DELO, leto 1998, poved v sobesedilu:

Slovenska ženska teniška dvojica-, sicer ni ponovila spomladanske zmage s turnirja enake kategorije v Makarski, a je z drugim mestom na avstrijskem Štajerskem vendarle dosegla nov odmeven uspeh.

24-letna Mariborčanka in 17-letna Velenjčanka sta se v finale turnirja Styria open (107.000 $) uvrstili z zmago nad nemško-francosko kombinacijo-Dechaume Balleret s 6:4, 6:2, v finalu pa nato nista bili kos argentinski dvojici Montalvo-Suarez, proti kateri sta izgubili gladko z 1:6, 2:6. »Danes pač ni bil najin dan,« je po tekmi dejala, ki pa se s partnerko vendarle lahko veseli novih 60 točk za svetovno lestvico, s katerimi se bosta obe spet precej povzpeli.

Med posameznicami je v finalu prva nosilka Švicarka Schnyder premagala Španko Gala s 6:2, 4:6, 6:3.