Slovenske novice - ČGP Delo, leto 2008, poved v sobesedilu:

Slovenski košarkarski reprezentanti so znova zrahljali živce slovenske javnosti, saj so se jim Korejci v zadnji četrtini približali na pet točk zaostanka

Slovenska košarkarska reprezentanca je s klavrno zmago začela olimpijski kvalifikacijski turnir v grški prestolnici, varovanci selektorja so v uvodni tekmi z 88:76 ugnali Korejce, s predstavo na parketu v drugem delu pa so močno razočarali, saj so morali proti korejskim amaterjem vse do zadnjih minut igrati resno ter zavzeto, namesto da bi štedili moči za današnji precej bolj pomemben dvoboj proti Kanadi. Si pa izbranci selektorja zaslužijo veliko nagrado za režijo, saj so poskrbeli, tako kot pred letom dni, za izjemno živčno končnico ter nemirno popoldne slovenske košarkarske javnosti, ki je ta predstava ni navdušila.