DELO, leto 2008, poved v sobesedilu:

Slabe štiri tedne pred 23. rojstnim dnevom je nadarjeni Američan v štirih krogih porabil 272 udarcev (70, 67, 66, 69) in na svojem 38. turnirju poklicnih golfistov slavil prvo zmago. Drugo mesto na turnirju z nagradnim skladom 6,4 milijona ameriških dolarjev je na igrišču Quail Hollow Golf Cluba s parom 72 zasedel nekdanji zmagovalec odprtega prvenstva Velike Britanije, Američan Curtis, z 277 udarci, tretji pa je bil njegov rojak Jason z udarcem več.

Z zmagovalnim za 1,152 milijona dolarjev se je, ki se je korejskim staršem rodil v Kaliforniji, s skupno 2,062 milijona dolarjev na ameriški lestvici zaslužkov s 35. mesta povzpel na šesto, na svetovni lestvici pa je s 37. mesta napredoval na 16.