premoč (1.301-1.400)

zaporedno številko petintrideset, je Evropa svojo      premoč      potrdila še z dvema olimpiadama.Najprej bodo  D
lokalnimi plemenskimi poglavarji ni vredno kosati za      premoč      - ker si bodo priborili nič drugega kot svetovno  D
in se »oženile«. Ime nove stranke je odsevalo      premoč      največje od združujočih se, Liberalnodemokratske  D
dragocenih lovorik, vendar sem morala vselej priznati      premoč      tekmicam.Zdaj sem v 24 urah osvojila dve.  D
med ponudbo in povpraševanjem namreč razkriva      premoč      povpraševanja, kar daje slovenskemu kapitalskemu  D
Spačal. Še posebej v tretjem nizu je bila      premoč      gostij velika že na začetku. S tem porazom so  D
so Norvežani blesteče demonstrirali zdajšnjo      premoč      nad tekmeci, so si zagotovili tudi zmagoslavje  D
vrst fundamentalizma. Nacionalizem kakor tudi      premoč      religiozno obarvanih oblik integrisme ogrožajo  D
433, Španija 339, Češka 319 in Japonska 252.      Premoč      Avstrijcev je ogromna, zastrašujoča.Finančni  D
dohitele pri 5. točki, izenačenju pa je sledila      premoč      Branika s tremi točkami prednosti.Toda Kolednikova  D
visoko povprečno ravnijo posamičnih uvrstitev.      Premoč      severnjakov v pokalu narodov nedvoumno zrcali  D
Michelin poskušal dokazati, da ima še vedno      premoč      pred japonskim tekmecem, ki sodeluje z zmagovitim  D
modele. Prav na začetku vojne so imeli Nemci      premoč      v zraku, vendar niso imeli nobenega strateškega  D
pobudo so prevzeli gostitelji, še posebej očitno      premoč      so imeli v 4. nizu.Pri Krki je bil najboljši  D
in Madžara Akosa Brauna, medtem ko je moral      premoč      priznati zgolj Izraelcu Yoelu Razvozovu (0:10  D
Tourcoing Igorja Belofastova je moral priznati      premoč      Montpellierju (7:12), k zmagi Marseilla z 11  D
Švicarja Heinza Innigerja. V polfinalu je moral      premoč      priznati le poznejšemu zmagovalcu Ronaldu Haldiju  D
odigral najboljšo tekmo doslej. Španci so imeli      premoč      in precej lepih priložnosti. Če bom tudi v nadaljeva  D
zmagovalec, a je moral zaradi poškodb priznati      premoč      Jagudinu. Bolečine, ki jih zdaj čuti v obeh  D
nespretno prejel drugi rumeni karton, številčno      premoč      pa so Sobočani po 15 minutah vendarle kronali  D
na prvenstvu Slovenije pa je potrdil veliko      premoč      v domači konkurenci, saj je najbližjega tekmeca  D
disciplini na Krvavcu še tretjič zapored potrdila      premoč.      »Vsake zmage, še zlasti pa naslova državne  D
so sodelovali domobranci, so imeli tehnološko      premoč,      posebno v orožju, in premoč v vojaštvu, v obširnih  D
imeli tehnološko premoč, posebno v orožju, in      premoč      v vojaštvu, v obširnih in znanih razstrelamentih  D
kvalifikacijskega turnirja na Poljskem moral priznati      premoč      Azerbajdžancu Vugarju Alakbarovu.»Sodnik v ringu  D
in čakala na glasovanje, kjer je seveda njena      premoč,      so bili tokrat tudi koalicijski poslanci neverjetno  D
Sunara, čeprav je njegovo moštvo moralo priznati      premoč      tekmecem: »Moštvi sta prikazali igro na precej  D
Dražen Dalipagić (levo zgoraj) je moral priznati      premoč      osem let mlajšemu Dušanu Hauptmanu (desno zgoraj  D
Simonu Sešlarju. V prvem polčasu terenska      premoč      gostiteljev, ki so jo kronali v 10. minuti,  D
nadaljevanju se je razigrala Snežana Rajak,      premoč      Novomeščank pa je bila dokončna v četrtem nizu  D
Tbilisiju godilo Jerebu, ki je moral priznati      premoč      tako Francozu Alainu Schmittu (0:10) kot Armencu  D
programu, v prostem pa je le še potrdila svojo      premoč.     »Želele smo le drsati.  D
morali Švicarji v Lozani po hudem boju priznati      premoč      Francozom, ki so zaradi poškodbe nastopili brez  D
obojestransko previdnostjo. Niti nekajkrat številčna      premoč      po zaslugi (pre)strogega sodnika z Nizozemske  D
načrt ter se pogumno in iznajdljivo bojeval za      premoč      v središču«. Leta 1833 je tudi on napisal  D
nadaljevanju gorskega prvenstva precejšno psihološko      premoč,      saj ga bosta morala tekmeca loviti, ob tem da  D
Pet zmag v petih tekmah samo potrjuje njihovo      premoč      in zasluženo vrnitev v najboljšo svetovno šestnajsterico  D
kjer so ambiciozni Šiškarji morali priznati      premoč      koroškega »otroškega vrtca«, ki jih je po zaostanku  D
Burlinsona (10:0) in Joeja Delahaya (10:0),      premoč      pa je moral priznati Gruzijcu Zvijadu Ciklauriju  D
6-0 prejme kar osem golov, ko ima številčno      premoč      na igrišču. Rutenka je tudi z razbito arkado  D
slednjemu na gostovanju v Koloradu priznati      premoč.     Tekma je bila v ZDA v središču pozornosti, saj  D
pridom izrabila izkušnje iz lige Goodyear in      premoč      v višini, tako da postojnski košarkarji v nobenem  D
koncu prvega dela so Ljubljančani zaustavili      premoč      domačinov in si priigrali nekaj priložnosti  D
okrog treh metrov zgrešil ljubljanska vrata.      Premoč      Ljubljančanov v drugem polčasu pa se je obrestovala  D
užaljenost, ki sta ji oba, računajoč na svojo besedno      premoč,      zelo gostobesedno dala duška.Res je, g. Kreuh  D
rumeno majico, na koncu pa je moral priznati      premoč      trem Rusom.V drugi etapi je bil Špilak četrti  D
New York je zavajajoče potrdil Capablancovo      premoč      na svetu. Kubanec je zmagal v vseh petih dvobojih  D
sezone, je moral nato skupaj s soigralci priznati      premoč      moštvu Sacramenta.Gozdni volkovi so bili po  D
Galazko (9:8), v drugo pa je moral priznati      premoč      Nizozemcu Rakeshu Debipersadu. Sadrija je še  D
zmagal s 6:4 (+2=8). »Uspelo mu je dokazati      premoč      nad Euwejem s še večjim zunanjim in notranjim  D
argument. Če je logičen, je vreden več kot gola      premoč      orožja. Kaj danes sploh je Nato?   D
Hanžič. Sledila je odprta igra na obeh straneh,      premoč      pa so Domžalčani kronali v 33. minuti, ko je  D
krmarja, ki so morali po ogorčenem boju priznati      premoč      zgolj Angležem in Nemcem.A slednji so bili tokrat  D
morala po zmagi nad Ukrajinko (3:0) priznati      premoč      Turkinji (0:2), Škarabota (N. Gorica, do 65  D
Tomaž Zakrajšek (Chagi, do 72 kg) pa je priznal      premoč      Nemcu Özgürju Yesilkayi (4:6). »Naša majhnost  D
Antonijevič pa je moral s soigralci priznati      premoč      Jadranu, ki je zmagal z 9:4, naš reprezentant  D
Bežigrajčane stisnili na njihovo polovico.      Premoč      je bila očitna, a premalo konkretna, da bi izsilili  D
vlado, ki ji pravila Unije dajejo velikansko      premoč      pri odločanju.Ne nazadnje so bili na to opozorjeni  D
Portugalca Neta, Švicarja Papauxa in Litovca Tehova,      premoč      pa je moral priznati Izraelcu Razvozovu in Gruzijcu  D
preigral še nihče! Znova se je izkazala Aljehinova      premoč      v oceni zapletenih, dinamičnih položajev, prepletenih  D
dvorani so košarkarji Miamija le morali priznati      premoč      boljšemu.Njihov poraz s 70:73 proti Indiani  D
kralja te sezone, vendar za zdaj še priznava      premoč      Samu Valantu v fiatu puntu kit car.Po zmagi  D
dirk. Asja Zupanc je morala namreč priznati      premoč      Davidu Kraševcu, ki rad dirka na odprtih progah  D
Tatjana Jamnik so tako kot lani morale priznati      premoč      tekmic iz Zagreba, toda v moški konkurenci so  D
za naslov sta ostali le Zhao Xue in Xu Yuhua.      Premoč      Evrope je očitna.Med 32, ki nadaljujejo, jih  D
Maribor e-Kompenzacije kar potrjuje njihovo      premoč      v slovenskem moškem namiznem tenisu v zadnjih  D
Lahnojevo, ki je v podaljšku morala priznati      premoč      dvakratne evropske podprvakinje Kovalevske.  D
goste iz Kanade s 4:1. Že uvod je napovedal      premoč      domačega moštva in ko je na dosedanjih 13 tekmah  D
Bolj podrobna analiza bo pokazala, da naša      premoč      ni bila tako zelo izrazita, kot je bilo nemara  D
Angleži so tekmo sicer začeli podjetneje in      premoč      v prvem polčasu kronali z golom Michaela Owna  D
Carlosa Ferrera in šele v osmini finala priznal      premoč      kasnejšemu zmagovalcu Gastonu Gaudiu. »To  D
četrtini pa so v nadaljevanju spet dokazovali      premoč      in zasluženo visoko zmagali. Jože Marinček  D
polčasa so gostitelji le kronali svojo terensko      premoč.     Gobec je izvedel prosti strel z leve strani,  D
Maribor, do 75 kg), tekmecem pa so morali priznati      premoč      Damjan Šel (Sl.Bistrica), Mario Kneževič (oba  D
398 v skupni razvrstitvi zasedel 2. mesto.      Premoč      je moral priznati le domačemu adutu Aloisu Höllerju  D
povečevale in še kar povečujejo svojo vojaško      premoč.     Pod predsedovanjem Georgea Busha mlajšega so  D
otnikovim golom. Maniche: Še en mož iz Porta, čigar      premoč      so morali na Euru priznati bolj uveljavljeni  D
občutil tudi Josip Glasnović, ki je moral priznati      premoč      Makariču (do 80 kg). Od naših reprezentantov  D
Andy Roddick v wimbledonskem finalu priznati      premoč      Rogerju Federerju, je ostal tudi brez tradicionalnega  D
Uzbekistanec je imel ves čas rahlo pozicijsko      premoč,      ki jo je kronal v 55. potezi.V nekoliko slabšem  D
Ob materialni prednosti je ohranil pozicijsko      premoč,      ki jo je nato kronal z osvojitvijo še enega  D
Milašinovič po 2), je včeraj morala priznati      premoč      precej višjim in močnejšim turškim vrstnikom  D
moral vse do darila z neba priznati Kaučičevo      premoč.     Toda na mokri stezi je dokazal, da mu v težkih  D
Hannover, Frankfurt, Köln in Düsseldorf.«      Premoč      urbanih gostov Od lanske jeseni je mogoče  D
postal kralj gora, v boju za rumeno majico pa je      premoč      priznal le Janu Ullrichu.Leto kasneje je padel  D
izgubilo proti Bostonu, v drugi pa moralo priznati      premoč      še Orlandu (105:110).V prvem dvoboju je Bečirovič  D
100.000 Zahodnih Gotov. A skoraj desetkratna      premoč      gotski vojski ni dosti koristila, saj so njene  D
tekmec je moral v obeh dneh v Pirenejih priznati      premoč      Američanu.Zaostanek poltretje minute v 12. etapi  D
oziroma kot za šalo, bi lahko ocenili brazilsko      premoč      nad Mehičani.Če le ne bi bilo kolumbijskega  D
štela za srbsko-črnogorsko DP, zasedel 2. mesto,      premoč      pa je moral priznati le Franju Kunčerju (audi  D
Acosta, ki je moral v finišu priznati rojakovo      premoč.     To je bil zadnji dan resnega dela za vidno izmučene  D
peripetij s takšnim veseljem razkazoval svojo      premoč,      ki je bila tokrat res popolna.Imel je daleč  D
Gaston Gaudio in Guillermo Coria že priznali      premoč      tekmecem, slednji predvsem zaradi poškodbe rame  D
pa je moral po ogorčenem boju z 8:14 priznati      premoč      ruskemu favoritu Arslanovu Magomedovu. Mi. Š  D
identiteta z Mattom Damonom v glavni vlogi. Bournova      premoč,      kot bo slovenski prevod, pride k nam 23. septembra  D
poskušali presenetiti. Na igrišču naj dokažejo      premoč,     « pravi ajdovski trener Darko Milanič. Termini  D
Monse, ki je moral Luanu po točkah priznati      premoč      že pred dvema letoma, trenira - mimogrede -  D
V tretjem obračunu je moral Inter priznati      premoč      Palerma, za katerega sta zadela Stefano Morrone  D
10:2), na zadnji tekmi pa so morali priznati      premoč      avstrijskemu regionalnemu ligašu Feldkirchnu  D
Metropola sta najprej v 37 minutah dokazali      premoč      nad Karmen Jakob in Andrejo Velišček.Tudi Čuturič  D