DELO, leto 2005, poved v sobesedilu:

Tekmo v je začel od prve minute in bil zamenjan v 79., ko je že bilo vse odločeno - Lille, ki ga v sredo čaka nastop v Lizboni proti Benfici, je zmagal z 2:0. Handanovič in Treviso sta prvo tekmo pred svojimi navijači odigrala včeraj, ko sta gostila Livorno, medtem ko je () gostovala v. Drugouvrščeno moštvo češkega prvenstva Sigma iz Olomouca () je gostovala v Pribramu, svoj prvi gol v slovaškem prvenstvu pa je zabil nekdanji Celjan. Žilina je sicer doma premagala Inter iz Bratislave s 5:2. Molde je v norveškem prvenstvu izgubil v Oslu. Pri zmagi Vålerenge s 3:1 je do 84. minute »sodeloval« tudi. (Lillestrøm) je sinoči gostil Brann. Martimo () je v 3. kolu portugalskega prvenstva gostoval v Leirii.