DELO, leto 1998, poved v sobesedilu:

Ronaldo: rojen 22. 9. 1976 v Riu, visok 179 cm in težak 77 kg, že igral pri Ramos clubu, Cristovaou, Cruzeiru, PSV Eindhovnu, Barceloni in Interju, že osvojil SP '94, pokal Confederatones, pokal pokalnih zmagovalcev, pokal UEFA, superpokal Španije, pokal Nizozemske, bronasto kolajno na OI, osvojil lovoriki najboljšega strelca na Nizozemskem in v Španiji, zbral 54 reprezentančnih nastopov za Brazilijo in dosegel 35 golov, na tem SP pa v 6 nastopih dosegel 4 gole.

Zidane: rojen 23. 6. 1972 v Marseillu, visok 185 cm in težak 80 kg, igral za Cannes, Bordeaux in Juventus, osvojil medcelinski pokal, evropski superpokal, italijansko prvenstvo in bil dvakrat finalist lige prvakov ter enkrat pokala UEFA, igral 38 tekem za Francijo, dosegel 9 golov, na tem SP pa v 4 tekmah še ni dosegel gola.

Številke morda »Ronaldinhu« dajejo rahlo prednost pred »Zouzoujem«, toda anketirani nogometni eksperti se ob vprašanju, kdo ima več možnosti v finalu, niso mogli zediniti.