nova beseda iz Slovenije

DELO, leto 2008, poved v sobesedilu:

Marljivi in raznovrstni 31-letni z vzdevkom Braco, ki si je s svojo vztrajnostjo in nepopustljivostjo v devetih letih pri Bayernu prislužil status enega najboljših tujcev v zgodovini kluba, je v izjemno dinamični tekmi, polni preobratov, potrdil, zakaj je že desetletje eden od stalnih zvezdnikov na evropski sceni. Z golom v 45. minuti je izničil Juventusov zaostanek z 1:2 (za 1:0 je zadel Del Piero, potem pa je Inzaghi z dvema goloma rezultatsko zasukal tekmo), nato pa v 2. polčasu v 80. minuti z glavo z bližine zabil še svoj četrti gol v italijanski ligi, s katerim si je »Stara dama« praktično že zagotovila najmanj kvalifikacije za ligo prvakov. Pri vseh Juventusovih golih je bil kot asistent vpleten tudi Camoranesi.