minute (501-600)

Olana za 6:44, Laurenta Jalaberta pa kar za 8:03      minute!      Osemindvajsetletni Američan je pokazal takšno  D
obveznosti, kajti prejšnja vlada je delala »do zadnje      minute«     , nova koalicija pa je takoj prevzela dolžnosti  D
V Tirani so Moldavci zaostanek z 0:2 iz 16.      minute      spremenili v zmago s 3:2. Povratne tekme bodo  D
dni. V tekmi s Hrvaško so naši vodili do 36.      minute,      po nizu zgrešenih metov in spornih sodniških  D
Izid je bil namreč skoraj do odmora 0:0, do 77.      minute      pa 1:1.Kljub vodstvu so jih »vijoličasti« ob  D
54. minuti. Po presenečenju je dišalo do 77.      minute,      nato pa je Ekmečić poskrbel, da ga ni bilo,  D
od tega 3 ure radiu, 2,6 ure televiziji, 16,1      minute      prebiramo dnevno časopisje in 7,3 minute revije  D
16,1 minute prebiramo dnevno časopisje in 7,3      minute      revije, po internetu pa deskamo 3,1 minute dnevno  D
3 minute revije, po internetu pa deskamo 3,1      minute      dnevno. Med dnevniki imajo največ bralcev  D
dosegla 12 točk, proti Sacramentu pa je igrala 4      minute      in dosegla dve točki.S tem si je Šarenčeva precej  D
minuti prislužil drugi rumeni karton. Od prve      minute      se je vnel hud boj - odprt na obeh straneh,  D
172 km dolgi preizkušnji prikolesaril kar 4:48      minute      prednosti pred Rusom Zinčenkom, ki tekmuje za  D
igro poslal Gruzijca Akhalaio, ta pa je že 4.      minute      za tem prispeval usodno asistenco Iepureanuju  D
so se v zaključku potopili kar sami. Od 36.      minute      dalje, ko so vodili z 71:68, namreč niso več  D
našli rešitve za izvrstnega Stojića, ki je do 20      minute      dosegel kar 16 od svojih 30 točk.Pokopala nas  D
naše tri reprezentante ločilo samo dobre pol      minute,      tako da bi ob dobri dnevni formi Podgornik in  D
naši na široko utrli pot h kolajnam. Od 10.      minute      (13:12) naši vodstva proti Francozom niso več  D
minuto odmora. A sadovi so bili vidni le do 33.      minute,      ko so tekmeci znižali na 64:62. »To je bil  D
Od našega poročevalca Že uvodne      minute      tekme so potrdile, da izbrancem Borisa Zrinskega  D
ogenj hitro potolkli, pa so bili natanko tri      minute      kasneje pri gorečem avtu.Kolikšna je škoda,  D
dvajsetih minutah, dočakal tudi »zlate« tri      minute      Olimpije, na koncu pa nič več ni šlo tako, kot  D
nič več ni šlo tako, kot si je želel. »Zlate«      minute      so prišle po 30. minuti.Najprej je Krunić s  D
osem, izmuznila pa se mu je prav zaradi dobre      minute,      ki jo je zapravil na štartu.Nato je sicer že  D
posterju s sliko budilke. Gre za prve jutranje      minute,      ki lahko pomenijo dober ali slab začetek dneva  D
doslej vodilna ekipa - Olimpija, ki je od 67.      minute      dalje igrala z igralcem več.Zaradi prerivanja  D
nato pa smo stopnjevali pritisk in igrali iz      minute      v minuto bolje.Veliko se ubadamo s poškodbami  D
zatresel mrežo Šmartnega. Čeprav je Pohorje od 61.      minute      naprej igralo brez izključenega Vahna, si je  D
Komac), Pekič (Kneževič), Kvas (Barut). Uvodne      minute      so bile povsem v znamenju tehnično veliko boljših  D
preživele, in da bodo iskanje nadaljevali do »zadnje      minute«     .Na sprejemu patriarha Alekseja II. je Putin  D
globine 112 metrov, pod vodo pa je ostal štiri      minute      in 22 sekund. Hanke je bil po podvigu zelo zadovolje  D
J. K. Goričani vzdržali do 91.      minute      Velenje -  D
pa je bil Mavrič stalno zaposlen. Vse do 91.      minute      domačim ni in ni uspelo zatresti mreže, nazadnje  D
Klemen, Steinberger, Jakubik za DEK; kazenske      minute:      Acroni Jesenice 12, DEK 14 (+20). Kolesarske  D
zapravljali časopisni papir in televizijske      minute      za izrekanje proti udeležbi, zdaj pa hočejo  D
v dvotedenski dirki prikolesarila dobri dve      minute      prednosti, tretja pa je bila Francozinja Geraldine  D
gostujočim vratom napadati od prve do zadnje      minute,      hkrati pa biti pazljiv v obrambi. Sodniška  D
gledalci bodo v predstavo vstopali vsake tri      minute      in ostali v njej dobro uro.Vstopnic - njihovo  D
- Schnitzer (Schauer, Regan, 18). Kazenske      minute:      Olimpija 4, Riessersee 16. Obveljala je tradicija  D
imela je že 6 minut naskoka) prikolesarila pol      minute      prednosti.»Pričakoval sem množični šprint, a  D
J. Vnuk (Beribak, T. Vnuk, 59). Kazenske      minute:      Olimpija 26 (+30), Jindrichov Hradec 22 (+30  D
53), 3:4 - Sodja (Kunčič - 60). Kazenske      minute:      Acroni 8, Riessersee 12. Predvsem najmlajši  D
do 500 ccm se je kot edini spustil pod mejo      minute      in 42 sekund ter si začasno rezerviral štartni  D
složnem temu kar 100 km držala prednost dobre      minute,      na koncu pa prikolesarila v cilj s 40 sekundami  D
enajsti čas, za zmagovalcem pa je zaostal za 1:59      minute.     Martin Hvastija je uvrstitev med deseterico izgubil  D
tretjem nastopu ni uspelo zmagati, še več: štiri      minute      pred koncem tekme je ostal tudi brez točke,  D
Šivic (47), 5:4 - Ciglenečki (50). Kazenske      minute:      Olimpija 16 (+10), Slavija M Optima 14. Zgodnje  D
Razinger (M. Hafner, Burnik, 59). Kazenske      minute:      Bled 25 (+30), Acroni Jesenice 19 (+30). Najbrž  D
Grki so v 3. četrtini zenačili (49:49) in tri      minute      pozneje prvič povedli.V zadnjem delu so bili  D
Začetek dirke bo ob 14. uri. M. Š. Usodne zadnje      minute      Zreče -  D
naselju, da so gasilci na kraj prispeli tri      minute      po klicu, ko so ognjeni zublji že prebili strešno  D
na robu poraza, saj je gostitelj vodil do 88.      minute,      nato pa je sledila šokantna končnica.Romun Constanti  D
Ermin Šiljak. Naposled je dočakal tekmo od prve      minute      in bil usoden za vodilno moštvo Lugano.Pri zmagi  D
premore izmena, in da so bili na požarišču že tri      minute      po klicu.V izmeni pa je le pet ljudi.  D
jo zagrabi panika. Potem jo spet dve, tri      minute      grdo, precej zajebano gledam spod čela, da postane  D
upravičil zaupanje trenerja Valencie in vse do 63.      minute,      ko ga je zamenjal Juan Sanchez, igral dobro  D
igralce Pivovarne Laške in razlika je rasla iz      minute      v minuto.Pri Laščanih je bil znova odličen Lisica  D
dogaja. Rokerji so padli na tla in tri, štiri      minute      negibno ležali.Na trg je pripeljal mrliški avto  D
Nidhad Pejkovič so bili spretnejši. Uvodne      minute      so pripadle Ljubljančanom.Po predložku Fridla  D
Pričakovala je, da se bo končno spustila pod mejo      minute      in 10 sekund ter prebila zahtevno psihološko  D
zaključno dejanje dirke prikolesaril slabe štiri      minute      in pol prednosti pred Angelom Caserom.Ta se  D
Jarc poslal v igro S. Baranjo, ki je le tri      minute      kasneje po podaji Boškovića dosegel še drugi  D
dobljenih žog prihajale do hitrih protinapadov in iz      minute      v minuto višale razliko.Gregor Brezovec   D
korak z drugimi ekipami. Vodile so le do 6.      minute,      nato pa so gostje prevzele pobudo in razliko  D
roke. Razlika je v prid Olimpije naraščala iz      minute      v minuto, tik pred koncem tekme pa so si priigrale  D
gostitelji so z našimi vztrajali v korak do 16.      minute,      ko je bilo 7:7, potem pa so Slovenci prestavili  D
iz idealnega položaja zadel le prečnik, štiri      minute      kasneje pa so Dravograjčani povedli po najstrožje  D
oddajah. Bloki novic so dolgi od dve do tri      minute,      lahko pa tudi več, če radijske postaje tako  D
Ojemayejem je namreč potreboval le dobre štiri      minute,      potem ko je sodnik po Savonovi kombinaciji udarcev  D
kateri je bil Primorec med najboljšimi. Do 50.      minute      so naši večkrat vodili z dvema goloma prednosti  D
2). V prvi četrtini so gostje vodile do 8.      minute,      potem so jih gostiteljice ujele in že ob prvem  D
najbolje in je za najhitrejšo zaostala več kot pol      minute.     Punkkinen je z dosedanjim delom priprav zadovoljen  D
dovolj hiter,« je potožil Marcio Simao de Souza.      Minute      za boks Poslanci tajskega parlamenta so si  D
Zakup programa na R Kanalu lahko traja od ene      minute      do pol ure in stane 6000 tolarjev na minuto  D
Franciji krepko potruditi, potem ko so štiri      minute      pred koncem vodili le s štirimi točkami razlike  D
drugouvrščenim članom Gregorjem Mikličem pa več kot tri      minute.      Pribičevič se od mladinske konkurence poslavlja  D
Novo mesto - Prve      minute      so pripadale gostom, v glavnem po odlični igri  D
Potem je sledila enakovredna igra vse do 45.      minute.     Pekič najprej ni izkoristil podaje Radosavljeviča  D
Dejana Novaka z glavo je zadel vratnico. Štiri      minute      kasneje so v kazenskem prostoru zrušili Hozjana  D
zapravil Hozjan, ki je zadel zunanji del mreže. Tri      minute      pred koncem si je po drugem rumenem kartonu  D
4 - J. Vnuk (T. Vnuk, Rožič, 56). Kazenske      minute:      Bled 4, Olimpija 6. Junak sobotne blejske  D
biti daljši od dveh minut, imela bosta samo pol      minute      za repliko New York -   D
biti daljši od dveh minut, imela bosta samo pol      minute      za repliko na izziv nasprotnika in na koncu  D
4 - Angelovski (Purg, Rojko, 60). Kazenske      minute:      Maribor 20 + 10, Triglav 22 + 10. Hokejisti  D
Čakamo. Mučne      minute.     Končno.   D
Košarkarji Krke Telekoma so vodili od prve do zadnje      minute.     Zagorjani so nekaj več odpora nudili le v prvi  D
par točk. Gostje so vodile vse do predzadnje      minute      enakovredne tekme, največ v tretji četrtini  D
tekmi so domače prve prevzele pobudo in do 15.      minute      tudi vodile, največ za 9 točk (13:4, 18:9).  D
7 - Mlakar (53), 2:7 - Eferl (54). Kazenske      minute:      MARC Interieri 10, Jesenice ml. 18. Gostje  D
piše človek, ki ni presedel v redni službi niti      minute.     Še več, že na obvezni študentski praksi je ugotovil  D
Padec srbske Bastilje Iz      minute      v minuto je naraščalo število ljudi pred skupščinskim  D
Cerar, 54), 2:3 - Ladanyi (56). Kazenske      minute:      Dunaferr 6, Slavija M Optima 8 (+10). Založani  D
- Tišlar (Burnik, Vukčevič, 40). Kazenske      minute:      Acroni Jesenice 14, Ferencvaros 18. Kljub  D
Palkovics (Ocskay, Kangyal, 37). Kazenske      minute:      Alba Volan 12, Olimpija 12. Streli na vrata  D
napovedal, da bo vladal Slovencem do zadnje      minute      mandata. Slovenija še prva.   D
Tone Tavčar Agonija od 4.      minute      Zreče -  D
domači dobro kontroliral potek tekme vse do 28.      minute,      ko je Vincetić bliskovito pobegnil po desni  D
izenačujočim zadetkom Stojakoviča dobre pol      minute      pred koncem tekme. Prvi so povedli gostitelji  D
nastopali kot rezerve. Nekateri niso igrali niti      minute,      drugi pa sploh niso bili na rezervni klopi.  D
tekme , Benetton pa ima za sabo le eno Uvodne      minute      bodo gotovo težke, vendar dvomim, da se bodo  D