vujačič (701-720)

minutah za Phoenix), LA Lakers : Washington 99:92 (     Vujačič      2 - za dve 1:1, za tri 0:1, po 1 skok in asistenca  D
40 minutah), San Antonio : LA Lakers 83:92 (     Vujačič      igral 3 minutah), Atlanta : Orlando 86:84, Boston  D
42 minutah), Oklahoma City : LA Lakers 91:75 (     Vujačič      skok v 3 minutah), Milwaukee : Miami 74:87   D
Portland 101:112, Houston : LA Lakers 101:109 (     Vujačič      ni igral), Golden State : Dallas 90:111. Vrstni  D
NBA - LA Lakers : Portland 88:91 (     Vujačič      3 točke in 2 skoka v 19 minutah), Phoenix :  D
19 minutah), LA Lakers : Sacramento 106:100 (     Vujačič      13 točk, 6 skokov, 2 podaji, ukradena žoga v  D
Oklahoma City (8) 98:70 - 1:0 (Bryant 21, Gasol 19,      Vujačič      ni igral zaradi poškodbe gležnja; Durant 24  D
D. L. NBA: poraz Dragiča, zmaga Brezca,      Vujačič      še vedno ne igra v končnici Branilci naslova  D
štiri v treh dvobojih, medtem ko Aleksander      Vujačič      zaradi poškodbe levega gležnja sploh še ni oblekel  D
Durant 22, Westbrook 18; Bynum in Gasol po 13,      Vujačič      ni igral), San Antonio (7) : Dallas (2) 94:90  D
Utah (5) 111:103 - 2:0 (Bryant 30, Gasol 22,      Vujačič      ni igral; Miles in Boozer po 20); vzhodna konferenca  D
Phoenix 128:107 - 1:0 (Bryant 40, Gasol 21,      Vujačič      brez meta v minuti; Stoudemire 23, Richardson  D
Udrih 5 (2:2), Ovčina 12 (0:2), Nikitovič 2,      Vujačič      2, Kahrimanović 13 (5:5), Čatovič 2, Pungartnik  D
Primož Brezec, ki so ga pestile poškodbe, in Saša      Vujačič,      ki je lani dobival vse manj priložnosti pri  P
možnosti, da jim bo sledil še kdo, denimo Saša      Vujačič,      Beno Udrih, Matjaž Smodiš ali celo Sani Bečirovič  P
verjetno še boljšo. Beno Udrih, Aleksander      Vujačič,      Boštjan Nachbar, Matjaž Smodiš (Erazem Lorbek  P
milijona dolarjev, 4. Primož Brezec 2,75, 5. Sašo      Vujačič      1,75, 6. Katarina Srebotnik 800.000, 7. Beno  P
prevesili manj znani košarkarji. Morda Saša      Vujačič,      najbolj opevani Slovenec, ki ni nikoli zaigral  P
finala, slovenski košarkar pri Lakersih Saša      Vujačič      pa je na zadnji tekmi sezone nabral sedem točk  P
uspešen, bo jasno morda že prihodnji mesec.      Vujačič      je bil eden od junakov derbija med LA Lakers  P