DELO, leto 2008, poved v sobesedilu:

A njen niz štirih zaporednih zmag, med katerimi je bila najodmevnejša tista proti 14. igralki sveta Szavay, ji je zagotovil najvišjo uvrstitev na lestvici WTA v karieri, saj bo od danes prvič članica najboljše stoterice. Zaradi madžarskega rezultata je Koprčanka odpovedala nastop v Gasteinu (v kvalifikacijah igra) in se bo po krajšem počitku začela pripravljati za turnir v Portorožu, ki se bo z dvoboji glavnega žreba začel v ponedeljek.

Potem ko je v soboto po hudem boju po vročini blizu 40 stopinj Celzija ugnala povratnico po poškodbi (Hrvatica je v odločilnem nizu vodila že s 3:0, a je naša igralka nato dobila pet iger zapored), je včeraj v enakih razmerah Klepačeva odigrala še en podoben dvoboj, ki je trajal le nekaj minut manj kot dve uri.