gent (201-300)

milja - 3:43,13 (Rim, 1999), dvoranski 3:48,45 (     Gent,      1997); 2000 m - 4:44,79 (Berlin, 1999). Na  D
poleti kar šest tekem (Teheran, Lyon, Cottbus,      Gent,      Moskva, Šanghaj), na njih pa so se preizkusili  D
Volos 2006) in dvakratnega svetovnega prvaka (     Gent      2001, Debrecen 2002). »V bistvu se s tekmeci  D
2001/2002), letos pa tretje (ob Mariboru še      Gent)     . V finalu je Pegan nastopil predzadnji - pred  D
(po dvakrat Stuttgart in Maribor ter enkrat      Gent)     , lani je na svetovnem prvenstvu zmagal, letos  D
Novara : Nova KBM Branik 3:1 (-23, 18, 23, 22),      Gent      : Jedinstvo Mobis Brčko 3:1 (-22, 14, 16, 26  D
Brčko : Novara 0:3 (-23, -12, -9), Branik :      Gent      3:0 (22, 23, 21); 3. dan: Brčko : Branik, Gent  D
Gent 3:0 (22, 23, 21); 3. dan: Brčko : Branik,      Gent      : Novara večerni tekmi; vrstni red: Novara 4  D
večerni tekmi; vrstni red: Novara 4 (2), Branik in      Gent      po 3 (2), Brčko 2 (2). Tuja prvenstva   D
Otteyjeva četrta v Gentu, Prezlju norma      Gent      - Merlene Ottey je na mitingu v Gentu osvojila  D
ovire, Stockholm 1996), Alenka Bikar (200 m,      Gent      2000), Olga Šinkovec-Luncer in Marjana Lubej  D
Bikar (200 m, Stockholm '96), Čeplak (800 m,      Gent      '00); 5. Cankar (daljina, Gent '00), Bikar   D
Čeplak (800 m, Gent '00); 5. Cankar (daljina,      Gent      '00), Bikar (60 m, Stockholm '96 in Gent '00  D
daljina, Gent '00), Bikar (60 m, Stockholm '96 in      Gent      '00). Chojecka, Clitheroe, Roman ...   D
junijem skupaj z njimi spoznate Belgijo. Bruselj,      Gent,      Brugge in Waterloo so nedvomno mesta, ki jih  D
dosedanjih 20 finalnih turnirjev evrolige - 1988 (     Gent)     : Tracer Milano (trener Franco Casalini), 1989  D
Belgiji jutri nadaljevanje svetovnega pokala      Gent      večini odveč, Petkovšek veselo na pot Ljubljana  D
Na treningu po EP Petkovšek tako ni garal za      Gent,      ampak se je učil novo prvino, "belleja", ki  D
Vodoravno: Naber, ognjenik, apartma, Svetlana,      Gent,      Rošlin, trap, Triglavski narodni, park, Rateče  D
Nepremagljiv tudi z le enim očesom      Gent      -Svetovni pokal v športni gimnastiki se je tudi  D
Godefroot zanika povezanost z dopingom      Gent      -Nekdanji športni direktor nemškega kolesarskega  D
branilca Hita Gorice Marka Šulerja v belgijski klub      Gent      se ni izšel.Štiriindvajsetletni Korošec bo še  D
Naša sabljača do ene zmage      Gent      -Na evropskem prvenstvu v sabljanju sta se v  D
Kazan 0:3, Rapid Dunaj : Slovan Bratislava 3:1,      Gent      : Cliftonville 2:0, Cork City : Hammarby 1:1  D
Kolesarstvo Tour de France, 2. etapa (     Gent,      168,5 km): 1. Steegmans 3;48:22, 2. Boonen   D
je šprint ogledal na televizijskem zaslonu      Gent      -»Ne, ni me bilo v ospredju.  D
je dobil s 3:1. Drugi izidi - Cliftonville :      Gent      0:4, naprej Gent s 6:0, Hammarby : Cork City  D
Drugi izidi - Cliftonville : Gent 0:4, naprej      Gent      s 6:0, Hammarby : Cork City 1:0, Hammarby z  D
Odesa : Lens 0:0, Dacia Kišinjov : Hambur 1:1,      Gent      : Aalborg 1:1, Rapid Dunaj : Rubin Kazan 3:1  D
1:1, Rubin (Rus) : Rapid D. (1:3), ålborg :      Gent      (1:1), OFI (Grč) : Tobol (Kaz) (0:1), Leiria  D
Takoj zatem se bodo Solze preselile še v bližnji      Gent.      Vojko Urbančič   D
je to tako priljubljeno potovanje. Bruselj,      Gent,      Brugge in Waterloo (27. septembra-1. oktobra  D
sedež so pred tremi leti preselili v belgijski      Gent,      šteje več kot sto festivalov v 37 državah, tudi  D
Fotodokumentacija Dela Šuler v      Gent      Ljubljana -  D
Domžale - Nogometna kluba Domžale in      Gent      sta končala pogajanja in se dogovorila, da bo  D
nemočen. Zvečer sta igrala Betis (Branko Ilič) in      Gent      (Zlatan Ljubijankič). Zelo dejaven je Bojan  D
Bojan Jokič (oba Sochaux) pa od 46. minute,      Gent      (Marko Šuler in Zlatan Ljubijankič) je zvečer  D
naši: Mile Ačimovič (Austria) in Marko Šuler (     Gent)      sta igrala vseh 90 minut, Aleš Kokot (Wehen  D
Kokot (Wehen) od 81. minute, Zlatan Ljubijankič (     Gent)      od 74. minute, Zlatko Dedič (Piacenza) do 7  D
Truiden), Mitja Mörec (Maccabi H.), Marko Šuler (     Gent)      in Aleš Kokot (Wehen) so igrali vseh 90 minut  D
je igral od 62. minute, Zlatan Ljubijankič (     Gent)      od 81. minute.Niso igrali: Klemen Lavrič, Valter  D
belgijskemu Gentu dočakal svojih pet minut slave.      Gent      je šel namreč v povratno četrtfinalno tekmo  D
tekmo in je v 91. minuti zabil svoj prvi gol za      Gent      in hkrati odločilnega za napredovanje.Marko  D
Drugi naši: Zlatan Ljubijankič, Marko Šuler (oba      Gent)      - igrala sta vso tekmo pri zmagi v Roeselareju  D
področje knjige in kulture branja v mestih Bruselj,      Gent      in Antwerpen.V teh mestih bodo potekali tudi  D
Dalibor Stevanovič) je doma gostil Salamanco,      Gent      (Zlatan Ljubijankič, Marko Šuler) je sinoči  D
Kaiserslautern 0:2) - 1. polčas; Marko Šuler (Westerlo :      Gent      2:0) - vso tekmo; Matej Mavrič (Greuther Fürth  D
Aleš Kokot (Wehen) do 83. minute, Marko Šuler (     Gent)      - vso tekmo, Sebastjan Gobec (St. Truiden)   D
Koren in West Bromwich na vrhu      Gent      se je prebil v finale belgijskega pokala, potem  D
Piacenza), Nastja Čeh (Himki), Marko Šuler (     Gent)     , Mile Ačimovič, Sašo Fornezzi (oba Austria Dunaj  D
Dunaj) so igrali vso tekmo, Zlatan Ljubijankič (     Gent)      od 89., Dalibor Stevanovič (Alaves) od 64. minute  D
Šuler - igral vso tekmo, Zlatan Ljubijankič (oba      Gent)      - od 80. minute, Zlatko Dedič (Piacenza) - vso  D
Chievom z 1:0, Marko Šuler je igral vso tekmo za      Gent,      ki je v gosteh s 3:0 premagal Dender, Zlatan  D
in Petra Črnko (90, avt). Ekpoki odhaja v      Gent      Ljubljana -  D
zmago. Marko Šuler in Zlatan Ljubijankič (oba      Gent)      sta imela težko preizkušnjo s francoskim prvoligašem  D
Jokič (Sochaux), Mörec (CSKA Sofija), Šuler (     Gent)     ; zvezni igralci: Brečko (Köln), Koren (West  D
Omonia Nikozija - AEK Atene (1:0), Kalmar -      Gent      (1:2), Černomorec Varna - Maccabi Netanja (1  D
kapetan. Marko Šuler in Zlatan Ljubijankič (oba      Gent)      nista dobila priložnosti. Če so naši strelci  D
projektu Civitas Elan, v katerem sodelujejo mesta      Gent,      Zagreb, Brno in Porto ter Mestna občina Ljubljana  D
Toneelhuis, Antwerpen in Muziekcentrum De Bijolke,      Gent      gostovanje 1. 12. 2008, Gallusova dvorana  D
1970, ko je ustanovil skupino Collegium Vocale      Gent      (Vokalni kolegij Gent), s katero se je utrdil  D
skupino Collegium Vocale Gent (Vokalni kolegij      Gent)     , s katero se je utrdil med najboljšimi izvajalci  D
igral od 86. minute. Ni igral: Marko Šuler (     Gent)     ; še niso začeli sezone: Mitja Mörec, Aleš Mejač  D
premijo - od 90. minute. Zlatan Ljubijankič (     Gent)      je zadel še na četrti zaporedni prvenstveni  D
Mantova) branil vso tekmo, Zlatan Ljubijankič (     Gent)      igral do 67. minute, Robert Koren (West Bromwich  D
Robert Koren (West Bromwich), Zlatan Ljubijankič (     Gent)     , Zlatko Dedič (Frosinone), Jasmin Handanovič  D
ovire, Stockholm 1996), Alenka Bikar (200 m,      Gent      2000), Marija Šestak (troskok, Torino 2009)  D
je igral do 73. minute, Zlatan Ljubijankič (     Gent)      do 70. minute, Zlatko Dedič (Frosinone) od 72  D
Auxerre) do 86. minute. Zlatan Ljubijankič (     Gent)      je v derbiju v gosteh pri Bruggeju že v 1. polčasu  D
Crvena zvezda, poškodba), Zlatan Ljubijankič (     Gent,      rumeni kartoni) in Bojan Jokič (ni bil v moštvu  D
Koblenz), Zlatan Ljubijankič, Marko Šuler (oba      Gent)     , Aleksander Radosavljevič (Tomsk), Dominic Maroh  D
Matej Mavrič (Koblenz) in Zlatan Ljubijankič (     Gent)     .Zlatko Dedič je igral od 71. minute, Valter  D
minute, Marko Šuler, Zlatan Ljubijankič (oba      Gent)      - oba vso tekmo, Tim Matavž (Groningen) - od  D
Uspešen je bil tudi Zlatan Ljubijankič, čigar      Gent      (vso tekmo za belgijski klub je igral tudi Marko  D
Schuyt, mag. Pavel Ocepek in diplomanti Univerze      Gent      - Morgane Hanssens, Liese Vossen in Frederik  D
Ibert, 13. usnje, 14. barvar, 15. Atka, 16.      Gent,      17. šž, 18. Rae, 19. Drda, 20. oča, 21. T(omaž  D
Bromwich (Koren) - Newcastle in Cercle Brugge -      Gent      (Ljubijankič, Šuler) 8. 8. Prvi bodo DP končali  D
G. N.      Gent      z Ljubijankičem in Šulerjem za napredovanje  D
vrtiljaku Yrjö Kukkapuro, muzej oblikovanja      Gent,      Belgija, do 11. oktobra 2009 Za finskega   D
Austria Dunaj 1:1, Žilina : Hajduk 1:1, Roma :      Gent,      Helsingborg : Sarajevo, Rijeka : Metalist Harkov  D
ta čas v najboljši formi Zlatan Ljubijankič (     Gent)     , ki je statistiko zapolnil z asistenco, medtem  D
spet nič. Drugi reprezentanti: Marko Šuler (     Gent)      - igral vso tekmo, Mišo Brečko (Köln) - do 84  D
Sinoči je bil še derbi na Madeiri (Nejc Pečnik),      Gent      (Marko Šuler, Zlatan Ljubijankič) pa je gostoval  D
Brisbane, Dortmund, Sabae, Portoriko, Tianjin,      Gent,      Debrecen, Anaheim, Melbourne, århus in Stuttgart  D
Marku Šulerju in Zlatanu Ljubijankiču; njun      Gent      je doma premagal favorizirani Standard, pri  D
lestvici povsem spremenilo, saj sta denimo tudi      Gent      in Aalstar, po proračunu z nami primerljiva  D
Koblenz), Nejc Pečnik (Nacional) in Marko Šuler (     Gent)     .Zlatko Dedič je igrišče v Hannovru zapustil  D
Gorazd Nejedly      Gent      s Šulerjem in Ljubijankičem zapravil zmago   D
derbiju 20. kola belgijskega prvenstva sta se      Gent      in vodilni Anderlecht razšla brez zmagovalca  D
je igral vso tekmo, Zlatan Ljubijankič (oba      Gent)      od 86. minute. Gent s tekmo več od vodilnega  D
Zlatan Ljubijankič (oba Gent) od 86. minute.      Gent      s tekmo več od vodilnega Anderlechta na tretjem  D
blesti v Belgiji Igra tako prepričljivo, da ga      Gent      ne bo mogel zadržati Ljubljana -  D
povedal, ker lahko pride še boljša ponudba.«      Gent      se pod taktirko nekdanjega slovitega vratarja  D
Jugoslavije, a v tem ni nič slabega. Ko sem prišel v      Gent      je bilo v moštvu kar dvanajst igralcev iz nekdanje  D
tekmo, Zlatan Ljubijankič, Marko Šuler (oba      Gent,      0:2) - vso tekmo, Aleksander Šeliga (Sparta  D
klopi, Marko Šuler, Zlatan Ljubijankič (oba      Gent)      nista imela tekme, Matej Mavrič (Koblenz), Andrej  D
minute, Marko Šuler, Zlatan Ljubijankič (oba      Gent)     . G. N.   D
Marko Šuler in Zlatan Ljubijankič, saj njun      Gent      igra tekmo šele prihajajoči konec tedna.Nejc  D
poleg Ljubljane sodelujejo še evropska mesta      Gent,      Zagreb, Porto in Brno, išče najboljšo rešitev  D
Fedrigo 7;11:59, 2. Rogers 0:14, 3. Machado 0:15.      Gent      - Wevelgem (Bel, ProTour), 219 km: 1. Eisel  D