nova beseda iz Slovenije
: Siena 93:85 (Slokarja ni bilo v postavi), | Varese | : Benetton 90:82, Milano : Teramo 78:56 (Bečirovič | D |
Biella 78:71, Caserta : Bologna 67:74, Ferrara : | Varese | 77:60, Montegrenaro : Cremona 91:72, Scavolini | D |
24. kolo - Benetton : Bologna 50:61, Roma : | Varese | 64:71, Cremona : Milano 78:81 (Milič 16 točk | D |
Teramo : Scavolini, Ferrara : Montegrenaro, | Varese | : Caserta, Bologna : Cremona večerne tekme; | D |
skokov in 3 asistence v 21 minutah), Cantu : | Varese | 83:70 (Tušek 3 - za dve 1:4, za tri 0:1, prosti | D |
Polti : Teamsystem 72:75, Reggio Calabria : | Varese | 85:86, Mash : Fontanafredda 95:73, Stefanel | D |
3, Benetton 11:4, Mash 11:5, Stefanel 10:6, | Varese | 10:6, Fontanafredda 8:8, Reggio Calabria 6:9 | D |
Benetton 77:66, Scavolini : Mabo Pistoia 85:82, | Varese | : Reggio Emilia 83:71, Fontanafredda : Reggio | D |
20:1, Teamsystem 17:4, Benetton 15:6, Mash, | Varese | in Stefanel 13:8, Fontanafredda 11:10, Pompea | D |
75:81, Benetton : Polti 92:69, Mabo Pistoia : | Varese | 87:82, CFM Reggio Emilia : Fontanafredda Siena | D |
Kinder 20:1, Teamsystem 18:4, Benetton 16:6, | Varese, | Mash in Stefanel 13:9, Fonatanadredda 12:10 | D |
Mabo 83:56, Teamsystem : Kinder 71:69, Polti : | Varese | 75:71, Pepsi : Cfm 72:82, Fontanafredda : Benetton | D |
4, Benetton 16:7, Mash 14:9, Stefanel 14:9, | Varese | 13:10, Fontanafredda 13:10, Pompea 9:14, Mabo | D |
Mabo : Teamsystem 78:82, Kinder : Pepsi 74:48, | Varese | : Fontanafedda 74:65, Cfm : Mash 82:83, Benetton | D |
4, Benetton 17:7, Mash 15:9, Stefanel 14:10, | Varese | 14:10, Fontanafredda 13:11, Pompea 10:14, Polti | D |
88:76, Reggio Calabria : Mabo Pistoia 72:77, | Varese | : Scavolini 98:86, Polti : CFM Reggio Emilia | D |
21:4, Benetton 17:8, Mash 16:9, Stefanel in | Varese | 15:10, Fontanafredda 13:12, Pompea 11:14, Polti | D |
neposredno uvrstili še Teamsystem, Benetton in | Varese. | Boris Gorenc je prispeval 16 točk k odločilni | D |
26. kola - Kinder : Polti 84:62, Benetton : | Varese | 61:75, Pompea : Stefanel 78:66, Pepsi : Reggio | D |
Kinder 23:3, Teamsystem 21:5, Benetton 17:9, | Varese | in Mash po 16:10, Stefanel 15:11, Fontanafredda | D |
zagotovil napredovanje v četrtfinale, kjer jih čaka | Varese. | Podobno presenečenje je pripravila ekipa Cfm | D |
Fontanafredda in Polti po 4,680, Mash 4,530, | Varese | 3,965, Pepsi 3,953, CFM 3,003 in Viola 2,693 | D |
Britanci s kanadskim pridihom -Tišler v Asiago, | Varese | ali celo na Otok? LJUBLJANA - | D |
- Teamsystem : Fontanafredda 86:77 (46:34), | Varese | : Pepsi 110:60 (46:17), Benetton : Cfm 92:77 | D |
Rezultati - Teamsystem : Fontanafredda 87:71 - 3:0, | Varese | : Pepsi 85:69 - 2:1, Kinder : Pompea 69:55 | D |
Kinder 77:84 (37:44) - 1:3 v zmagah, Pepsi : | Varese | 60:64 (20:28) - 1:3, Cfm : Benetton 64:57 (35 | D |
dosegli zmagi. Kinder je na domačem igrišču ugnal | Varese | s 67:61 (39:34), eden najbolj zaslužnih za zmago | D |
Drugega finalista bo odločil dvoboj Kinder - | Varese. | Trenutni izid v zmagah je 2:1 v korist ekipe | D |
Umrl je leta 1968 v Comabbiu v bližini mesta | Varese. | - Na sliki: Lucio Fontana, Prostorski osnutek | D |
37:42), Mabo : Ducato 74:68 (43:23), Imola : | Varese | 80:97 (38:49), Polti : Benetton 62:58 (34:30 | D |
Polti 76:65, Reggio Emilia : Gorizia 83:73, | Varese | : Imola 85:89, Pompea : Sony Milano 86:72; V | D |
Kinder, Benetton - Reggio Emilia, Mabo Pistoia - | Varese, | Pompea Roma - Teamsystem. Slovenski atleti | D |
111), Teamsystem : Pompea Rim 75:68 (88:86), | Varese | : Mabo Pistoia 86:78 (71:64). Martin Strel | D |
Z vse vetrov je zbral ekipo tudi italijanski | Varese, | s 35-letnim bivšim reprezentantom Vescovijem | D |
EL 1998/99 - A: Avtodorožnik Saratov (Rus), | Varese | (Ita), Tau Ceramica Vitoria (Špa), Pau-Orthez | D |
Rezultati 1. kola EL Moški - skupina A: Saratov : | Varese | 73:70 (42:36), Tau Vitoria : Pau-Orthez 88:84 | D |
10 (2, 4, 4), 3. Sony Milano 8 (3, 3, 2), 4. | Varese | 7 (5, 2, /), 5. Split 5 (3, /, 2), 6. CSKA Moskva | D |
Cantu : Kinder 70:76 po podaljšku, Gorizia : | Varese | 73:90. Zenič končal z zmago | D |
Pau-Orthez : Saratov 74:71 (42:36), Žalgiris : | Varese | 97:81 (49:37), Fenerbahče : Tau Vitoria 96:75 | D |
Žalgiris, Saratov, Pau-Orthez in TauVitoria po 3, | Varese | 2; skupina B - Cibona : Manresa 54:61 (25:32 | D |
Saratov : Žalgiris, Pau-Orthez : Fenerbahče, | Varese | : Tau Vitoria; B: TDK Manresa : Maccabi, Cibona | D |
44:28 - Milič 0 točk in 1 skok v 15 minutah), | Varese | : Tau Vitoria 86:78 (40:31); vrstni red: Pau | D |
Orthez, Fenerbahče in Saratov po 5, Žalgiris, | Varese | in Tau po 4; B - TDK Manresa : Maccabi 72:65 | D |
Fenerbahče - Saratov, Tau Vitoria - Žalgiris, | Varese | - Pau-Orthez; B: Panathinaikos - TDK Manresa | D |
minutah), Tau Vitoria : Žalgiris 91:97 (42: 46), | Varese | : Pau-Orthez 89:77 (56:39); vrstni red: Fenerbahče | D |
Fenerbahče 7, Pau-Orthez, Žalgiris, Saratov in | Varese | po 6, Tau 5. Skupina B - Panathinaikos : TDK | D |
Zucchetti 78:81, Kinder : Sony 74:51, Mabo : | Varese | 60:86, Müller : Teamsystem 60:92, Pepsi : Pompea | D |
Gorizia 92:82; vrstni red: Kinder, Teamsystem, | Varese | in Pompea po 8, Zucchetti 7, Benetton in Termal | D |
Saratov : Tau Vitoria 64:81 (28:40), Fenerbahče : | Varese | 94:75 (44:41 - Milič 18 točk in 8 skokov), Žalgiris | D |
Fenerbahče 9, Žalgiris 8, Pau-Orthez, Tau, Saratov in | Varese | po 7; B - TDK Manresa : Crvena zvezda 74:59 | D |
7 387 : 371 3 2 5 Saratov 7 419 : 401 3 2 5 | Varese | 10 315 : 381 0 5 5 Panathinaikos | D |
prekinjen za četrt ure zaradi neredov na tribunah. | Varese | je ubral drugačno pot in po neuspehu v EL ugnal | D |
skokov. Rezultati 5. kola italijanske lige - | Varese | : Kinder 84:80, Pepsi : Mabo 74:64, Teamsystem | D |
Müller 65:51, Gorizia : Ducato 74:79; vrstni red: | Varese | in Teamsystem po 10, Pompea in Kinder po 9, | D |
Pompea 73:75, Mabo : Benetton 80:88, Ducato : | Varese | 65:68; vrstni red: Teamsystem in Varese 6:0 | D |
Ducato : Varese 65:68; vrstni red: Teamsystem in | Varese | 6:0, Kinder in Pompea 5:1, Benetton in Zucchetti | D |
Rezultati 7. kola - Teamsystem : Kinder 57:56, | Varese | : Müller 74:78, Benetton : Ducato 84:65, Pompea | D |
Gorizia : Mabo; vrstni red: Teamsystem 14, | Varese | in Pompea po 13, Kinder in Benetton po 12, Zucchetti | D |
Claudia Coldebelle (16). Rezultati, skupina A - | Varese | : Saratov 95:73 (49:38), Pau-Orthez : Tau Vitoria | D |
Fenerbahče in Žalgiris po 10, Pau-Orthez in | Varese | po 9, Tau in Saratov po 8; B - Efes Pilsen | D |
vsaka tekma boj za preživetje, pa tudi Kinder, | Varese | ali Teamsystem se morajo potruditi za zmago | D |
89 po podaljšku, Müller : Pepsi 57;58, Sony : | Varese | 74:80, Mabo : Ducato 81:75, Termal : Polti 79 | D |
Termal : Polti 79:78; vrstni red: Teamsystem, | Varese | in Pompea po 15, Kinder 14, Benetton in Zucchetti | D |
Saratov : Pau-Orthez 83:86 (74:74, 45:42), | Varese | : Žalgiris 75:84 (37:35), Tau Vitoria : Fenerbahče | D |
Žalgiris 12, Fenerbahče 11 in Pau-Orthez po 11, | Varese | in Tau po 10, Saratov 9; B - TDK Manresa : Cibona | D |
Kinder : Pompea 79:66, Pepsi : Teamsystem 70:64, | Varese | : Zucchetti 101:87, Benetton : Sony 74:48, Ducato | D |
Termal 75:83, Polti : Gorizia 88:72; vrstni red: | Varese | 17, Kinder, Teamsystem in Pompea po 16, Benetton | D |
1:1 in 4 skoki v 33 minutah), Tau Vitoria : | Varese | 75:72 (34:40); vrstni red: Žalgiris 14, Fenerbahče | D |
Fenerbahče 13, Pau-Orthez in Tau Vitoria po 12, | Varese | 11, Saratov 10; B - Panathinaikos : Cibona 83 | D |
Pepsi 71:61, Termal : Kinder 77:83, Pompea : | Varese | 92:96, Zucchetti : Benetton 79:87; vrstni red | D |
96, Zucchetti : Benetton 79:87; vrstni red: | Varese | 9:1, Kinder in Teamsystem 8:2, Pompea in Benetton | D |
9) in 9 skokov. Rezultati 11. kola - Pepsi : | Varese | 84:90, Benetton : Pompea 94:71, Ducato : Kinder | D |
Zucchetti 98:94, Müller : Sony 87:77; vrstni red: | Varese | 10:1, Kinder in Teamsystem 9:2, Benetton 8:3 | D |
Žalgiris : Tau Vitoria 80:76 (42:33), Pau-Orthez : | Varese | 82:67 (42:39); vrstni red: Žalgiris 16, Fenerbahče | D |
Žalgiris 16, Fenerbahče 15, Pau-Orthez 14, Tau 13, | Varese | 12, Saratov 11. B - Cibona : Efes Pilsen 76 | D |
skupina A - Tau Vitoria : Saratov 80:60 (29:34), | Varese | : Fenerbahče 92:78 (44:34 - Milič 26 točk, met | D |
Efes Pilsen 17, Tau Vitoria 15, Maccabi in | Varese | po 14, Saratov 12; G - Olympiakos 18, Kinder | D |
702, Cibona 712, TDK Manresa 713; po napadih: | Varese | 802, Žalgiris 801, Real 795, Tau Vitoria 778 | D |
10 skoki. Rezultati 13. kola - Teamsystem : | Varese | 77:85, Benetton : Gorizia 93:78, Pompea : Polti | D |
Sony 63:87, Termal : Ducato 85:66; vrstni red: | Varese | 12:1, Kinder 11:2, Teamsystem 10:3, Benetton | D |
Ducatom. Najbolj vroča je bila tekma Polti - | Varese, | ki je bila prekinjena devet sekund pred koncem | D |
Rezultati 15. kola - Gorizia : Kinder 67:64, Polti : | Varese | 68:70 prek.,Müller : Benetton 95:86, Pepsi | D |
Mabo 83:64, Pompea : Termal 97:75. Vrstni red: | Varese | 14:1, Kinder in Teamsystem 12:3, Benetton in | D |
skupina F - Saratov : Panathinaikos 73:76 (37:39), | Varese | : Efes Pilsen 67:57 (23:28), Tau Vitoria : Maccabi | D |
red: Panathinaikos 22, Efes Pilsen 18, Tau 17, | Varese | 16, Maccabi 15, Saratov 13; skupina G - Samara | D |
kola - Benetton : Temsystem 84:58, Termal : | Varese | 78:93, Kinder : Zucchetti 80:65, Mabo : Pompea | D |
83:71, Müller : Gorizia 108:99; vrstni red: | Varese | 15:1, Kinder 13:3, Teamsystem 12:4, Benetton | D |
Tau Vitoria 71:67 (35:34), Panathinaikos : | Varese | 82:71 (44:30), Maccabi : Saratov 92:69 (46:42 | D |
Efes Pilsen 20, Tau Vitoria 18, Maccabi 17, | Varese | 17, Saratov 14; skupina G: Olympiakos : PAOK | D |
Kovačič (Zadar), najboljši trener pa je Recalcati ( | Varese) | . O. E. Nov primer dopinga | D |
98:98, 57:46), Pompea : Pepsi 63:71 (34:38), | Varese | : Mabo 94:81 (40:42), Gorizia : Termal 82:81 | D |
Teamsystem : Müller nočna tekma; vrstni red: | Varese | 16:1, Kinder 14:3, Teamsystem 12:4, Benetton | D |
46:35), Saratov : Efes Pilsen 66:77 (37:31), | Varese | : Maccabi 100:96 (79:79, 41:48); vrstni red | D |
Panathinaikos 26, Efes Pilsen 22, Tau Vitoria in | Varese | po 19, Maccabi 18, Saratov 15; G: Teamsystem | D |
Pepsija v Pistoii. Rezultati 18. kola - Kinder : | Varese | 84:67, Zucchetti : Teamsystem 68:87, Sony : | D |
Sdag 92:78, Mabo : Pepsi 69:76; vrstni red: | Varese | 16:2, Kinder 15:3, Teamsystem 14:4, Benetton | D |
košarkarjev. Rezultati, skupina F - Efes Pilsen : | Varese | 83:72 (37:32), Panathinaikos : Saratov 86:76 | D |
zvezda - Pau-Orthez; skupina F: Efes Pilsen : | Varese | 83:72 (37:32), Panathinaikos : Saratov 86:76 | D |
Panathinaikos 28, Efes Pilsen 24, Maccabi, | Varese | in T. Vitoria po 20, Saratov 16; pari 5. kola | D |
T. Vitoria po 20, Saratov 16; pari 5. kola: | Varese | - Panathinaikos, T. Vitoria - E. Pilsen, Saratov | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
◁ ◀ 1 101 201 301 401 501 601 ▶ ▷
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |