Slovenske novice - ČGP Delo, leto 2008, poved v sobesedilu:

Zelo dobra organizacija tekme in zanesljivo opravljeno delo pomožnih sodnikov,« je v sredo v poročilu po tekmi lige UPC Telemach med Krko in Heliosom (92 : 80) zapisal delegat Stane, ki pa je moral v nadaljevanju dodati tudi tole: »V zadnjem delu četrte četrtine je na igrišče prišel gledalec, a ni bilo incidenta, sodniki so zahtevali od organizatorja, da je okrepil varovanje.« In potem: »Ob zaključku tekme in po zaključenem poročilu o tekmi je gledalec rahlo udaril sodnika, kar pa je uradni predstavnik domače ekipe v svoji izjavi, v kateri je navedel, da je spremljal sodnike ob izhodu iz dvorane, zanikal.«

Zgodba se je zakuhala v zadnji četrtini, ko je sodniška trojka z odločitvijo ali dvema spravila na noge šeststoglavo množico v dvorani. Sodu je očitno izbila dno odločitev, v tej sezoni je vknjižil kar štirinajst evroligaških nastopov, ko je Krivcu dosodil osebno napako v napadu, ker se je domači košarkar ravsal kar s tremi nasprotniki.