najlepšo (701-800)

vrat, v 35. minuti pa je Brazilec Leal zapravil      najlepšo      priložnost v prvem polčasu. Na začetku drugega  D
slovenskem knjižnem sejmu prejela nagrado za      najlepšo      slovensko knjigo v seriji stvarne literature  D
pričakovanju boljšega, in na one, ki najprej poberejo      najlepšo      češnjo in po tem vzorcu vse do zadnje najslabše  D
slavnostno torto in v nočnem baru na koncu izbirali      najlepšo      plesalko na »kocki« - naslov si je tokrat prislužila  D
novega vzpona na vrh, morda celo še enkrat v      najlepšo,      nekoč papeško palačo na Kvirinalu. Cossigova  D
Pripeljite mi najlepše dekle naše dežele in prinesite      najlepšo      vrtnico, ki cvete pri nas: rad bi umrl ob pogledu  D
izdala je Šolo naravoslovja in Šolo znanosti,      Najlepšo      knjigo o mačkah, Najlepšo knjigo o Divjem zahodu  D
in Šolo znanosti, Najlepšo knjigo o mačkah,      Najlepšo      knjigo o Divjem zahodu, Egipčanske in Azteške  D
narediš razo kar z nohtom. Drugi dan zapeljemo v      najlepšo      francosko vasico... ... v Lavardin, če je  D
Ljubljančani bi prav lahko zmagali z višjim izidom,      najlepšo      priložnost pa je v zadnjih minutah po duhoviti  D
organizirano in imeli tudi več priložnosti,      najlepšo      so vsekakor imeli gostitelji, vse pa so ostale  D
in izvedli nekaj hitrih nasprotnih napadov.      Najlepšo      priložnost so imeli v 43. minuti, vendar je  D
nevaren strel Pavloviča vratar Nemec ubranil.      Najlepšo      priložnost na tekmi je imela Mura v 76. minuti  D
kaj, da ne bi plavolase Marije razglasil za      najlepšo      prodajalko zelenjave.Joco, stari kavalir, ki  D
bolj umika skrbi, kako najmogočnejšo stavbo z      najlepšo      lego na Tolminskem rešiti pred popolnim uničenjem  D
Mavrič ubranil. Tako so Sobočani zapravili      najlepšo      priložnost za izenačenje. Posebej velja pohvaliti  D
Albanca Preljocaja, ki prihaja iz Pariza z      najlepšo      (tako pravi Uršula Cetinski) uprizoritvijo baleta  D
rahlo pobudo, gostje pa so bili nevarnejši.      Najlepšo      priložnost so zapravili tik pred koncem, v 89  D
izid, za kar so imeli še več lepih priložnosti,      najlepšo      pa je v 58. minuti zamudil Zupančič, zadel na  D
enajsterici priigrali še nekaj priložnosti.      Najlepšo      je zapravil Marušič, ki je že premagal Mavriča  D
kazenskem prostoru domačinov zadel vratnico.      Najlepšo      priložnost za gol so imeli gostje v 75. minuti  D
so zlasti v prvi tretjini igrali zelo slabo.      Najlepšo      priložnost je v prvi tretjini za Slovenijo zamudil  D
izkoristili le strel z bele točke. Za domače je      najlepšo      priložnost v 31. minuti zapravil Kostič. L.  D
posterjev, majic, zbirke razglednic, tekmovanj za      najlepšo      deklamacijo njegovih pesmi?Treba ga je narediti  D
učna centra SV na Igu in v Pekrah. Trenutno      najlepšo      slovensko vojašnico sta s simboličnim rezanjem  D
tudi priložnosti, ki pa jih niso izkoristili.      Najlepšo      so imeli v 89. minuti, ko je Fridl pobegnil  D
z bele točke, s katere je bil uspešen Obrez.      Najlepšo      akcijo na srečanju so gostitelji izpeljali za  D
zemljišča dobila novo ime - Vižmarje-Brod. Z      najlepšo      popotnico sta se podala na zaključne priprave  D
od Venezuele. Podobo čilske zastopnice za      najlepšo      pomaga ustvarjati posebna agencija v sodelovanju  D
judovska država. Nikoli ne bodo izvolili za      najlepšo      kake Arabke!«»Ampak mama, saj se vendar ne potegujem  D
ampak naj bi jo zaradi njih tudi imenovali za      najlepšo.     Več očitkov si skoraj ne bi mogli izmisliti.  D
z brezhibno uigranim orkestrom, ki bo svojo      najlepšo      simfonijo šele igral!«V letošnjem finalu?   D
Prav njej je posvetil pesem, ki jo štejejo za      najlepšo      ljubezensko izpoved v vsej ruski literaturi  D
poskušala presenetiti gostujočega vratarja.      Najlepšo      priložnost pa se je ponudila v 28. minuti, ko  D
je spodrsnilo Sermeku. Ali ga je nagrada za      najlepšo      partijo tako zavedla, da se je v boljšem položaju  D
večjo težo glasovom gledalcev, ki so izbrali za      najlepšo      Amelie Rudler, in razveljaviti mnenje žirije  D
tekmovanju za miss Slovenije. Kako izbrati      najlepšo?     Imamo različna merila in vedeti moramo, kako  D
mladinci: Šebenik 5,5; mladinke: Kapš 5; nagrado za      najlepšo      partijo jo dobil Tadej Starčič za zmago z Janezom  D
Slovenije se je tudi letos udeležila tekmovanja za      najlepšo      znamko sveta, ki ga vsaki dve leti prireja francoska  D
rojaka Jørgena Maartensona. Tomba se ozira za      najlepšo      Čehinjo Praga -  D
.. Kljub temu, da jo je MGM reklamiral kot »     najlepšo      žensko na svetu«, Hedy ni uspelo doseči vrha  D
pa so si priigrali nekaj lepih priložnosti.      Najlepšo      so imeli Celjani na začetku drugega polčasa  D
bele točke je svoj drugi gol dosegel Cifer.      Najlepšo      akcijo na tekmi so izvedli gostitelji v 80.  D
čeprav so imeli gostje nekaj več priložnosti. Še      najlepšo      so zapravili v 58. minuti, ko je Vatovec po  D
priložnost za »rentabilnost« športnega udejstvovanja.      Najlepšo      dvaintridesetim najboljšim klubom v Evropi,  D
igralci so na začetku sezone odlično pripravljeni,      najlepšo      zmago pa je dosegel Janez Petrovčič proti neugodnemu  D
polčasa. V nadaljevanju je bila igra raztrgana,      najlepšo      priložnost za spremembo izida pa so zapravili  D
Mirko Unger in Bojan Pavič. Med članicami je      najlepšo      zmago dosegla Biljana Todorovič, ki je v četrtfinalu  D
Aluminija pa sta zamudili idealne priložnosti - še      najlepšo      Fridauer, ki je zadel prečko.V drugem delu se  D
posebej, kolcalo po zapravljenih priložnostih.      Najlepšo      je imel Zobec, ko je bil že mimo Kuzme, pa je  D
piko na i, gostje pa so v 89. minuti zapravil      najlepšo      priložnost za častni gol.Smajlovič je iz oči  D
in tam so si priigrali tudi kako priložnost,      najlepšo,      z enajstmetrovke pri izidu 1:4, pa zastreljali  D
v polno. Po golu so gostje prevzeli pobudo,      najlepšo      priložnost pa so si priigrali v 27. minuti,  D
, le redko se prehajali v nasprotne napade,      najlepšo      priložnost za izenačenje pa je zapravil Adjei  D
ali dekliških letih prijelo, da bi ustvaril      najlepšo      in največjo zbirko školjk, znamk, nalepk, plišastih  D
tekmi četrtfinala za pokal NZS. Celjani so svojo      najlepšo      priložnost zapravili že v prvi minuti, ko je  D
kolege in Manco. Takoj sem ji povedala, da imam      najlepšo,      najbolj ljubko in pridno vnukinjo na svetu.  D
omejen Madžar, saj je svojo domovino razglašal za      najlepšo,      čeprav nikdar ni videl tujine, tako zaradi pomanjkanja  D
Hadžiča so gostitelji povedli že v 5. minuti,      najlepšo      priložnost prvega polčasa, indirektni strel  D
podeljene tri nagrade - za najboljši prvenec,      najlepšo      in najbolje stiskano delo, novost pa je Schwentnerjeva  D
posebnimi sejemskimi popusti. Nagradam - za      najlepšo      in najbolje stiskano knjigo ter knjižni prvenec  D
Podjetnejši so bili Goričani.      Najlepšo      priložnost pa je v 32. minuti zamudil Žlogar  D
nedavnem knjižnem sejmu prejelo priznanje za      najlepšo      znanstveno knjigo 1999. V sozvočju z avtorico  D
vest, da so v Krakovu že 57. objavili razpis za      najlepšo      »šopko«.Gre za poljski običaj, po katerem se  D
krakovske palače in cerkve. Prvi razpis za      najlepšo      maketo so organizirali decembra 1937.Letos so  D
avtoceste. Strokovnjak je usmerjal in gre čez      najlepšo      deželo in ni kaj.Pa ne samo, da gre, ampak je  G
prisotnosti slovenske miss na tekmovanju za      najlepšo      žensko sveta v državi, kjer se matere z nezakonskim  G
skozi ta kraj - mislim, da je bila proglašena za      najlepšo      in najbolj urejeno vas na Slovenskem, mislim  G
Jaz želim, da bi izbrali tisto najboljšo pot,      najlepšo      pot, z najlepšim razgledom.Mogoče ne bo najbližja  G
to partnerstvo lahko udejanjila. Mislim, da      najlepšo      priložnost smo zamudili pri avtocestah.Mislim  G
dvoglave orle in fenikse, mi pa smo si izbrali      najlepšo      žival.Izkazala se je na   G
oblikovanju proračuna za državo Republiko Slovenijo      najlepšo      deželo na tem svetu, naredili proračun, ki bo  G
Decembra je že drugič potekalo tekmovanje za      najlepšo      prebivalko digitalnega sveta.Konkurenca je bila  G
znamki, sta mož in baba jajčarica. Mož velja za      najlepšo      mačkarico in ga spoznamo po slikovito okrašenem  G
pa napravil? Sklednik je polomil in razbil      najlepšo      skledo.Lepa reč!   G
bo lahko organizirala turistični nagelj, za      najlepšo      barikado.Potem bi lahko recimo, namesto miss  G
svojo filmsko kariero na nekem tekmovanju za      najlepšo      punco, za mis.Ni nobenih dvomov, da je Slovenka  G
prirejali lepotna tekmovanja. Tako je bil izbor za      najlepšo      Slovenko v Kinodvoru, ki je še ohranjen v taki  G
Potreboval je prebivališče. Hotel je      najlepšo      hišo na svetu.In jo je tudi dobil.   G
na papir. Sodelujte na likovnem natečaju za      najlepšo      risbo na temo Prednovoletni čas in zimski motivi  G
sva zadolžena in imava avto na lizing. Imava      najlepšo      hčerkico na svetu, 10- letno Mojco. Ampak to  G
fotogeničnosti, miss simpatičnosti, miss revije Lea ter      najlepšo      dekle medmrežja.Ne bo televotinga, bo pa mogoče  G
Dumasa mlajšega. Mladi Alfredo se zaplete z      najlepšo      in najbolj zaželeno kurtizano v mestu, Margherito  G
takrat, ko smo imeli že novo, najboljšo in      najlepšo      in od nas publike nagrajeno popevko.Poznaš odgovor  G
imovine jih ne zanima nič. Ti lahko narediš      najlepšo      ulico, čez pet minut ko pridejo iz šole je tapecirana  G
ledeniška dolina se je skozi leta razvila v      najlepšo      Slovensko naravno znamenitost.Opevan izvir Save  G
000 evrov. Toliko namreč znaša nagrada za      najlepšo      Zemljanko.Manj na lepoti, bolj na modrosti,  G
bo Jay Leno gostil, po njegovem mnenju, daleč      najlepšo      slovensko rokerico. Tako, gledalke in gledalci  G
pripoveduje o Semperjevi operi, ki danes velja za      najlepšo      nemško operno hišo.Ob arhitekturnih značilnostih  G
prekinjena tradicija, tisto čuvanje prihrankov za      najlepšo      obleko nekoč.Ampak mislim, da je tudi precej  G
50. 000 do 60. 000 SIT. Ko ste torej izbrali      najlepšo,      ne pa najdražjo obleko, pa se zapravljanje šele  G
grafičnemu oblikovanju. Najzmogljivejši monitor z      najlepšo      sliko je vsekakor Sony MultiScan F500, ki zmore  P
zaslon, ki ima zelo enakomerno in svetlo sliko,      najlepšo      med vsemi barvnimi ročnimi računalniki.Posebnost  P
kakovostne razlike pa nevajeno oko ni opazilo.      Najlepšo      lastnost Aditeye pa smo pustili za konec ‐ snemanje  P
postaj lahko izračunamo najhitrejšo, najkrajšo,      najlepšo      ali prednostno pot. Slednjo program določi na  P
ugotoviti, kako AutoRoute pravzaprav izbira      najlepšo      pot.Hitrost sicer ni vedno značilna odlika Microsoft  P
njena hči rodila prvega otroka, je veljala za      najlepšo      babico na svetu.S samostojnim programom je nastopala  P
Spomnimo se, da je še pred pol stoletja za      najlepšo      in najbolj seksapilno veljala Marilyn Monroe  P
mednarodna komisija izmed več sto lepotic izbere      najlepšo,      najbolj izjemno in najbolj dehtečo ? vrtnico  P
cvetenja in seveda tudi vonj. Tekmovanje za      najlepšo      novo vzgojeno vrtnico je leta 1907 ustanovil  P