nova beseda iz Slovenije
in Prevent po 4, Ilirija 0; ženske: Logatec : | Fužinar | Interdiskont 0:5, Ilirija : Kajuh Slovan 5:4 | D |
Iskra Avtoelektrika večerna tekma; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont 24, Iskra Avtoelektrika 22, Ilirija | D |
-18, -22, 16, -10), KekoOprema Žužemberk : | Fužinar | Metal 1:3 (-20, 22, -18, -16), Termo Lubnik | D |
3, SIP Šempeter : KekoOprema Žužemberk 3:0, | Fužinar | Metal : Fram 1:3, Logatec : Hoče 1:3; vrstni | D |
Ljubljana 5:0, Tempo Velenje : Logatec 4:5, Merkur : | Fužinar | Interdiskont 2:5; Arrigoni Izola - Kajuh Slovan | D |
Arrigoni Izola - Kajuh Slovan jutri; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont in Iskra Avtoelektrika po 28, Ilirija | D |
-18), SIP Šempeter : Hoče 3:0 (16, 21, 20), | Fužinar | Metal : Logatec 3:1 (-22, 22, 20, 22); končni | D |
Mengeš 6, Prevent Radlje 4, Ilirija 0; ženske: | Fužinar | Interdiskont : Vesna Zalog 5:0, Iskra Avtoelektrika | D |
Ljubljana : Arrigoni Izola 2:5; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont in Iskra Avtoelektrika po 30, Ilirija | D |
KekoOprema Žužemberk 28; 1. kolo lige za obstanek: | Fužinar | Metal : TAB Mežica 3:0 (19, 19, 21), Logatec | D |
Hoče 0:3 (-20, -15, -18); vrstni red: Hoče in | Fužinar | Metal po 26, Portorož 25, TAB Mežica 19, National | D |
KekoOprema Žužemberk 28; 1. kolo lige za obstanek: | Fužinar | Metal : TAB Mežica 3:0 (19, 19, 21), Logatec | D |
Hoče 0:3 (-20, -15, -18); vrstni red: Hoče in | Fužinar | Metal po 26, Portorož 25, TAB Mežica 19, National | D |
3:1 (20, 17, -23, 22), National Žirovnica : | Fužinar | Metal 3:0 (24, 16, 18), Hoče : Portorož 3:2 | D |
-16, 12); vrstni red: Hoče 31, Portorož in | Fužinar | Metal po 29, TAB Mežica 19, Logatec 18, Natioanl | D |
Mengeš 8, Prevent 4, Ilirija 0; ženske: Ilirija : | Fužinar | Interdiskont 0:5, Arrigoni Izola : Iskra Avtoelektrika | D |
5:2, Vesna Zalog : Logatec 1:5; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont in Iskra Avtoelektrika po 32, Ilirija | D |
pri moških ter Iskra Avtoelektrika Vrtojba in | Fužinar | Interdiskont pri ženskah - pa se bo danes razpletel | D |
Prevent; ženske: Iskra Avtoelektrika - Ljubljana, | Fužinar | Interdiskont - Arrgioni Izola, Logatec - Ilirija | D |
mednarodnem mitingu na Ravnah, ki ga je pripravil PK | Fužinar. | V 50-metrskem bazenu pod balonom so se predstavili | D |
Triglav), Nina Sovinek (Olimpija), Damir Dugonjič ( | Fužinar) | , Peter Mankoč in Jernej Godec (oba Ilirija) | D |
Logatec 2:3 (22, 20, -25, -18, -11), Portorož : | Fužinar | Metal 3:0 (21, 15, 24); vrstni red: Hoče 34 | D |
15, 24); vrstni red: Hoče 34, Portorož 32, | Fužinar | Metal 30, National Žirovnica 24, TAB Mežica | D |
obstanek: TAB Mežica : Logatec 3:0 (14, 16, 27), | Fužinar | Metal : National Žirovnica 3:1 (-20, 15, 20 | D |
-27, 23, 11); vrstni red: Hoče, Portorož in | Fužinar | Metal po 37, TAB Mežica in National Žirovnica | D |
Portorož : TAB Mežica 3:0 (23, 18, 20), Hoče : | Fužinar | Metal 0:3 (-19, -22, -25), National Žirovnica | D |
13, -21, -23, -26); vrstni red: Portorož in | Fužinar | Metal po 40, Hoče 37, TAB Mežica in National | D |
Logatec : Hoče 3:2 (-19, -13, 21, 18, 12), | Fužinar | Metal : Portorož 3:0 (17, 23, 21); končni vrstni | D |
Portorož 3:0 (17, 23, 21); končni vrstni red: 1. | Fužinar | Metal 43, 2. Portorož 40, 3. Hoče 38, 4. TAB | D |
Kasabova : Kasabova 4:3; vrstni red: 1. Kasabova ( | Fužinar | Interdiskont), 2. Yang (Iskra Avtoelektrika | D |
Avtoelektrika), 3. - 4. Ludvik (Kajuh Slovan) in Fajmut ( | Fužinar | Interdiskont), 5. - 8. Zera (Ptuj), Jerič, Tomazini | D |
Močnik (obe Žito) 5:01,87; 50 m hrbtno: 2. Golob ( | Fužinar) | 30,72; 200 m hrbtno: 3. Drolc (Velenje) 2:20 | D |
Santa Clari pa je dobro nastopil Damir Dugonjič ( | Fužinar) | , ki je na 100 metrov prsno s časom 1:01,67 za | D |
Prevent Radlje : Merkur Kranj 3:5, Preserje : | Fužinar | Interidskont 1:5.O. B. | D |
pri moških in Iskra Avtoelektrika Vrtojba - | Fužinar | Interdiskont pri ženskah, medtem ko naj bi Krka | D |
je minuli konec tedna začel Damir Dugonjič ( | Fužinar) | , ki si je na mitingu v Los Angelesu priplaval | D |
kroni izpuhtele. Kema iz Puconcev pri moških in | Fužinar | Interdiskont pri ženskah sta svoje delo opravila | D |
45,52, 2. Petrič (Triglav) 4:54,64, 3. Oder ( | Fužinar) | 4:56,11; 4 x 200 m prosto: 1. Žito 8:14,31. | D |
Uroš Slatinšek (Krka) v moški in Manca Fajmut ( | Fužinar) | v ženski konkurenci.Slatinšek je ob 9 zmagah | D |
Brank Pečko (BK Ljubljana); kadetinja: Kolar ( | Fužinar) | ; mladinca, do 54 kg: Krličevič (Dolomiti); do | D |
5:0, Ilirija : Logatec 4:5, Arrigoni Izola : | Fužinar | Interdiskont 2:5. Nogomet | D |
26, 19), TAB Mežica : Hoče 3:0 (16, 18, 12), | Fužinar | Metal : Fram 1:3 (-23, -19, 18, -22); ženske | D |
ženske: Kajuh Slovan : Muta 1:5, Ljubljana : | Fužinar | Interdiskont 1:5, Logatec : Arrigoni Izola 0 | D |
5:0, Šenčur : Ilirija 1:5; vrstni red: Muta, | Fužinar | Interdiskont in Iskra Avtoelektrika po 4. Arrigoni | D |
Šoštanj Topolšica : Fram 3:0 (22, 20, 18), Hoče : | Fužinar | Metal 1:3 (-13, 25, -22, -22), KekoOprema Žužemberk | D |
Slovenije: prve tekme osmine finala - moški: | Fužinar | Metal : Calcit Kamnik 0:3 (-12, -21, -20), Krka | D |
: Svit-Unimatel 2:3 (17, 20, -22, -20, -7), | Fužinar | Metal : KekoOprema Žužemberk 2:3 (22, 22, -17 | D |
Velenje, Petrol Olimpija 0; ženske: Šenčur : | Fužinar | Interdiskont 0:5, Iskra Avtoelektrika : Ilirija | D |
Izola 1:5, Ljubljana : Logatec 2:5; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont in Iskra Avtoelektrika po 8, Muta | D |
3:2 (23, 22, -22, -20, 14), Svit-Unimetal : | Fužinar | Metal 3:0 (22, 16, 19), Kočevje : TAB Mežica | D |
2, Arrigoni Izola : Iskra Avtoelektrika 2:5, | Fužinar | Interdiskont : Kajuh Slovan 5:0, Logatec : Šenčur | D |
Slovan 5:0, Logatec : Šenčur 5:1; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont in Iskra Avtoelektrika po 10, Muta | D |
Mežica : UKO Kropa 3:2 (-15, 29, -16, 20, 12), | Fužinar | Metal : Kočevje 3:0 (18, 17, 21), Fram : Svit | D |
Petrol 4, Edigs in Radlje po 2, Tempo 0; ženske: | Fužinar | Interdiskont : Merkur 5:1, Arrigoni Izola : | D |
3:5, Šenčur : Kajuh Slovan 5:3; vrstni red: | Fužinar | 14, Iskra 12, Muta in Arrigoni po 10, Logatec | D |
Fram 2:3 (17, -18, 21, -14, -10), TAB Mežica : | Fužinar | Metal 1:3 (-26, -19, 19, -19); vrstni red: UKO | D |
Hoče : TAB Mežica 0:3 (-21, -21, -23), Fram : | Fužinar | Metal 3:1 (-23, 16, 12, 30); vrstni red: UKO | D |
Olimpija 4, Tempo Velenje in Radlje po 2; ženske: | Fužinar | Interdiskont : Arrigoni Izola 5:1, Ljubljana | D |
Kajuh Slovan : Merkur Kranj 5:4; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont 20, Iskra Avtoelektrika 18, Muta | D |
Fram : Šoštanj Topolšica 3:0 (23, 20, 15), | Fužinar | Metal : Hoče 3:0 (15, 16, 19), TAB Mežica : | D |
sta vodilna ŽNTK Maribor Finea pri moških in | Fužinar | Interdiskont v ženski konkurenci zadržala status | D |
Tempo Velenje in Radlje po 2; ženske: Logatec : | Fužinar | Interdiskont 3:5, Iskra Avtoelektrika : Muta | D |
Ilirija 1:5, Ljubljana : Merkur 4:5, vrstni red: | Fužinar | Interdiskont 24, Iskra Avtoelektrika 20, Muta | D |
19, 23, 12, -18, 9), KekoOprema Žužemberk : | Fužinar | Metal 0:3 (-31, -21, -19), Hoče : Fram 0:3 | D |
65, 2. Žito Gorenjka Radovljica 3:47,23, 3. | Fužinar | 3:59,07; ženske - 50 m delfin: 1. Djelič (IL | D |
Zupan) 8:08,64, 2. Olimpija 8:22,80, 3, 3. | Fužinar | 8:26,70; 50 m prosto: 1. N. Sovinek (OL) 25 | D |
Fram : KekoOprema Žužemberk 3:0 (20, 24, 14), | Fužinar | Metal : Svit Unimetal 3:0 (20, 16, 10), TAB | D |
večnamenska dvorana, ki jo je društvo borilnih športov | Fužinar | Ravne uredilo v Domu telesne kulture na Ravnah | D |
Slovanu je bila preložena) prepričljivo vodi | Fužinar | Interdiskont, saj je med tednom Iskra Avtoelektrika | D |
Iskra Avtoelektrika : Arrigoni 1:5; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont (tekma manj) 26, Iskra Avtoelektrika | D |
Fram : Kočevje 3:2 (21, -26, 24, -23, 15), | Fužinar | Metal : UKO Kropa 2:3 (-21, 19, 20, -22, -13 | D |
Topolšica : TAB Mežica 0:3 (-17, -20, -23), Duol : | Fužinar | Metal 3:0 (24, 21, 22), UKO Kropa : Fram 3:1 | D |
Olimpija 8, Tempo Velenje in Radlje po 4; ženske: | Fužinar | Interdiskont : Iskra Avtoelektrika 5:2, Arrigoni | D |
1:5, Logatec : Kajuh Slovan 5:3; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont 30, Arrigoni Izola, Muta in Iskra | D |
23), Fram : Duol 3:2 (20, -21, 18, -23, 6), | Fužinar | Metal : TAB Mežica 3:0 (19, 16, 18); vrstni | D |
Velenje 6, Radlje 4; ženske: Merkur Kranj : | Fužinar | Interdiskont 0:5, Muta : Arrigoni Izola 2:5 | D |
5:4, Kajuh Slovan : Šenčur 5:2; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont 32, Arrigoni Izola in Iskra Avtoelektrika | D |
DOL: moški - 18. kolo: Šoštanj Topolšica : | Fužinar | Metal 1:3 (-23, -23, 23, -16), TAB Mežica : | D |
delu: 1. UKO Kropa 46, 2. Svit Unimetal 37, 3. | Fužinar | Metal 35 (v nizih 41:26), 4. Duol 35 (44:31 | D |
Namiznoteniška prvaka ŽNTK Maribor Finea pri moških in | Fužinar | Interdiskont pri ženskah sta z zmagama v 16 | D |
razvrstili od 2. do 4. mesta: Svit Unimetal, | Fužinar | Metal in Duol Olimpija, vsi že stari znanci | D |
Tempo Velenje 6, Radlje 4; ženske: Ilirija : | Fužinar | Interdiskont 3:5, Ljubljana : Arrigoni Izola | D |
Merkur Kranj : Šenčur 2:5; končni vrstni red: | Fužinar | Interdiskont 36, Arrigoni Izola in Iskra Avtoelektrika | D |
od drugega do četrtega mesta: Svit-Unimetal, | Fužinar | Metal in Duol, vsi že nekdanji prvoligaši.Moštva | D |
uri v Sl. Bistrici pomerila Svit Unimetal in | Fužinar | Metal, ki doslej še nista vknjižila točk. J | D |
Urnaut za dolgoletno delo v odbojkarskem klubu | Fužinar | in v invalidskem društvu Samorastnik. Klančnikovi | D |
17); vrstni red: Svit Unimetal in Duol po 6, | Fužinar | Metal 0. Rokomet | D |
Radenska Classic za moške - zadnje, 6. kolo: | Fužinar | Metal : Svit Unimetal 0:3 (-16, -19, -21); končni | D |
točk (količnik 1,158), 2. Duol 9 (1,072), 3. | Fužinar | Metal 0. Ritmična gimnastika | D |
(Triglav), Alen Jereb (MTB), Jan Pokeršnik ( | Fužinar) | , Vid Štern (Mežica), Aljoša Novak (vrnitev po | D |
KekoOprema Žužemberk 3:1 (19, 25, -20, 12), Črna : | Fužinar | Metal 3:2 (-17, 24, 21, -17, 13), TAB Mežica | D |
Edigs Mengeš po 2, Petrol Olimpija 0; ženske: | Fužinar | Interdiskont : Logatec 5:2, Arrigoni Izola | D |
5, Kajuh Slovan : Ljubljana 3:5; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont, Arrigoni Izola in Iskra Avtoelektrika | D |
Zupančič (Logatec), Verhnjak (Muta), Fajmut ( | Fužinar | Interdiskont) in Lužar (Lj). Nogomet | D |
Melamin Kočevje 2, Petrol Olimpija 0; ženske: | Fužinar | Interdiskont : Iskra Avtoelektrika 5:3, Šenčur | D |
5:4, Kajuh Slovan : Logatec 5:2; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont in Arrigoni Izola po 16, Iskra | D |
postavili sedem, ACH Volley in Maribor po štiri, | Fužinar | dve in Kamnik eno), v nasprotju s prejšnjimi | D |
in Melamin Kočevje po 2; ženske: Ljubljana : | Fužinar | Interdiskont 3:5, Muta : Arrigoni Izola 1:5 | D |
Ptuj 3:5, Ilirija : Šenčur 5:2; vrstni red: | Fužinar | Interdiskont 26, Arrigoni Izola 24, Iskra Avtoelektrika | D |
ženske: Arrigoni Izola : Iskra Avtoelektrika 5:1, | Fužinar | Interdiskont : Ilirija 5:2, Ptuj : Logatec 5 | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
◁ ◀ 401 501 601 701 801 901 1.001 1.101 1.201 1.301 ▶ ▷
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |