DELO, leto 2003, poved v sobesedilu:

Potem ko je bil v uvodnem krogu prost, je v drugem z iponom (10:0) izločil Kazahstanca Miktibekova in v tretjem z zlato točko v podaljšku (7:0) še Toroija. Temnopolti Švicar Aschwanden, ki se je moral po presenetljivem finalnem porazu (0:10) z Wannerjem na koncu zadovoljiti z naslovom svetovnega podprvaka, je bil za našega judoista po pričakovanju pretrd oreh (0:10), prav tako tudi Argentinec Sganga (0:5) v repešažu, v katerem so se dokončno končali upi 23-letnega Celjana, da bi segel po tako želenem petem mestu v kategoriji do 81 kg.

Žolnirjeva je najprej s 7:0 ugnala Nizozemko Danielle Vriezema, nato pa je po izenačenem boju šele v podaljšku z zlato točko (0:5) klonila pred Argentinko Krukower, ki se je na koncu senzacionalno ovenčala z zlato kolajno v kategoriji do 63 kilogramov.