nova beseda iz Slovenije
trojke 1:4 in 4 skoki v 23 minutah; Brown 22), | Olympiakos | : Alba Berlin 91:75 (Ford 28, Risacher 14; Koturović | D |
tekmi; vrstni red: Benetton 7:2, Maccabi 6:2, | Olympiakos | 6:3, Unicaja 4:4, Efes Pilsen 4:5, Alba 3:6 | D |
za dve 4:9, trojke 1:4 in 4 skoki; Brown 22), | Olympiakos | : Alba Berlin 91:75 (Ford 28, Risacher 14; Koturović | D |
Abrams 12); vrstni red: Benetton in Maccabi 7:2, | Olympiakos | 6:3, Unicaja 5:4, Efes Pilsen 4:5, Alba 3:6 | D |
metov (86,4 %). Najboljši strelci: 1. Ford ( | Olympiakos) | povp. 26,5 točke na tekmo, 2. Giriček (CSKA | D |
Slask) 4,6, 3. Phelps (Alba) in Papaloukas ( | Olympiakos) | po 4,5, 5. Karasev (Ural Great) 4,4, 6. Lukovski | D |
Skipper) 24,8, 4. Skelin (Krka) 24,4, 5. Ford ( | Olympiakos) | 23,6, 6. Avlejev (Ural Great) 22,3. B. E. | D |
evrolige Skupina A: Charleroi - Benetton, Slask - | Olympiakos, | Alba - Efes Pilsen večerne tekme, Unicaja - | D |
danes; vrstni red: Maccabi in Benetton 7:2, | Olympiakos | 6:3, Unicaja 5:4, Efes Pilsen 4:5, Alba 3:6 | D |
skoki in 3 asistence v 24 minutah), Slask : | Olympiakos | 75:80 (Hawkins 24, Wright 18, Tomczyk 12; Ford | D |
vrstni red: Benetton 8:2, Maccabi Tel Aviv 7:2, | Olympiakos | 7:3, Unicaja 5:4, Efes Pilsen 5:5, Alba 3:7 | D |
skoki in 3 asistence v 24 minutah), Slask : | Olympiakos | 75:80 (Hawkins 24; Ford 28, Tomić 12), Alba | D |
vrstni red: Benetton in Maccabi TA po 8:2, | Olympiakos | 7:3, Unicaja in Efes Pilsen po 5:5, Alba 3:7 | D |
A - Benetton : Alba, Efes Pilsen : Slask in | Olympiakos | : Unicaja večerne tekme, Maccabi : Charleroi | D |
danes; vrstni red: Maccabi in Benetton po 8:2, | Olympiakos | 7:3, Efes Pilsen in Unicaja po 5:5, Alba 3:7 | D |
asistence v 26 minutah igre; Kuturović 17), | Olympiakos | : Unicaja 81:80 (Ford 20, Forrest 17; Mršić | D |
Charleroi nočna tekma; vrstni red: Benetton 9:2, | Olympiakos | 8:3, Maccabi 8:2, Efes Pilsen 6:5, Unicaja 5 | D |
razpredelnici ter da bosta Panathinaikos in | Olympiakos | z deležem od prodaje televizijskih pravic in | D |
košarkarske evrolige Skupina A - Charleroi - | Olympiakos, | Unicaja - Efes Pilsen in Slask - Alba večerne | D |
danes; vrstni red: Maccabi in Benetton po 9:2, | Olympiakos | 8:3, Efes Pilsen 6:5, Unicaja 5:6, Alba 3:8 | D |
sport1.txt:26948 . / Skupina A - Charleroi : | Olympiakos | 56:76 (Ellis 20; Risacher in Ford po 13), Unicaja | D |
tekma; vrstni red: Maccabi in Benetton po 9:2, | Olympiakos | 9:3, Efes Pilsen 7:5, Unicaja 5:7, Alba in Slask | D |
košarkarske evrolige Skupina A - Charleroi : | Olympiakos | 56:76 (Ellis 20; Risacher in Ford po 13), Unicaja | D |
minutah); vrstni red: Maccabi 10:2, Benetton in | Olympiakos | po 9:3, Efes Pilsen 7:5, Unicaja 5:7, Alba in | D |
Unicaja in Efes Pilsen : Charleroi večerne tekme, | Olympiakos | : Maccabi danes; vrstni red: Maccabi 10:2, Olympiakos | D |
Olympiakos : Maccabi danes; vrstni red: Maccabi 10:2, | Olympiakos | in Benetton po 9:3, Efes Pilsen 7:5, Unicaja | D |
Unicaja 72:84 (Phelps 18; Mršić in Vazquez po 17), | Olympiakos | : Maccabi 94:91 po podaljšku (Risacher 21, Ford | D |
5:6 in 3 asistence v 25 minutah; vrstni red: | Olympiakos, | Maccabi in Benetton po 10:3, Efes Pilsen 8:5 | D |
niso mogli verjeti svojim očem Ljubljana - | Olympiakos, | Maccabi, Benetton, Efes Pilsen, Kinder, Barcelona | D |
skupine A. Prosti mesti bi kaj lahko osvojila | Olympiakos | in AEK, tako da bi se Ljubljančani na vsa tri | D |
četrtek moštva iz skupine A, saj so si Maccabi, | Olympiakos, | Benetton in Efes Pilsen zagotovili napredovanje | D |
Charleroi - Alba, Unicaja - Slask, Benetton - | Olympiakos, | Maccabi - Efes Pilsen; vrstni red: Olympiakos | D |
Olympiakos, Maccabi - Efes Pilsen; vrstni red: | Olympiakos, | Benetton in Maccabi po 10:3, Efes Pilsen 8:5 | D |
in Unicaja : Slask večerni tekmi, Benetton : | Olympiakos | in Maccabi : Efes Pilsen danes; vrstni red: | D |
in Maccabi : Efes Pilsen danes; vrstni red: | Olympiakos, | Benetton in Maccabi po 10:3, Efes Pilsen 8:5 | D |
Alba 100:91, Unicaja : Slask 65:66, Benetton : | Olympiakos | in Maccabi : Efes Pilsen večerni tekmi; vrstni | D |
Maccabi : Efes Pilsen večerni tekmi; vrstni red: | Olympiakos, | Benetton in Maccabi po 10:3, Efes Pilsen 8:5 | D |
Abrams 20; Adomaitis 16, Hawkins 13), Benetton : | Olympiakos | 89:81 (Edney 22, Garbajosa 19, Nachbar 12 - | D |
vrstni red: 1. Benetton 11:3, 2. Maccabi 10:4, 3. | Olympiakos | 10:4, 4. Efes Pilsen 9:5, 5. Unicaja 6:8, 6 | D |
pač vodi Željko Obradović, AEK Dragan Šakota, | Olympiakos | pa kar selektor slovenske reprezentance Slobodan | D |
prvenstvu pred Panathinakosom (14:2), medtem ko je | Olympiakos | (12:4) šele četrti. Atene drugi dom Ljubljančanov | D |
Maroussi pri Panathinaikosu. Prvi tivolski gost bo | Olympiakos. | Skupine 2. kroga - E: Benetton, Barcelona | D |
Efes Pilsen; skupina G: Panathinaikos, AEK, | Olympiakos, | Union Olimpija; skupina H: Tau Vitoria, Maccabi | D |
kolo (27. in 28. t.m.): AEK - Union Olimpija, | Olympiakos | - Panathinaikos; 2. kolo (6. in 7. marec): Panathinakos | D |
in 7. marec): Panathinakos - Union Olimpija, | Olympiakos | - AEK; 3. kolo (20. in 21. marec): Union Olimpija | D |
3. kolo (20. in 21. marec): Union Olimpija - | Olympiakos, | AEK - Panathinaikos; 4. kolo (27. in 28. marec | D |
marec): Union Olimpija - AEK, Panathinaikos - | Olympiakos; | 5. kolo (10. in 11. april): Olympiakos - Union | D |
Panathinaikos - Olympiakos; 5. kolo (10. in 11. april): | Olympiakos | - Union Olimpija, Panathinaikos - AEK; 6. kolo | D |
april): Union Olimpija - Panathinaikos, AEK - | Olympiakos. | Na finalni turnir evrolige, ki bo od 3. do | D |
prispeval Hatzis, z 21 pa ga je dopolnil Kakiouzis. | Olympiakos | je bil boljši od PAOK z 98:92.Najboljša pri | D |
16. Vrstni red: AEK 16:1, Panathinaikos 14:3, | Olympiakos | in Iraklis po 13:4.T. A. | D |
Kalaitzis 14 in Kutluay 12. V večerni tekmi je | Olympiakos | gostoval pri Peristeriju. B. E. 1. | D |
uvrstilo 16 ekip: Union Olimpija, Panathinaikos, | Olympiakos, | Barcelona, Real, Kinder, Skipper, Benetton, | D |
in bogate izkušnje, medtem ko ima Subotićev | Olympiakos | že slabšo zasedbo od obeh mestnih rivalov. | D |
Skupina G - AEK : Union Olimpija večerna tekma, | Olympiakos | : Panathinaikos danes; para 2. kola (7. marca | D |
(7. marca): Panathinaikos - Union Olimpija, | Olympiakos | -AEK. | D |
Udrih 13, Zdovc 4, Awojobi 12, Mujezinović 18), | Olympiakos | : Panathinaikos večerna tekma; para 2. kola | D |
(7. marca): Panathinaikos - Union Olimpija, | Olympiakos | - AEK; skupina H - Tau Vitoria : Ülker 101:69 | D |
24). Skupina G - AEK : Union Olimpija 97:87, | Olympiakos | : Panathinaikos 92:75 (Ford 21, Femerling 18 | D |
(7. marca): Panathinaikos - Union Olimpija, | Olympiakos | -AEK. | D |
Skupina G: Panathinaikos - Union Olimpija, | Olympiakos | - AEK obe danes; vrstni red: Olympiakos in AEK | D |
Olimpija, Olympiakos - AEK obe danes; vrstni red: | Olympiakos | in AEK po 1:0, Panathinaikos in Union Olimpija | D |
prihodnjega kola (21. t. m.): Union Olimpija - | Olympiakos, | AEK - Panathinaikos.Skupina H: CSKA - Ülker | D |
Skupina G: Panathinaikos - Union Olimpija in | Olympiakos | - AEK večerni tekmi; vrstni red: Olympiakos | D |
Olympiakos - AEK večerni tekmi; vrstni red: | Olympiakos | in AEK po 1:0, Panathinaikos in Union Olimpija | D |
prihodnjega kola (21. t. m.): Union Olimpija - | Olympiakos, | AEK - Panathinaikos. Skupina H: CSKA : Ülker | D |
Skupina G - Panathinaikos : Union Olimpija 85:67, | Olympiakos | : AEK 75:69 (Ford 24, Papaloukas 18; Holden | D |
Ford 24, Papaloukas 18; Holden 18); vrstni red: | Olympiakos | 2:0, AEK in Panathinaikos po 1:1, Union Olimpija | D |
prihodnjega kola (21. t. m.): Union Olimpija - | Olympiakos, | AEK - Panathinaikos. Skupina H - CSKA : Ülker | D |
25. novembra leta 1999, ko je s 3:1 premagal | Olympiakos. | V tej sezoni pa se je z zadnjih štirih gostovanj | D |
Vrstni red: AEK 19:2, Panathinaikos 17:4, | Olympiakos | 16:5 ...T. A. | D |
pomerile najboljše moške ekipe (grška kluba | Olympiakos | in Iraklis, italijanski Lube Banka in domači | D |
Drevi ob 20.30 Union Olimpija gosti vodilni | Olympiakos | Adut tudi Fordovi rahli živci? | D |
skupini G in finalnemu turnirju v Bologni. » | Olympiakos | je s svojim ugledom, finančno močjo in igralsko | D |
Pilsen po 1:2; skupina G - Union Olimpija : | Olympiakos | in AEK : Panathinaikos danes; vrstni red: Olympiakos | D |
Olympiakos in AEK : Panathinaikos danes; vrstni red: | Olympiakos | 2:0, AEK in Panathinaikos po 1:1, Union Olimpija | D |
m.): Union Olimpija - AEK, Panathinaikos - | Olympiakos; | skupina H - Tau Vitoria : CSKA večerna tekma | D |
Pilsen po 1:2. Skupina G - Union Olimpija : | Olympiakos | in AEK : Panathinaikos večerni tekmi; vrstni | D |
AEK : Panathinaikos večerni tekmi; vrstni red: | Olympiakos | 2:0, AEK in Panathinaikos po 1:1, Union Olimpija | D |
m.): Union Olimpija - AEK, Panathinaikos - | Olympiakos. | Skupina H - Tau Vitoria : CSKA 73:87 (Scola | D |
Eduardo Brozovič Union Olimpija : | Olympiakos | 66:75 (49:62, 32:42, 16:21) Union Olimpija | D |
(2:2), Mujezinović 11 (5:7), Hukić 5 (0:2); | Olympiakos: | Papaloukas 9 (2:2), Zavrašenko 4, Risacher 5 | D |
Zdovc in Hukić po 1:2, Golemac 1:4, Dal 0:2), | Olympiakos | 22:43 (51 %); za 3: Union Olimpija 4:19 (21 | D |
Awojobi po 0:1, Mujezinović 0:3, Udrih 0:5), | Olympiakos | 5:12 (42 %); skoki: Union Olimpija 22 (14+8 | D |
14+8 - Hukić 6, Mujezinović in Awojobi po 4), | Olympiakos | 36 (27+9). Foto Voran Vogel | D |
zajamčenimi pogodbami - Union Olimpija, Panathinaikos, | Olympiakos, | Barcelona, Real, Kinder, Skipper, Benetton, | D |
Kinder, Skipper, Benetton, Real, Barcelona, | Olympiakos, | Panathinaikos, Union Olimpija, Cibona, Maccabi | D |
Izidi, polfinale: Lube Banca : Iraklis 3:2, | Olympiakos | : Mostostal 3:1; za 3. mesto: Iraklis : Mostostal | D |
Iraklis : Mostostal 3:2; za 1. mesto: Lube Banca : | Olympiakos | 3:1.R. G. | D |
G - Union Olimpija - AEK in Panathinaikos - | Olympiakos | danes; vrstni red: Olympiakos 3:0, Panathinaikos | D |
Panathinaikos - Olympiakos danes; vrstni red: | Olympiakos | 3:0, Panathinaikos 2:1, AEK 1:2, Union Olimpija | D |
Olimpija 0:3; pari prihodnjega kola (11. april): | Olympiakos | - Union Olimpija, Panathinaikos -AEK. | D |
G - Union Olimpija : AEK in Panathinaikos : | Olympiakos | večerni tekmi; vrstni red: Olympiakos 3:0, Panathinaikos | D |
Panathinaikos : Olympiakos večerni tekmi; vrstni red: | Olympiakos | 3:0, Panathinaikos 2:1, AEK 1:2, Union Olimpija | D |
Olimpija 0:3; pari prihodnjega kola (11. april): | Olympiakos | - Union Olimpija, Panathinaikos -AEK. | D |
Union Olimpija : AEK 69:85, Panathinaikos : | Olympiakos | 88:77 (Middleton 23, Bodiroga 18, Mulaomerović | D |
Mulaomerović 16; Ford 33, Risacher 11); vrstni red: | Olympiakos | in Panathinaikos po 3:1, AEK 2:2, Union Olimpija | D |
Union Olimpija 0:4; pari 5. kola (11. april): | Olympiakos | - Union Olimpija, Panathinaikos -AEK. | D |
odločalo zadnje kolo, saj bi tako Panathinaikos kot | Olympiakos | nocoj morala zanesljivo zmagati. Pari 5. kola | D |
Efes Pilsen in Ural Great po 1:3; skupina G: | Olympiakos | : Union Olimpija in Panathinaikos : AEK danes | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
◁ ◀ 1 101 201 301 401 501 601 701 801 901 ▶ ▷
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |