vratar (801-900)

z nekaj neverjetnimi obrambami v igro vračal      vratar      Levšin in Termo se je po desetih minutah drugega  D
golom ali dvema,« je bil navdušen Olaf Kolzig,      vratar      Washingtona. Kluba, čigar »delnice« imajo med  D
Dallasa niso zadeli, kar je zanje prava redkost.      Vratar      domačih, Latvijec Arturs Irbe, je tokrat že  D
sezonah mi je kar odleglo,« pravi Byron Dafoe,      vratar      Bostona, ki je dosegel 100. zmago pri tem moštvu  D
Islandu ni bilo od sezone 1987/88), sloviti      vratar      Hašek pa je nepričakovano izgubil tekmo v zanj  D
čeških asov pa je bil le zadovoljen - Calgaryjev      vratar      Roman Turek, doma vekomaj v Haškovi senci:   D
eden najsvetlejših zvezdnikov komaj 19-letni      vratar      Petr Čech.Da gre zares za sijajnega vratarja  D
Airlines Center, kjer je blestel vancouverski      vratar      Dan Clouiter, ki je ubranil kar 38 strelov.  D
Odlično v obrambi - Dan Clouiter (39),      vratar      moštva Vancouver Canucks, in njegov soigralec  D
lovili zaostanek, toda razpoloženi rezervni      vratar      Miloš Popivoda je preprečil izenačenje, nekaj  D
Gostujočo enajsterico je jezil predvsem razpoloženi      vratar      Peruzzi.Za mir v hiši sta poskrbela Claudio  D
Izlet v prazno - Takole je poljski      vratar      Liverpoola Jerzy Dudek zgrešil žogo, a se Norvežan  D
Hodžič, Čebular 4, Cah 1, Vončina, Slama.      Vratar      Izola Vončina se je v prvem polčasu izkazal  D
prednost še povišali, največ zaslug pa je imel      vratar      Dejan Perić, ki je zbral devet obramb, ter strelsko  D
v ekipi izoblikovala nasprotujoča si mnenja.      Vratar      Claudio Taffarel je na primer protestant in  D
tudi dobil izplačane pogodbene obveznosti. A      vratar      je vztrajal pri svojem,« je povedal Petrović  D
tekma, če jo preskočimo, bomo na dobri poti.«      Vratar      Dejan Perić je novice z Dunaja silno radovedno  D
New York Rangers - Komaj 18-letni kanadski      vratar      Dan Blackburn je s takšnimi obrambami, s kakršno  D
to je pravzaprav ionski kanal, ki kot kakšen      vratar      spušča kalcijeve ione noter in ven.Za njegov  D
Vzdušje v moštvu je, odkar sta se nam pridružila      vratar      Chris Osgood in napadalec Aleksej Jašin, zares  D
La Coruñe, je zares smešen. Sloviti francoski      vratar      Fabien Barthez je pri dveh golih - pri prvem  D
Kazahstancev se je večkrat imenitno izkazal ljubljanski      vratar      Mohorič, ki je z odličnimi obrambami vlival  D
Ljubljančani dosegli od daleč, ko Krivomazov,      vratar      Torpeda, ni mogel ubraniti »bombe« Ciglenečkemu  D
krivcev pa je tudi Jussi Jaaskelainen, finski      vratar      pri Boltonu, ki je v tej akciji uspešno zaustavil  D
Ajdovščina - Mladi Olimpijin      vratar      Miloš Popivoda se je moral izkazati že v prvi  D
nekaj storiti in igrati nogomet. Slovenski      vratar      Dejan Nemec je razkril posebnosti belgijskega  D
milijonov $ na sezono,« je pristavil Olaf Kolzig,      vratar      moštva, čigar hokejisti so z nasmehom zapuščali  D
goloma in dvema podajama ter odlični finski      vratar      Jani Hurme. Izidi - Boston : Toronto 2:1   D
ko se je po strelu Janine izkazal gostujoči      vratar.     V nadaljevanju smo spremljali zanimivo igro,  D
Ristič za las zgrešil vrata. V 82. minuti pa je      vratar      Šeligo s težavo žogo porinil v vratnico odkoder  D
in Spasojevič. Goste je reševal tudi odlični      vratar      Strajnar, Gregorič in Obilinović pa sta zamudila  D
predvsem v obrambi, ki ji je uspešno poveljeval      vratar      Igor Belofastov.Sicer pa sem s turnirjem zadovoljen  D
zadovoljen dejal Curtis Joseph, sila priljubljeni      vratar      Toronta, ki je vnovič prispeval izdaten delež  D
težje. V veliko oporo pa nam bo drevi izkušeni      vratar      Simšič, ki je proti Vojvodini dobil močan strel  D
Norvežan John Arne Riise. In seveda gostujoči      vratar      Fabien Barthez, ki je še enkrat odpovedal ter  D
in Puca pa je z veliko težavo ubranil domači      vratar      Šeliga.V odprti igri pa so namesto Olimpije  D
nadarjenost je izjemna,« meni Silviu Lungu, nekdanji      vratar      romunske nogometne reprezentance, ki bo sicer  D
Chicago ugnal favorita iz Detroita, čigar sloviti      vratar      je »požiral« kot za stavo Chicago - »Hašek  D
Detroitom. In seveda je vsak pomislil, da je sloviti      vratar      staknil poškodbo.A zgodba je bila drugačna.  D
moral ubraniti,« je nase prevzel krivdo češki      vratar,      sicer dvakrat (1997, 1998) najboljši hokejist  D
mreži. Haška je v 32. minuti zamenjal drugi      vratar      Manny Legace in novih golov v vratih gostov  D
Kanadčani« Reddick, ki blesti kot najboljši      vratar      v Central Hockey League, ter Terglav, Emeršič  D
naša igra v obrambi,« meni Kokšarov. Celjski      vratar      Dejan Perić je pojasnil, da vse tekme v ligi  D
Sobočane, ki jih spet pritiska tudi finančna kriza.      Vratar      Botonjič obupuje, ne pa tudi trener Luka Bonačić  D
tovarnar William McCrum, ki je bil leta 1890      vratar      tamkajšnjega moštva.Ker je videl, da obrambni  D
pričakovanj, k čemur je največ pripomogel celjski      vratar      Dejan Perić, ki je zbral kar 23 obramb.Zmaga  D
zatrdili, da hrvaška državljana Josip Šojat in      vratar      Mario Kelentrić za vstop v Rusijo ne potrebujeta  D
nekajkrat pa jim je veselje preprečil tudi 45-letni      vratar      Toivo Järv.Pri Velenjčaniih sta se najbolj izkazala  D
je zadel vseh pet strelov s sedmih metrov, in      vratar      Vasilij Dubonosov, ki mu je v drugem delu igre  D
Toda najboljši mož na igrišču je bil domači      vratar      Shay Given. »Imamo vsaj dober rezultat in  D
Omeniti še kaže, da je pri vodstvu Dancev s 6:2      vratar      Glavič v 27. minuti ubranil Staalu kazenski  D
Ljubljani Romunija igrala na visoki ravni. Le prvi      vratar      Bogdan Stelea je doživel nekaj kritik, a ga  D
času,« se je na novinarski konferenci olajšal      vratar      »elfa« Oliver Kahn.Selektor Rudi Völler ga je  D
v Vancouvru še ni bilo) pa je prispeval tudi      vratar      Dan Cloutier (na fotografiji).Izidi - Boston  D
bojevali vso tekmo. Ugajal je predvsem domači      vratar      A. Hočevar, ki pa ni mogel preprečiti visokega  D
Slovence v mojo Japonsko.« Marko Simeunovič,      vratar:      »Uspelo nam je dejansko nekaj nemogočega.Bilo  D
razmišljal. Žogo sem udaril nekako instinktivno:      vratar      je bil zunaj vrat, seveda sem ga skušal lobati  D
goli razlike (13:10). Nato se je razigral še      vratar      Terma Levšin in za Trebanjce kljub dobri igri  D
Po visokem vodstvu je sledil padec v igri in      vratar      Imperl je bil ključni igralec za našo zmago  D
je veliko pripomogel tudi znova razpoloženi      vratar      Dejan Perić, ki je ob koncu zbral kar 16 obramb  D
v uvodnih minutah je izvrstno obranil domači      vratar      Kuzma.Kasneje, v 12. minuti, pa je po podaji  D
srečanja so bili gostje več pri žogi, a je blestel      vratar      Kuzma.V 63. minuti so gostje po obleganju le  D
Romin rešitelj v Istanbulu je bil kolumbijski      vratar      Galatasaraya, Fary Mondragon, ki je Emersonu  D
Roy na kolenih - Sijajen Coloradov      vratar      Patrick Roy je po 192 minutah brez gola vendarle  D
Tudi junak SP ni zmogel vsega - Milan Hnilička,      vratar      hokejistov Atlante in najboljši čuvaj mreže  D
izkušenih igralcev, predvsem oba Kolumbijca,      vratar      Cordoba in vezist Serna, branilec Traverso ter  D
nepričakovano zletela v vrata, je domžalski      vratar      žogo zaustavil šele za golovo črto. Zadnji se  D
dvoboja z Derbyjem pa je bil irski reprezentančni      vratar      Shay Given, ki je v drugem polčasu ubranil enajstmetrovko  D
strani, Kršič je poslal žogo v kazenski prostor,      vratar      Botonjič ni reagiral in Srebrnič jo je z glavo  D
fotografiji prizor s tekme v Zalogu. Mladi blejski      vratar      Gregor Šolar (v temnejšem dresu) je s požrtvovalnim  D
poškodba prvega vratarja Vidmarja, saj je rezervni      vratar      v moštvo vnesel nek strah. Vitomir Radosavljevič  D
Mavrič kot goriški rešitelj Mar res samo »vaški«      vratar?      Ljubljana -  D
dobil najmanj golov, tretji ... Borut Mavrič,      vratar      Hit Gorice, je celo najbolje ocenjeni vratar  D
vratar Hit Gorice, je celo najbolje ocenjeni      vratar      jesenskega dela prvenstva.Ob slabših rezultatih  D
Če je moštvo slabše, je pač normalno, da ima      vratar      precej več dela in s tem tudi več priložnosti  D
priložnosti za dokazovanje odlik,« pojasnjuje      vratar      iz Oseka, kraja med Novo Gorico in Ajdovščino  D
rekoč sem bil že 'upokojenec' oziroma 'vaški'      vratar,      toda nato so le našli nekaj denarja in me prepričali  D
vztrajam,« razkriva s 194 cm najvišji slovenski      vratar.      Ni pa se mogoče ogniti dejstvu, da so potenciali  D
tedna ni oglasil Patrick Roy, sijajen kanadski      vratar,      in dejal, da ga v olimpijski reprezentanci ne  D
in je na najboljši poti, da postane najslabši      vratar      na Otoku.Za njim je zdaj le še Mark Schwarzer  D
prvenstvu. »Zame je Fabien še vedno najboljši      vratar      na svetu.Ta čas mu sicer ne gre ravno najbolje  D
poriniti žoge v prazna vrata, potem ko Evertonov      vratar      Paul Gerrard zaradi poškodbe ni bil sposoben  D
konferenci. Tokrat je njihove upe pokopal finski      vratar      Jussi Markkanen, ki je s 27 obrambami sijajno  D
Foto Reuters Če ne drugače ... - Marty Turco,      vratar      Dallasa, je takole ustavil Clarka Wilma, Calgaryjevega  D
v vrata že lahko stopil njihov kontroverzni      vratar      Chilavert, ki zabija gole z enajstmetrovk, prostih  D
prerešetali Perićevo mrežo, pri čemer celjski      vratar      z osmimi obrambami v prvem polčasu niti ni bil  D
vrnitev v domače okolje pa je poskrbel poljski      vratar      Jerzy Dudek, ki je v 86. minuti ubranil strel  D
Pirenejskega polotoka, pa je bil zloglasni paragvajski      vratar      in kapetan Jose Luis Chilavert. »Raje imam  D
Tudi pri nedolžnem stopanju v poslovno stavbo      vratar      ne vpraša več samo, kam si namenjen, kar so  D
Podobnega mnenja sta tudi igralec Luka Žvižej in      vratar      Mario Kelentrić. »Igralci se zavedamo, da  D
igralci in da ta čas ni težav s poškodbami. Le      vratar      Dejan Perić si je lažje poškodoval gleženj,  D
krog. Prav pred njo naj bi sloviti paragvajski      vratar      Chilavert prestal kazen štirih tekem prepovedi  D
senzacionalna novica: »Chila« selektor in ne      vratar      Paragvaja. Paragvajci so se na SP uvrstili  D
načrte, ki jih bo težko preprečil, kajti sloviti      vratar      (brani za francoski Strasbourg) med paragvajskimi  D
ne gre odpisati,« si je oddahnil Patrick Roy,      vratar      Colorada Avalanche, potem ko je s soigralci  D
Czerkawski, ki je zabil oba gola za Newyorčane, in      vratar      Garth Snow. Američan je nekdanjim soigralcem  D
iz prejšnje sezone Rus Kulinčenko, francoski      vratar      Gaudin, najpopularnejši nemški rokometaš Kretzschmar  D
moštvu, kjer mrgoli zvezdnikov, je tokrat blestel      vratar      Ilkar Casillas, medtem ko je Luis Figo asistiral  D
jim je z nekaj uspešnimi obrambami preprečil      vratar      Dejan Perić, z dvema gola pa sta zmago Celjanov  D
podajo temnopoltega soigralca Axla Konana.      Vratar      ni bil najbolje postavljen, sprožil sem strel  D