DELO, leto 2004, poved v sobesedilu:

Manchester - »Oh, ne! To ne bo zadostovalo za lovoriko na bližnjem evropskem prvenstvu,« so bili do angleške nogometne reprezentance, ki je v torkovem prijateljskem srečanju z izbrano vrsto Japonske iztržila zgolj neodločen izid 1:1, kritični pri britanskem časniku The Sun. Angleži so tekmo sicer začeli podjetneje in premoč v prvem polčasu kronali z golom Owna v 22. minuti, vendar pa gostov zaostanek ni spravil iz tira. Japonci so bili namreč v nadaljevanju - že v 53. minuti je za izenačenje poskrbel Šinji Ono - vsaj enakovredni gostiteljem, proti koncu, ko je moral zaradi poškodbe gležnja z igrišča prvi zvezdnik angleškega moštva Beckham (na fotografiji), pa celo boljši, saj so si v tem delu pripravili več lepih priložnosti.