DELO, leto 1999, poved v sobesedilu:

Prva tretjina elitnega klubskega tekmovanja je izoblikovala favorite za četrtfinale, pri čemer je največje presenečenje portuglaski prvak, ki niza zmage, medtem ko se je Manchester izvlekel iz nevarnega položaja, ki bi mu ga utegnil prinesti remi ali poraz z Valencio. Barcelona še naprej zanesljivo melje tekmece, res pa je, da ji je k zmagi tokrat obilo pomagal branilec Hašek, ki si je že v 38. minuti, pri izidu 0:0, prislužil drugi rumeni karton in izključitev.

Rezultati, skupina A - : Hertha Belrin 1:0 (Drulović), Barcelona : Sparta 5:0 (Kluivert in po 2, Guardiola); vrstni red: 6, Barcelona 4, Hertha 1, Sparta 0; skupina B - Manchester U. : Valencia 3:0 (Keane, Solskjaer, Scholes), Bordeaux : 0:0; vrstni red: 4, Manchester U. in Valencia po 3, Bordeaux 1.

Na fotografiji: Brazilec v Jardel (levo) je sicer zabil gol Gaborju, Madžaru pri berlinski Herthi, a ga je sodnik razveljavil.