  D
igra zelo disciplinirano v obrambi, težko ji je      zabiti      gol.« Kakor koli že, naši igralci so opozorili  D
visijo umetniške slike, zato nihče več noče      zabiti      žeblja samo zato, da bi nanj obesil ceneni koledar  D
odločilna pa bo bržkone obramba. Sposobni smo      zabiti      veliko golov, vprašanje pa je, kako se bomo  D
iluzija. Najprej se moramo ubraniti in nato      zabiti      gol.Izguba Knavsa je res hud udarec za vse nas  D
Igrati moramo samozavestno in napadalno ter      zabiti      gol,« pred tekmo, ki bi utegnila spisati tudi  D
sposoben 89 minut igrati na svoji polovici in nato      zabiti      gol,« prav 37-letni veteran.Valenciin tabor  D
čaka trda tekma, toda vemo, da smo sposobni      zabiti      gol kjerkoli.« Rezultat - Real Madrid : Juventus  D
zelo zbrani obrambi in jim je vedno znova težko      zabiti      gol,« je poudaril eden najizkušenejših, Steve  D
pokrajini, je Slobodan Milošević poskušal celo javno      zabiti      klin med Milanom Kučanom in Janezom Janšo.»Mislim  D
goli ravno moja obsesija. Moj osnovni cilj ni      zabiti      gol.V rokometu je še veliko drugih stvari, ki  D
delujejo za skupni cilj, ki je seveda jasen:      zabiti      kar največ golov. V tehnologiji se pojavlja  D
Nismo izgubili, ne prejeli gola. Želeli smo ga      zabiti,      vendar zvezna in napadalna vrsta nista bili  D
pa so zelo redke; zato, ker so klini pravilno      zabiti,      smeri očiščene, z njih ne pada kamenje kot denimo  D
kilogramov. »Osvojiti hočem vse, kar se da, in      zabiti      čim več golov,« je po novem »El Flaco« (suhec  D
Oni pač zelo veliko. Maribor mora v Maksimiru      zabiti      gol, a bi ga bilo preganjati za vsako ceno nesmiselno  D
igre, je osnovni cilj enak kot pred tednom dni:      zabiti      gol!Po natančni analizi prvega dvoboja smo v  D
igralec, ki je močen v igri z žogo in ki zna      zabiti      gol.Čestital sem mu za igro in mu rekel, da  D
morem pa zanikati, da je cilj vsakega napadalca      zabiti      čim več golov.« Seveda ne velja prezreti drugih  D
Vandair Dos Santos. CSKA bi moral za podaljšek      zabiti      vsaj še en gol. Prihodnji teden bosta na sceni  D
tudi leni in ob pametnih in povprečnih tudi      zabiti      kot noč.Ej, moj Slavko, vsi ne moremo biti svetovni  D
ideal. Najprej se je treba ubraniti in nato      zabiti      gol.Prvi gol daje veliko prednost, zabiti pa  D
nato zabiti gol. Prvi gol daje veliko prednost,      zabiti      pa ga je treba kar najhitreje.« Novinarji  D
branjenjem, toda vselej igramo tako, da poskušamo      zabiti      gol več od tekmecev.To pa je tudi tvegano,«  D
šotore, saj se da v gumijasto podlago dobro      zabiti      kline.Tako igrišče dobiva razpoke in dodatne  D
smo, da je Koper trda ekipa, ki ji je težko      zabiti      gol.V 2. polčasu smo imeli nekaj smole v zaključku  D
postavljeni obrambi Švedi tako rekoč niso mogli      zabiti      gola, zadnja ovira je bil fenomenalni Perić  D
Ampak naš cilj je enak.      Zabiti      gol v Zagrebu, o drugih željah za zdaj ne bom  D
nadomestili pomanjkljivosti. Čimprej želimo      zabiti      gol, tekmecu pa to preprečiti.Pripravljeni pa  D
prvi cilj: ne dobiti gola in ga čim hitreje      zabiti      Čatež -  D
kar je tudi naša želja. Sam ju sicer ne morem      zabiti,      bom pa naredil vse, da bomo čim lažje prišli  D
nenadoma obstale. Mostovi čez Nil so bili v hipu      zabiti      s pločevino.Kakor da bi neustavljivo rastoči  D
bi moral za naskok na 2. mesto večne lestvice      zabiti      še 70 golov.Hull, ki je profesionalec že vse  D
Nesterović mora med zasebnim dodatkom neštetokrat      zabiti      žogo v koš po Brownovi podaji, teči z vso naglico  D
v svoji hotelski sobi. Vsak posebej skušata      zabiti      odvečni čas, počasi se prek hipnih srečanj v  D
nagovarja, naj se pridruži tovarišiji, ki zna      zabiti      kajlo sredi olja in zlomiti klobaso na kolenu  D
banka deli planet na nerazvite, ki so revni in      zabiti,      in na civilizirane, razvite.A stvari je treba  D
permanentni defenzivi, kot da sploh ne namerava      zabiti      gola.Nogometni trener Bojan Prašnikar bi se  D
interne stave, prvič po 15 mesecih znova skušal      zabiti      žogo v koš.In uspelo mu je.  D
v. d. trenerja Ljubljane: »Šmartnu je težko      zabiti      gol.Gostje so zasluženo vodilna ekipa lige za  D
igrali na neodločen izid, ampak smo poskušali      zabiti      gol.Pretresen sem zaradi težke poškodbe Damirja  D
zanima le zmaga, predvsem pa so želeli čim prej      zabiti      gol.Latvijci so jim pametno prepustili pobudo  D
tekmi idealno podal Henryju, ki mu ni bilo težko      zabiti      gola, kakor tudi ne osem minut kasneje, ko je  D
Najboljši strelec Čehov Milan Baroš pa dodaja: »     Zabiti      želim gol na vsaki tekmi, še raje pa vidim,  D
le, kako nad lepotami mesta očaranega turista      zabiti      v eno od preštevilnih trgovinic s suvenirji  D
Ajdovci na Malti začenjajo evropsko sezono      Zabiti      gol in ne izgubiti Poškodovanega Jankovića  D
peklenske vročine. Cilj ajdovske odprave na Malti je      zabiti      vsaj en gol, ob tem pa ne izgubiti. Verjetna  D
nismo zadovoljni. Ob našem vodstvu bi morali      zabiti      vsaj še en gol in odločiti tekmo.To nam ni uspelo  D
leporečenja. Alpinist si ne more privoščiti      zabiti      klina, kjer ni nujno treba, v nahrbtniku je  D
fantje dobro vedo, kaj jih čaka. Skušali bomo      zabiti      gol in se trudili, da ga ne dobimo.Rezultata  D
V prvem polčasu smo igrali dobro, morali bi      zabiti      še kakšen gol.Ajax je v nadaljevanju res prestavil  D
pomembno. Lepo je, da sem na ledu, ko je treba      zabiti      gol z igralcem več, obenem pa se zavedam, da  D
dokaj zaprto z željo ne dobiti gola in ga morda      zabiti      s protinapada.Taka igra se gostom ni obrestovala  D
Lezbična Mary Cheney Demokratski tabor poskuša      zabiti      klin med vplivnega podpredsednika in konservativno  D
med zadnjim televizijskim soočenjem poskusil      zabiti      še en klin med staro in novo republikansko bazo  D
Henryja in Španca Antonia Reyesa. A potrebno bo      zabiti      gol.»Van Nistelrooy in Rooney sta skupaj odigrala  D
s pristopom pač ne. Z igralcem več bi morali      zabiti      vsaj še štiri gole, a zmaga je kljub temu zaslužena  D
poskušali doseči. Recept je enostaven, saj moramo      zabiti      gol, morda dva.Goričani imajo izvrstno obrambo  D
nekaj ekstremnih posameznikov, ki so sposobni      zabiti      10 golov ali pa zgrešiti 10 strelov zapored  D
Avstrijci v tem nebogljenem položaju niso mogli »     zabiti      gola«? Preprosto, ker je bil v uvodnem delu  D
J. P. Tina zna      zabiti      gol, fantje pa ... Kako postaviti piko na i  D
še kdaj potrdil. Bodo torej naši fantje znali      zabiti      gol, ko bo napočil njihov čas?No ja, včasih  D
nebogljeno in ob štirih prepričljivih porazih zmogla      zabiti      le dva gola.Dobila jih je precej več - 14.  D
izmučeni, saj jim drugače nihče ne bi mogel      zabiti      21 golov v polčasu,« je boj za zlato ocenil  D
si v sklepnem delu prvega polčasa »pustili«      zabiti      8 golov, dosegli pa so le dva.Kljub temu pa  D
zagotovo odšel. Prej bom sicer še poskušal      zabiti      čim več golov, ne glede na to, v kateri ligi  D
»Igralca takšnega kova nimamo. Zna      zabiti      in ima odlično zadnjo podajo ter je vodja te  D