DELO, leto 2004, poved v sobesedilu:

V glavnem prek tekmečevih rok, saj so napadalne različice, ki naj bi hrvaškemu reprezentantu kot najboljšemu strelcu moštva omogočale ugoden met za tri točke z leve strani igrišča ali takojšen prodor proti razširjeni obrambi, že dobro preštudirano čtivo.

Potem ko so Baždarić, Štelmahers in Boisa v prvih treh četrtinah skupaj metali trojke 2:12 in ni mogel opravljati najosnovnejših obrambnih nalog, je bilo domala vseeno, kdo bo prebil ostanek časa na parketu. Čeprav štirje člani prve Olimpijine peterke v zadnji četrtini niso dosegli niti točke, sta Aloysius Anagonye, edina prava svetla točka v moštvu, in prepolovila zaostanek, saj se je tekma za Skipper končala davno prej, bržkone že 26. minuti.