DELO, leto 2004, poved v sobesedilu:

Kehrmanna, ki je na EP slovenski vrsti povročil največ preglavic, so s krila želeli zriniti v sredino, a ker sta mu in Rutenka že z dobrim postavljanjem zapirala pot do, je najnevarnejši rokometaš Lemga moral kar sam iskati priložnost za zadetek z drugih položajev. 211 cm visokemu Zerbeju je ostajalo več prostora za strel, manj pa za asistence do Schwarzerja. Prva kombinacija jima je uspela šele po dveh tretjinah prvega dela, ko so Celjani z igralcem manj vodili že 10:5, toda ob številčni premoči nato popustili na 10:7. Kehrmann se je med strelce vpisal šele v 24. minuti, ko je v zadnjih trenutkih občutno predolgega napada po krilu pobegnil. Do odmora, ko so si domači priigrali že prednost s 14:9, sta se v njegovi statistiki znaša le dva zadetka in prav toliko izključitev, zato ga je trener zamenjal s Tempelmeierjem.