nova beseda iz Slovenije

DELO, leto 2007, poved v sobesedilu:

Zdaj je vesel, da je naletel in izkoristil priložnost pri Sacramentu,« razkriva, ki je obenem priznal, da so imeli lani tudi eno od priložnosti, da pridobijo, a so se raje kot za menjavo igralcev odločili za podpis pogodbe s Stevom Blakom.

Včeraj je tako, ki je na zadnjih devetih tekmah v povprečju igral slabih 37 minut, v 37 minutah prispeval 16 točk z metom iz igre 6:12 in 4 skoke, vendar se Sacramentu tudi tokrat ni uspelo otresti črnega niza na gostovanjih, na katerih ostaja še devetič zapored praznih rok. »Za zmago na gostovanju moraš biti zelo čvrstega uma in odigrati štiri dobre četrtine, z le tremi, kot smo storili tokrat mi, se ne moreš nadejati uspeha,« je sicer še en spodrsljaj v gosteh pospremil trener Sacramenta Reggie Theus, ki je sila ponosen na svoj »slovenski« nakup.