DELO, leto 2002, poved v sobesedilu:

Cimerotič ( : Lecce 3:0): ni igral; Džoni,, (Karslruhe : Unterhaching 3:0): do 50. minute je igral le, Unterhahcing pa bo bržčas izpadel v 3. ligo. Obstanek si lahko zagotovi le, če Reutlingenu nemška zveza zaradi finančnih težav ne bo izdala licence; Dabanovič (Genk : Lokeren 3:3): zaradi rahle poškodbe ni igral; in (Brugge : Mouscron 2:0): je igral od 63. minute, pa je bil rezerva; in Brezič (Gent : Molebeek 2:5): pri domačih ni igral, Brezič pa je bil med vidnejšimi v gostujoči vrsti; (Lierse : Westerlo 4:1): igral od 75. minute; (Stuttgart : Kaiserslautern 4:3): igral vso tekmo; Spasoje (Energie Cottbus : Köln 1:2): v igro je vstopil v 71. minuti; (St. : Nürnberg 2:3): ni igral; (Sigma : Slavija 0:0): igral v 1. polčasu; (Salzburg : 1:0): igral do 68. minute; (Austria : Tirol 2:1): ni igral; (Strum : Bregenz 4:1): igral do 58. minute. G. N.