nova beseda iz Slovenije

DELO, leto 2004, poved v sobesedilu:

je zaradi kazni izpustil dve prvenstveni tekmi v bundesligi, je pozdravil poškodbo, Zahovič je zavoljo manjše poškodbe izpustil nedeljsko prvenstveno tekmo v portugalskem prvenstvu, je s Kitajske dopotoval že pred dobrim tednom in vzdrževal formo v trimskem kabinetu, pa je naposled dočakal prve minute (pri porazu s Spartakom z 2:3 je odigral 1. polčas) v ruskega Torpeda Metalurga. Od jedra prve enajsterice so še, in minuli vikend odigrali v tekmovalnem ritmu, medtem ko so fantje s slovenske scene bolj ali manj spravljali v slabo voljo.

Pomanjkanje sposobnejših mož iz domačih logov, ki bi lahko ogrozili starejše in izkušene reprezentante, zaostrili konkurenco znotraj moštva ter dvignili raven igre, pa je izrazito hud problem, s katerim se v pripravljalnem obdobju sooča.