DELO, leto 2006, poved v sobesedilu:

Uspešen je bil tudi Burgič. Nekdanji prvi slovenski strelec je za svoj AIK v 22. kolu švedskega DP zabil gol le minuto po vstopu v igro (1:1), na koncu pa je bilo v Helsingborgu 2:2., ki ga je prav tako omenil, in njegova Žilina pa v slovaškem DP še naprej meljeta vse pred seboj, drugouvrščena Artmedia zaostaja že za 10 točk. V italijanski 2. ligi je bil vnovič uspešen Rimini (ta čas na 5. mestu), pri čemer se je za zmago z 2:1 v Lecceju z nekaterimi obrambami v drugem polčasu izkazal tudi Handanovič. je zaradi utrujenosti po reprezentančni »akciji« izpustil petkov domač remi Duisburga s Freiburgom. je kljub temu stisnil zobe in Sochauxu od 69. minute (ko je že bilo 2:0) pomagal do zmage v Nantesu.