DELO, leto 2007, poved v sobesedilu:

Hemofarm - Čeprav je Helios prvič v tej sezoni zaigral v popolni postavi, potem ko sta se po poškodbi vrnila in, je bilo vendarle še prezgodaj pričakovati čudeže domžalske zasedbe, ki potrebuje še nekaj časa, preden bo začela delovati, kot si je pred sezono zamislil trener. Hemofarm takšne priložnosti po pričakovanju ni zapravil, rabelj slovenskih prvakov pa je bil ob Američanu Rawlu Marshallu predvsem slovenski legionar, ki si je z 21 točkami prislužil tudi mesto med najboljšo peterko kola. Že od uvodnih minut, ki so se odvijale domala brez obrambe na obeh straneh, so domači nadzorovali igro, vlogo favoritov pa so dokončno potrdili v tretji četrtini, ob koncu katere so s serijo 9:0 ušli na neulovljivih +17 (71:54).