vujačič (621-720)

Denver 97:91, LA Lakers : Minnesota 110:90 (     Vujačič      8 točk - za dve 1:3, trojke 2:4, 3 skoki v 17  D
Košarka NBA - San Antonio : LA Lakers 95:102 (     Vujačič      6 - prosti meti 2:2, za dve 2:2, 2 skoka in  D
podaljšku, LA Lakers : Golden State 114:106 (     Vujačič      12 - prosti meti 2:2, za dve 2:2, trojke 2:2  D
Portland 84:96, Chicago : LA Lakers 109:117 (     Vujačič      5 točk, 2 skoka, 2 podaji v 18 minutah), Phoenix  D
Boston 93:99, New Jersey : LA Lakers 95:103 (     Vujačič      3 točke, 2 skoka, 1 podaja, 3 ukradene žoge  D
129 po podaljšku, Atlanta : LA Lakers 86:76 (     Vujačič      2 skoka v 20 minutah), Minnesota : New Jersey  D
v 51 minutah), Milwaukee : LA Lakers 98:104 (     Vujačič      14 točk, 5 skokov in 3 podaje v 23 minutah)  D
Washington 112:107, Milwaukee : LA Lakers 98:104 (     Vujačič      14 točk, 5 skokov in 3 aisstence v 23 minutah  D
37 minutah), LA Lakers : LA Clippers 88:85 (     Vujačič      3 točke, 1 skok v 15 minutah). Strelstvo   D
minutah za Sacremento), LA Lakers : Memphis 92:75 (     Vujačič      9 -za dve 2:6, trojke 1:2, prosti meti 2:2 in  D
NBA - LA Lakers : Utah 125:112 (     Vujačič      15 točk, 3 podaje, ukradena žoga v 21 minutah  D
Lakers : Houston 111:98 (Bryant 40, Gasol 22,      Vujačič      4 - za dve 22, trojke 0:1, 1 skok v 10 minutah  D
94:108 - 1:2 (Artest 25; Bryant 33, Odom 16,      Vujačič      3 -za dve 0:3, trojke 1:3, 1 skok v 13 minutah  D
pomembno mesto tudi slovenski branilec Aleksandar      Vujačič,      jo mnogi uvrščajo celo na vrh lestvice potencialnih  D
Houston 118:78 - 3:2 (Bryant 26, Gasol 16,      Vujačič      2 - za dve 1:3, trojke 0:2w, 1 skok v 14 minutah  D
103 - 1:2 (Anthony 21, Billups 18; Bryant 41,      Vujačič      3 - za dve 0:1, trojke 1:3, 2 skoka v 12 minutah  D
101 - 2:2 (Smith in Billups po 24; Bryant 34,      Vujačič      6 - prosti meti 0:1, trojke 2:4, 1 skok v 16  D
konference - LA Lakers : Denver 103:94 (Bryant 22,      Vujačič      3 - trojke 1:2, 1 skok in asistenca v 4 minutah  D
Anthony 25; Bryant 35, Gasol in Odom po 20;      vujačič      7 - prosti meti 4:4, trojke 1:2, 1 skok v 7  D
Sacramento), Samo Udrih (Estudiantes), Sašo      Vujačič      (LA Lakers); krila: Goran Jagodnik (Nymburg  D
1:4 (Bryant 20, Odom 17, Ariza 15, Gasol 14,      Vujačič      0:1 za dve točki v 5 minutah; Lewis 18, Turkoglu  D
priskočiti na pomoč drugi; na primer Aleksander      Vujačič      ali Domen Lorbek.Toda ali Slovenija ob Primožu  D
reprezentančnem pikniku, prav tako Aleksander      Vujačič,     « je potrdil predstavnik za stike z javnostmi  D
šport, ki so jih izpustili le Dragič, Nachbar in      Vujačič.     A naravnost s »plaže« le ni prišel domala nihče  D
Opravila sta ga z judo klubom. Košarka: Aleksander      Vujačič      gleda proti Poljski Vse razen zlata na EP  D
Ljubljana - Ko se je Aleksander      Vujačič      pri 19 letih prvič potegoval za dres članske  D
Antoniom osvojil dva šampionska prstana v ligi NBA,      Vujačič      se je na prestol povzpel letos z LA Lakers.  D
Eduardo Brozovič      Vujačič      ni na Rogli, temveč na Kitajskem! Jure Zdovc  D
izkazalo, da le ne bo šlo brez izjem. Aleksander      Vujačič,      Boštjan Nachbar in Goran Dragič se uvodoma zaradi  D
udeležili testiranja pred začetkom priprav.      Vujačič      pa je te dni na Kitajskem, kjer sodeluje v promocijski  D
Kidd, Ron Artest in Shane Battier. »Da bo      Vujačič      za pet dni prekinil reprezentančno vadbo, je  D
civilni opravi sta ostala na klopi Aleksander      Vujačič      (koleno) in Domen Lorbek (zadnja stegenska mišica  D
- 8. Na predstavitev čaka le še Aleksander      Vujačič,      ki ga po besedah reprezentančnega zdravnika  D
pravočasno okreval, bo morda vrzel zapolnil      Vujačič,      ki pa ima že tri tedne vadbenega zaostanka za  D
naslednji test za Slovenijo Udrih že pripravljen,      Vujačič      v ponedeljek Ljubljana -  D
soigralcem pridružila Beno Udrih in Aleksander      Vujačič,      ki naj bi od danes do petka že pomagala moštvu  D
v delovni ritem moštva. »Vesel sem, da sta      Vujačič      in B. Udrih vnovič z nami.Igrati bosta začela  D
vse odvisno od njiju. Toda bojim se, da bo      Vujačič      le stežka nadomestil velik zaostanek za soigralci  D
B. E. Odpadla      Vujačič      in Zupan Selektor slovenske reprezentance  D
Matjaža Smodiša, je odpadel tudi Aleksander      Vujačič,      saj zaradi daljše odsotnosti s priprav ni mogel  D
priprav ni mogel ujeti ritma soigralcev. »Tako      Vujačič      kot vodstvo reprezentance smo naredili vse,  D
ne bi želel na EP? V teh štirih tednih je      Vujačič      še bolj izgubljal stik z moštvom, saj za razliko  D
Klobučar in s takšno se je moral sprijazniti      Vujačič      pri LA Lakers.Doma se zagotovo ne bi.   D
mož KZS se kajpada ni mogel ogniti » primeru      Vujačič«     .Med klepetom z novinarji je zagotovil, da je  D
trojke 1:1) ter 1 skok, član LA Lakers Aleksander      Vujačič      je proti Golden Statu (91:110) v desetih minutah  D
asistenc, medtem ko je njegov rojak Aleksander      Vujačič      k zmagi LA Lakers nad Charlottom v 18 minutah  D
rezentanti. Najvišje ambicije ima zagotovo Aleksander      Vujačič      (pogodba do 2011), ki bo z LA Lakers vnovič  D
Minnesota 116:93, LA Lakers : New Orleans 104:88 (     Vujačič      7 točk, skok v 12 minutah). Tenis   D
Zveni znano?      Vujačič      res v Marijinem gnezdu Če je bilo pred dobrim  D
jasno, da sta slovenski košarkar Aleksandar      Vujačič      in ruska teniška zvezdnica Marija Šarapova   D
katerim sta se zaljubljeno držala za roke.      Vujačič,      ki si je moral po letošnji vrnitvi v ZDA na  D
podaje v 40 minutah), Denver : LA Lakers 105:79 (     Vujačič      3 skoki, podaja v 10 minutah), LA Clippers   D
Nesterović ni igral) LA Lakers : Houston 91:101 (     Vujačič      3 točke, 4 skoki v 10 minutah). Tenis   D
Phoenix), LA Lakers : Oklahoma City 101:85 (     Vujačič      2 - za dve 1:2, za tri 0:1 v 12 minutah za LA  D
Orlando 98:100, Golden State : LA Lakers 97:130 (     Vujačič      5 točk, skok v 6 minutah). Vrstni red, vzhodni  D
: Indiana 96:87, LA Lakers : Miami 108:107 (     Vujačič      0 točk v 28 sekundah);nedelja - Charlotte :  D
104:85, Los Angeles Lakers : Minnesota 104:92 (     Vujačič      7 točk, skok, podaja v 9 minutah), Phoenix   D
podaje v 17 minutah), Utah : LA Lakers 102:94 (     Vujačič      2 minuti za LA Lakers), Sacramento : Minnesota  D
podaj, 4 skoki, 2 ukradeni žogi v 47 minutah;      Vujačič      5 točk, skok, podaja in ukradena žoga v 16 minutah  D
stala tudi oba Slovenca, Beno Udrih in Saša      Vujačič.     Zlasti prvi je bil sicer po koncu na robu moči  D
dobrega statističnega izkupička, medtem ko je bil      Vujačič      deležen največje minutaže od začetka sezone  D
NBA - LA Lakers : Golden State 124:118 (     Vujačič      6 točk - za tri 1:3, prosti meti 3:3, 2 skoka  D
Liga NBA - LA Lakers : Dallas 131:96 (     Vujačič      11 - za dve 1:2, za tri 3:6, 5 skokov, 2 asistenci  D
NBA - LA Lakers : Milwaukee 95:77 (     Vujačič      1 skok in podaja v 12 minutah), Toronto : Boston  D
Clippers 104:102, San Antonio- LA Lakers 105:85 (     Vujačič      0 točk v treh minutah brez), Sacramento : Orlando  D
109 po podaljšku, Dallas : LA Lakers 95:100 (     Vujačič      2 točki, 1 podaja v 3 minutah), Houston : Minnesota  D
Milwaukee 104:113, LA Lakers : LA Clippers 126:86 (     Vujačič      10 točk, skok v 8 minutah), Portland : Orlando  D
asistenca v 13 minutah), LA Lakers : Orlando 98:92 (     Vujačič      ni igral za LA Lakers), Minnesota : Philadelphia  D
jih je pred osmimi leti zmogel 24, Aleksander      Vujačič      dvakrat po 22 ... B. E.   D
več priložnosti pa ni dobil niti Aleksandar      Vujačič,      ki ga je s soigralci med tednom sprejel tudi  D
Philadelphia : LA Lakers 91:99 (Brezec ni igral;      Vujačič      2 točki v 4 minutah), Utah : Sacramento 101  D
podaja v 14 minutah), Boston : LA Lakers 89:90 (     Vujačič      0 točk v 6 minutah), Toronto : Indiana 117:102  D
za SP Za Bečirovičeve klice ostaja gluh le      Vujačič      Ljubljana -  D
zelo dobri, na klice se ni odzval le Aleksander      Vujačič,      ki očitno še ni pozabil lanskih zamer.Drugi  D
minutah za Phoenix), Memphis : LA Lakers 95:93 (     Vujačič      ni igral za LAL), Washington : Boston 88:99  D
Liga NBA - LA Lakers : San Antonio 101:89 (     Vujačič      8 točk - za dve 1:1, za tri 2:2 in skok v 14  D
za Toronto), LA Lakers : Philadelphia 99:90 (     Vujačič      ni igral), Atlanta : Dallas 103:111 po podaljšku  D
Washington 112:89, Golden State : LA Lakers 121:124 (     Vujačič      točka, skok in asistenca), LA Clippers : New  D
minut, 8 podaj, 4 točke, 2 skoka v 32 minutah;      Vujačič      6 točk, skok v 12 minutah), Phoenix : Minnesota  D
v 20 minutah), LA Lakers : Minnesota 104:96 (     Vujačič      2 točki, skok, podaja v 8 minutah); nedelja  D
minutah za Phoenix), LA Lakers : Washington 99:92 (     Vujačič      2 - za dve 1:1, za tri 0:1, po 1 skok in asistenca  D
40 minutah), San Antonio : LA Lakers 83:92 (     Vujačič      igral 3 minutah), Atlanta : Orlando 86:84, Boston  D
42 minutah), Oklahoma City : LA Lakers 91:75 (     Vujačič      skok v 3 minutah), Milwaukee : Miami 74:87   D
Portland 101:112, Houston : LA Lakers 101:109 (     Vujačič      ni igral), Golden State : Dallas 90:111. Vrstni  D
NBA - LA Lakers : Portland 88:91 (     Vujačič      3 točke in 2 skoka v 19 minutah), Phoenix :  D
19 minutah), LA Lakers : Sacramento 106:100 (     Vujačič      13 točk, 6 skokov, 2 podaji, ukradena žoga v  D
Oklahoma City (8) 98:70 - 1:0 (Bryant 21, Gasol 19,      Vujačič      ni igral zaradi poškodbe gležnja; Durant 24  D
D. L. NBA: poraz Dragiča, zmaga Brezca,      Vujačič      še vedno ne igra v končnici Branilci naslova  D
štiri v treh dvobojih, medtem ko Aleksander      Vujačič      zaradi poškodbe levega gležnja sploh še ni oblekel  D
Durant 22, Westbrook 18; Bynum in Gasol po 13,      Vujačič      ni igral), San Antonio (7) : Dallas (2) 94:90  D
Utah (5) 111:103 - 2:0 (Bryant 30, Gasol 22,      Vujačič      ni igral; Miles in Boozer po 20); vzhodna konferenca  D
Phoenix 128:107 - 1:0 (Bryant 40, Gasol 21,      Vujačič      brez meta v minuti; Stoudemire 23, Richardson  D
Udrih 5 (2:2), Ovčina 12 (0:2), Nikitovič 2,      Vujačič      2, Kahrimanović 13 (5:5), Čatovič 2, Pungartnik  D
Primož Brezec, ki so ga pestile poškodbe, in Saša      Vujačič,      ki je lani dobival vse manj priložnosti pri  P
možnosti, da jim bo sledil še kdo, denimo Saša      Vujačič,      Beno Udrih, Matjaž Smodiš ali celo Sani Bečirovič  P
verjetno še boljšo. Beno Udrih, Aleksander      Vujačič,      Boštjan Nachbar, Matjaž Smodiš (Erazem Lorbek  P
milijona dolarjev, 4. Primož Brezec 2,75, 5. Sašo      Vujačič      1,75, 6. Katarina Srebotnik 800.000, 7. Beno  P
prevesili manj znani košarkarji. Morda Saša      Vujačič,      najbolj opevani Slovenec, ki ni nikoli zaigral  P
finala, slovenski košarkar pri Lakersih Saša      Vujačič      pa je na zadnji tekmi sezone nabral sedem točk  P
uspešen, bo jasno morda že prihodnji mesec.      Vujačič      je bil eden od junakov derbija med LA Lakers  P