DELO, leto 2007, poved v sobesedilu:

Pri vodilnem golu je zaspala obramba vijoličnih, nespretno je posredoval tudi vratar Pridigar, sledil je izenačujoči gol. Maribor je povedel z 2:1 zaradi vztrajnosti, ki je stekel za na videz že izgubljeno žogo in jo z nekaj metrov poslal v mrežo, tretji gol za gostitelje pa je bil darilo vratarja, ki ga je žoga preskočila, potem ko jo je s 35 m udaril. Po le sedmih minutah igre v 2. polčasu je po kotu z desne strani Koscardi z 12 m z glavo udaril žogo, »okameneli« branilci Maribora pa so le spremljali njeno pot v mrežo, v 63. minuti pa je bilo 3:3. je žogo, ki mu jo je Đinič z glavo serviral kot na krožniku, z roba kazenskega prostora poslal v mrežo.

Đurovski, trener Maribora: »Po tekmi je lahko kritizirati, zakaj nisem posegel še po dveh menjavah.