DELO, leto 2010, poved v sobesedilu:

Najboljši nogometaš na svetu ta čas Lionel Messi je na zgodnji zadetek Arsenala (Bendtner, 19. minuta) odgovoril s klasičnim »-trickom« v prvem polčasu (21., 37., 42.), tri minute pred koncem tekme pa je še četrtič na noge dvignil Camp Nou in Barcelono po zmagi s 4:1 popeljal v polfinale lige prvakov. Tam branilce naslova evropskih šampionov iz Katalonije čaka dvoboj z Interjem, ki se je po golu Wesleyja Sneijderja iz prostega strela (6.) proti CSKA prvič po letu 2003 uvrstil med štiri najboljše klube na stari celini. Forma izjemnega Argentinca Messija (na fotografiji je njegova mojstrovina pri tretjem golu), ki je z osmimi goli v ligi prvakov že prehitel dolgo časa vodilnega Ronalda, je najboljši obet za španske prvake pred sobotnim Clasicom proti Real Madridu v morda odločilnem obračunu za naslov španskega prvaka.