nova beseda iz Slovenije

lit (501-528)

Cip), Maccabi Raanana (Izr), Lietuvos rytas (     Lit)     , Ricoh Astronauts (Niz), Albacomp (Madž), Chalon  D
Radnički (ZRJ), Novy Jičin (Češ), Sakalai Vilnius (     Lit)     . Brez njegovih košev ne gre   D
Targ: Podhale (Pol), Medveščak (Hrv), Energija (     Lit)     , Sofija (Bol); skupina C - Bukarešta: Steaua  D
4.200, sodnika Colucci (Ita) in Pilipauskas (     Lit)     . Union Olimpija: Bečirovič 9, Golemac 4, Zadravec  D
Kukašvili (Gru), Kouvatsou (Grč) 5,5, Camilyte (     Lit)      5, Vajda (Rom), Sheldon (Angl), Mkrčjan(Arm  D
11, 2. Rebellin (Ita, Polti) 0:03, 3. Rumsas (     Lit,      Mroz) 0:05, 4. Boogerd (Niz, Rabobank) 0:06  D
Schmelinga, gledalcev 6.000, sodnika Brazauskas (     Lit)      in Roth (Avs). Alba: Rödl 7 (1:2), King 21  D
2. Wilson (Avstralija) 0:05, 3. Pucinskaite (     Lit)      0:31.V. D.   D
in Goletiani (Gru), Arribas (Kub), Cmilyte (     Lit)     , Mamedova (Uzb), Medić (Hrv), Melamed (Ukr)  D
Ipekci, gledalcev 2.500, sodnika Brazavskas (     Lit)      in Cicoria (Ita). Galatasaray: Lollis 17   D
Calcagini (Švi), 6. Leukmans (Bel), 7. Sabaliauskas (     Lit)     , 8. Lopebosseli (Ita), 9. Kleynen (Bel), 10  D
odstopila); ženske (113,75 km): 1. Pučinskaite (     Lit)      2;59:49 (37,9 km/h), 2. Wilson (Avstr), 3. Ziliuite  D
37,9 km/h), 2. Wilson (Avstr), 3. Ziliuite (     Lit)     , 4. Stiajkina (Ukr), 5. Capellotto (Ita) - vse  D
3) : Sabolčni (Mag) 5:7, 6:0, 6:1, Pavli (AS      Lit,      2) : Jožef (Oto) 6:2, 6:1; polfinale: Mihalič  D
Niz) 3;44:56, 2. Po Wong (H. Kong), 3. Rumsas (     Lit)     , 17. Štangelj - vsi 0:02; skupno: 1. Hunt (VB  D
Commonwealtha - 7. etapa (100 km): 1. Rumsas (     Lit,      Mroz) 2;19:05, 2. Van Heeswijk (Niz), 3. Sunderland  D
15:21, 2. Van Haesebroucke (Bel), 3. Rumsas (     Lit)     , Štangelj, Hvastija, Derganc in Murn - vsi v  D
Rezultati - 11. etapa (104 km): 1. Rumsas (     Lit)      2:49:13, 4. Štangelj - isti čas, 6. Hvastija  D
Saporta, gledalcev 2.500, sodnika Brazauskas (     Lit)      in Resser (Nem). Real: A. Angulo 13 (5:6)  D
, Arisi, Negrisoli (obe Ita), Garkauskaite (     Lit)     , Keen (Niz), Palina, Kuš (obe Rus), Popova   D
; Li Jua (Avs), Melnik (Rus), Gourkaskaite (     Lit)      ter zmagovalka dvoboja Vi. Pavlovič (Blr) -  D
Lobačeva-Averbuk (Rus), 3. Drobiazko-Vanagaz (     Lit)     , 4. Grušina-Gončarov (Ukr), 5. Chait-Saknovski  D
Ataturk Spor, gledalcev 1.500, sodnika Brazauskas (     Lit)      in Warnick (Izr). Tofaš: Pars 7 (1:2), Rimac  D
raziskati tudi vlogo gradbinskega podjetja Imos      lit,      ki je pred leti, ko je bil minister gospod Janša  G
kristali. Knjige bodo zapisane v novem zapisu      LIT,      Microsoft pa je k sodelovanju že privabil nekatere  P
meri več tisoč kilometrov) po ceni od 89.000      lit      ali natanko 9790sit. za 744 ur telefoniranja  P
priključka (vključno z najemom hardverja) 89.000      lit.      na mesec in omogoča 5 do 10 krat več kot ISDN  P
gledalcev 2000, sodnika Mazeika in Gatelis (oba      Lit)     . Gorenje: Skok (8 obramb), Seier (1 obramba  P

(leva okolica   beseda(e)   desna okolica   kratice avtorjev   kratice naslovov   (vse oznake)   št. povedi)