DELO, leto 2003, poved v sobesedilu:

Kot kaže, pa bo novo zimo pričakal prav na 30. mestu lestvice FIS.

Drugi slovenski reprezentantje niso bili uvrščeni na devetem slalomu sezone: je bil po prvem nastopu 18., vdrugo pa je odstopil,,, in je to doletelo že na prvi progi, pa se ni uvrstil med trideseterico.

Na vrhu je bilo zelo dramatično: Bode je znova izpadel že na prvi progi, tako da še naprej zaostaja za 96 točk v skupni razvrstitvi za Eberharterjem, v slalomski razvrstitvi pa je Kalle Palander s četrto zaporedno zmago, ki si jo je tokrat delil z Avstrijcem Schönfelderjem (to se je zgodilo prvič v zgodovini), prevzel vodstvo v slalomski razvrstitvi., ki mu v zadnjem času nagaja poškodba hrbta in je tokrat tekmo končal na četrtem mestu, za Italijanom Giorgiom, sedaj zaostaja za za 34 točk, odločitev o slalomskem zmagovalcu sezone pa bo padla na finalu v Lillehammerju, ki se bo začel v sredo.