odlično (401-500)

svetovne elite. Ugodne razmere je Soininen      odlično      izkoristil, tako da je presenetljivo prehitel  D
Avstraliji se počutim izvrstno. Ne samo, da se      odlično      znajdem na igriščih Melbourne Parka, všeč mi  D
Dunajčane smo se resno pripravljali. WEV je      odlično      moštvo, ki nas je letos v Tivoliju že presenetilo  D
2:2), Nachbar 4. Gostitelji so tekmo začeli      odlično      in vodili s 15:9, favorizirani gostje pa so  D
druga zgodba. Trenutno se seveda ne počutim      odlično,      ampak upam, da mi bo uspelo pozabiti to slabo  D
je bila proga na petkovem treningu ledena in      odlično      pripravljena, napovedujejo dež in veter, kar  D
Jankovič, ki je Hrvatom v tolažbo čestital za      odlično      organizacijo prvenstva, ki naj bi bila zgled  D
le Ghedina, ki je letos tudi edini premagal      odlično      avstrijsko smukaško vrsto.Italijan je bil najbližji  D
Izhodišče za igro je bilo torej za naš igralce      odlično,      niso pa jih iztirili ne vandalski izpadi dela  D
dodala še avstralski naslov. »Igrala sem zares      odlično,      vendar tudi sama nisem mogla verjeti, da je  D
me je razveselil z ugotovitvijo, da je kost      odlično      zaceljena.Kar zadeva druge mišice in vezi, se  D
(67:67). Nato pa so domači, pri katerih je      odlično      igral zlasti Gradin, z delnim rezultatom 7:0  D
polčasu dosegel 16 točk, od tega dve trojki.      Odlično      pa je vnovič igral Dragan Miletič in očitno  D
uvrstitev Slavka Kotnika, ki pa je izraz podpore za      odlično      nadomeščanje Emilia Kovačića.Počaščen sem, da  D
mladinskem finalu, a je bil diskvalificiran.      Odlično      je plaval kadet Zdešar (IL), ki je bil med mladinci  D
zunanjemu ministru v imenu ZDA zahvaliti za      odlično      sodelovanje med državama v varnostnem svetu  D
dajale prednost ZDA ali Evropski uniji, saj lahko      odlično      sodelujejo z obema sodobnima centroma moči.  D
dosegel že 30 golov, »Finski blisk« pa 22.      Odlično      je v New Yorku igral Čeh Radek Dvorak, ki je  D
120-metrski skakalnici v Planici se je tako      odlično      posrečil, da je bil Japonec resnično navdušen  D
nepremagljivi. Odnose v ekipi so uredili in      odlično      jim gre v Evropi in v domačem prvenstvu.V skupini  D
novo ero medmrežja. Knjiga je že na pogled      odlično      oblikovana, ne brez ironije in različnih stilnih  D
Norvežan Jahr in Nemec Hunger. Tekmovalci so bili      odlično      pripravljeni, organizatorje je skrbelo vreme  D
neizogiben. »Gostje so bili ves čas enakovredni, z      odlično      obrambo so nam povzročili veliko težav pri organizaciji  D
je delal zelo lepe plodove in se ga je dalo      odlično      križati.Za »očeta« sem izbral nekoliko manj  D
pred Američanom Brettom Sworthlyjem. Gale je      odlično      izvedel trojne salte z enim in dvema vijakoma  D
teku na 100 metrov Američan Maurice Greene je      odlično      začel novo sezono.Na igrah Millrose v New Yorku  D
najboljši način pokazal svoje letošnje cilje: »     Odlično      sem pripravljen.Glavno pozornost posvečam olimpijski  D
Polzelanov in s povprečjem 10 točk na tekmo      odlično      izkorišča zaupanje trenerja Borisa Zrinskega  D
košarkarje. Novinec sezone je dobljeno priložnost      odlično      izkoristil in si z dobrimi igrami pridobil zaupanje  D
še ne želi zapustiti Polzele. »V klubu se      odlično      razumemo.Verjamem v trenerja, svoje soigralce  D
Jakomin (35.). Tudi drugi polčas so domači pričeli      odlično      in v 60. minuti povedli že z neverjetnih 3:0  D
popolnoma nadigrali in z dvema goloma kronali svojo      odlično      igro.Rdeče-beli se lahko zahvalijo le športni  D
Mencinger, Čaušević, Pogačar, Pezelj. Domači so      odlično      začeli ter vodili (14:8), na koncu pa zapravili  D
izenačenem boju. Toda Kokra je začela igrati      odlično      v obrambi, s hitrim plavanjem pa z lahkoto prihajala  D
bilo sicer bolj izenačeno, toda Kranjčani so z      odlično      obrambo preprečili morebitno presenečenje.   D
zaupate? Ta čas mi gre na Elanovih smučeh      odlično      in verjetno bi bilo nespametno tvegati z drugim  D
nekoliko okrogla Lindsay Davenport razvila v      odlično      teniško profesionalko.Zaradi odvečnih kilogramov  D
da je bilo ukradeno prav v Postojni, ki ima      odlično      prometno povezavo s Koprom, od koder je trajektna  D
festival odlikoval po izredno kakovostnem izboru      odlično      postavljenih razstav.Posebno zanimive so bile  D
Mankoča, ki se je uvrstil v finale kot prvi, je      odlično      plavala tudi Nataša Kejžar, ki je bila v predtekmovanju  D
so Izraelke najbolj nevarne v protinapadih,      odlično      pa tudi skačejo v napadu.Če jim preprečimo ti  D
Tula prebili s 35 točkami skupaj z Isonzom na      odlično      drugo mesto na lestvici.Na vrhu ostaja Pro Romans  D
letni Ljubljančan Marko Grilc, ki je osvojil      odlično      7. mesto.Rezultati - moški: 1. G. Kratter, 2  D
prevzeli Kranjčani, ki so se pri zahtevnem poslu      odlično      odrezali.Najpomembneje je, da so mladi hokejisti  D
dokaj slabem glasu, bi torej utegnila dobiti      odlično      zamenjavo, kar bi jo potisnilo v zgodovino.  D
6. razreda soboške III. OŠ, ki mu šola gre      odlično      od rok in je nasploh zagnan športnik, je doslej  D
Avstrija je navzlic vsemu utrjena demokracija z      odlično      delujočim gospodarstvom in urejenimi podjetji  D
Nevejsko sedlo - Na zahtevni, a      odlično      pripravljeni progi, na kateri so imeli vsi tekmovalci  D
priložnosti za vrhunsko uvrstitev. Začela je      odlično,      toda ob prehodu iz strmine v ravninski del,  D
opravljajo svoje delo vestno in pošteno, torej tako      odlično,      kot so zanj nagrajeni.Povsem odveč je torej  D
resnično skriva velik talent, ki zna zlasti      odlično      leteti in izkoriščati ugoden veter za podaljšanje  D
odločil šprint glavnine, v zelo močni konkurenci      odlično      odrezal.Prvi dan je zasedel četrto mesto, včeraj  D
najprej v 4. minuti izenačili na 6:6, zatem pa z      odlično      igro prešli v vodstvo s 16:10.Gostujoči trener  D
precej časa, da so prišli do meta na koš. Z      odlično      igro v obrambi so jih domači onemogočili in  D
zaigrale kot prerojene. V obrambi so odigrale      odlično      (v zadnjih 17 minutah dobile le 2 gola, 5 v  D
polčasu. »Dneve v Portorožu smo izkoristili      odlično,      saj nam je bilo naklonjeno tudi vreme.Odigrali  D
Mali Lošinj - Soboški nogometaši so      odlično      igro proti hrvaškemu Sesvetu prikazali predvsem  D
možnosti za osvojitev prvega mesta na zahodu in za      odlično      izhodišče v končnici za Stanleyjev pokal,« meni  D
napake v obrambi gostov, podobno v 4., ko so tudi      odlično      blokirali; na drugi strani so jim Ljubljančani  D
blokom, toda v nadaljevanju so Žužemberčani z      odlično      igro v polju in solidnim blokom vseskozi držali  D
Reddick, ki je v prvih dveh tretjinah branil      odlično,      dobil gola zelo poceni, po nenevarnih akcijah  D
različnega neba Anthony Minghella vdrugič udaril z      odlično      narejenim filmom Berlin -   D
naredilo še bolj atraktivno. Naši so spet plezali      odlično,      posebaj Anderle, ki je zasedel 6. mesto.Do konca  D
Tomo Mali. Razvoj telekomunikacij v svetu      odlično      poznajo, njihova prednost pa je po besedah izvršne  D
Španiji je zmagala Avstrijka Seline Heregger. Na      odlično      drugo mesto se je uvrstila mlada slovenska reprezentantka  D
tudi trener Newyorčanov, je dal Anže Kopitar.      Odlično      sta branila oba slovenska vratarja, Gašper Grošelj  D
nekajkrat; tudi lani novembra, ko je z orkestrom SF      odlično      izvedel Nielsenov Koncert za flavto in orkester  D
so seveda favoriti, saj po zamenjavi trenerja      odlično      igrajo, vendar mi odhajamo neobremenjeni.«   D
Slovenski kolesarski profesionalci v Italiji so      odlično      začeli sezono velikih dirk.Zoran Klemenčič in  D
tekmovanjih za svetovni pokal sem telovadil      odlično      in prepričan sem, da si priznanje zaslužim,  D
individualnemu programu. Na SP v Osaki sem prikazala      odlično      pripravljenost.Res je sicer, da sem potihem  D
nekaj sekund pred koncem rednega dela igre.      Odlično      je igral tudi Paul Kariya, ki je prispeval gol  D
kolajne. Delavci Smučarskega centra Cerkno so      odlično      pripravili proge, na roke pa jim je šlo tudi  D
trebuha govoreče lutke« - Braneta Potočana.      Odlično      izvedena predstava pod dramaturškim očesom Irene  D
vzdušje v slovenski ekipi med slalomistkami      odlično,      pa tega ne moremo trditi za specialistki za  D
v poletih leta 1996 prav na tej letalnici je      odlično      ujel odskok, nato pa mojstrsko izkoriščal ugoden  D
srečanje novinarjev smučarjev Slovenije, ki ga je      odlično      pripravila ekipa pod vodstvom Filipa Šemrla  D
Mislej 4, Durak 8 (6:10), Radović 19 (1:5). Z      odlično      obrambo so gostiteljice v 6. minuti vodile s  D
obrambi, se gostom približali, dokončno pa so z      odlično      igro v napadu odpor tekmecev v 33. minuti zlomili  D
praktično vse, kar so si zamislili. Jugoslovani so      odlično      ustavili najboljšega strelca Trebanjcev Janija  D
dvokrožnega tekmovanja, je tudi drugi del začel      odlično.     Proti ekipi Krjavlja so dosegli najboljše ekipno  D
- Elvis Bešlagič (Acroni Jesenice) Branil      odlično      - Luka Simšič (Acroni Jesenice) Newyorški  D
nekdanji jugoslovanski selektor, je trdil: če imaš      odlično      moštvo, tekmece napadaš že v njihovi obrambni  D
ki si želijo v tujino, pa bi trening pomenil      odlično      predpripravo, ki bi bila seveda koristna tudi  D
bili premalo za ugodnejši izid od poraza s 6:2.      Odlično      je metala celjska reprezentantka Biserka Petak  D
Tamu dolgujejo tuji partnerji, ki so očitno      odlično      izkoristili propad in dolgotrajne zaplete s  D
hrastovega lesa, oblikovanega v baročnem vzorcu, ki      odlično      dopolnjuje sodobnost opreme.»Posebnost pisarne  D
ugodnejši rezultat. »Mlada reprezentanca je pokazala      odlično      igro in moram priznati, da so Danci v ta čas  D
Kraševke so v tekmi 5. kola košarkarskega DP      odlično      začele in po trojki Durakove v 18. minuti vodile  D
veliko bolje sodelujejo. »V košarki so stvari      odlično      urejene,« poudarjajo ti zagrizeni navijači.  D
v obeh tekih - kvalifikacijah in polfinalu -      odlično      razporedila moč, v polfinalu pa v doslej taktično  D
podelitvijo odličij in priznanj za leto 1999 za      odlično      delo in dolgoletno vztrajnost.Odličji sta prejela  D
nastopajoče (Horvat je dirigiral na pamet):      odlično      pripravljeni Slovenski komorni zbor in zbor  D
koncu pa se je izkazalo, da je bil za spopad z      odlično      pripravljenimi tekmeci psihično in telesno preslab  D
dobro izkoristili (Verač 3, Škof 1). Šinkovca je      odlično      zamenjal Kecman, ki je dosegel lepa »sidraška  D
Mlade Ljubljančanke so na začetku tekme zaigrale      odlično      in v 8. minuti s štirimi trojkami vodile z 12  D
slovensko reprezentanco. Tudi mi smo igrali      odlično.     Dodati moram, da se je vaš selektor s posrečenimi  D
obstanek v ligi. V prvem delu so branikovke igrale      odlično      in povsem nadigrale gostje in v 27. minuti vodile  D
vrnila v igro in v 9. minuti izenačila na 4:4.      Odlično      je deloval predvsem dvojec Lapčević - Mladenović  D
Adria odigrala neodločeno, toda znova dosegla      odlično      ekipno povprečje (189) in še povečala prednost  D