DELO, leto 2006, poved v sobesedilu:

Gostiteljice so tako po zadnjem izenačenju (3:3) najprej nanizale štiri zaporedne zadetke, ko pa so se prej omenjeni dvojici zunanjih igralk pridružile še (nasprotni napadi), Oder (prvič je proti golu »ustrelila« v 20. minuti) in vratarka (6 obramb v prvi polovici dvoboja), se je prednost do 29. minute vztrajno povečevala - 7:3 (13. minuta), 9:4 (15.), 14:7 (22.), 18:8 (29.). Da je bilo tako, gre vendarle nekaj zaslug pripisati tudi solidni obrambi, ki je v tem obdobju tekmicam dovolila vsega štiri gole iz igre.

Slovenke so pri prehodu iz prvega v drugi polčas nato malce »zaspale«, dobile tri zaporedne gole (18:11), se nato znova »prebudile« in si v 40. minuti prek priigrale že 12 golov naskoka - 24:12.