nova beseda iz Slovenije
red: Benneton 23, CSKA 21, PAOK 20, Real in | Estudiantes | po 19 in Limoges 18; skupina G - Kinder : Alba | D |
Barcelona nočna tekma: vrstni red: Taugres 18:3, | Estudiantes | 16:4, Real Madrid 15:5, Joventut 15:6, Valencia | D |
18, Porto 14; skupina F - PAOK : CSKA 61:58, | Estudiantes | : Real Madrid 68:65, Benetton : Limoges 96:70 | D |
70; vrstni red: Benetton 25, CSKA in PAOK 22, | Estudiantes | 21, Real Madrid 20, Limoges 19; skupina G - | D |
tekmi; vrstni red: Tau 19:3, Real Madrid 17:5, | Estudiantes | 16:5, Joventut 16:6, Barcelona 13:8, Valencia | D |
Limoges : PAOK 77:75 (64:64, 27:29), CSKA : | Estudiantes | 74:68 (37:39); vrstni red: Benetton 26, CSKA | D |
red: Benetton 26, CSKA 24, PAOK 23, Real in | Estudiantes | po 22, Limoges 21 skupina G - PSG : Orthez 70 | D |
tekma; vrstni red: Tau 19:4, Real Madrid 18:5, | Estudiantes | 17:5, Joventut 16:6, Valencia in Manresa 14 | D |
skupina F: Benetton 26, CSKA 24, PAOK 23, Real 22, | Estudiantes | 22, Limoges 21; pari: Benetton - CSKA, Estudiantes | D |
Estudiantes 22, Limoges 21; pari: Benetton - CSKA, | Estudiantes | - Limoges, PAOK - Real; skupina G: Kinder 28 | D |
Porto 16; skupina F - Benetton : CSKA 83:77, | Estudiantes | : Limoges 68:62 (27:34), PAOK : Real 63:59 | D |
1. Benetton 28, 2. CSKA 25, 3. PAOK 25, 4. | Estudiantes | 24, 5. Real 23, 6. Limoges 22; skupina G - Alba | D |
CSKA - Barcelona 81:79 (70:70, 38:39), Kinder - | Estudiantes | 86:62 (39:27), Alba - PAOK 77:75 (69:69, 35 | D |
75:63 (1:1), PAOK : Alba Berlin 81:60 (1:1), | Estudiantes | : Kinder 62:67 (0:2), Cibona : Efes Pilsen nočna | D |
Valencia 64:73; vrstni red: Tau 20:4, Real M. 20:5, | Estudiantes | 19:5, Joventut 17:7, Barcelona 15:9, Valencia | D |
vrstni red: Taugres 21:4, Real Madrid 21:5, | Estudiantes | 19:6, Joventut 18:7, Valencia 16:10, Barcelona | D |
red: Real M. 22:6, Taugres 21:6, Joventut in | Estudiantes | 20:7, Barcelona 17:10, Valencia 16:12, Manresa | D |
Huelva 103:69, Caja Cantabria : Xacobeo 56:61, | Estudiantes | : Joventut 94:75; vrstni red: Taugres 23:6, | D |
Taugres 23:6, Real Madrid 22:6, Joventut 21:7, | Estudiantes | 20:8, Barcelona 18:10, TDK Manresa 16:12, Valencia | D |
vrstni red: Taugres 24:6, Real Madrid 23:6, | Estudiantes | in Joventut 21:8, Barcelona 18:11, TDK Manresa | D |
Španija - 31. kolo: Huelva : Joventut 95:92, | Estudiantes | : Sierra Nevada 83:69, Taugres : Valvi 85:73 | D |
91; vrstni red: Taugres 25:6, Real M. 24:7, | Estudiantes | 23:8, Joventut 22:9, Barcelona in Manresa 19 | D |
vrstni red: Taugres 26:6, Real Madrid 24:8, | Estudiantes | 23:8, Joventut 22:9, Manresa 20:12, Valencia | D |
: Joventut 109:101, Huelva : Girona 92:106, | Estudiantes | : Real M. 82:92, Taugres : Ourense 101:88, Manresa | D |
99; vrstni red: Taugres 27:6, Real M. 25:8, | Estudiantes | in Joventut 23:10, Manresa 21:12, Barcelona | D |
Manresa 93:84, Valencia : Taugres 84:80, Ourense : | Estudiantes | 70:94, Real M. : Huelva 67:83, Girona : Sierra | D |
101; vrstni red: Taugres 27:7, Real M. 25:9, | Estudiantes | in Joventut 24:10, Barcelona in Manresa 21:13 | D |
Valencia : Real Madrid 69:67 (1:2), Manresa : | Estudiantes | 80:66 (2:1), Barcelona : Joventut 99:74 (2:1 | D |
Cordoba, ki je igral v argentinskih moštvih | Estudiantes | in Racing. Sampdoria bo torej temeljito prenovljena | D |
: Gran Canaria 97:72, Coviron : Leon 88:94, | Estudiantes | : Sevilla 69:82, TDK Manresa - Fuenlabrada, | D |
Sevilla 5:0, Barcelona in Real Madrid 4:1, | Estudiantes | 4:1, Pamesa, Gran Canaria in Leon 3:2, Fuenlabrada | D |
1:4 in Vajda 0:5. Španija, 8. kolo - Leon : | Estudiantes | 76:81, Gran Canaria : Coviron 79:88, Pamesa | D |
vrstni red: Real 8:0, Sevilla 7:0, Fuenlabrada in | Estudiantes | 6:2, Barcelona 5:2, Pamesa 5:3, Gran Canaria | D |
Gran Canaria 82:78, Badalona - Valladolid, | Estudiantes | - Barcelona, Sevilla - Pamesa in Murcia - Tau | D |
Sevilla 8:0, Real Madrid 8:1, Barcelona in | Estudiantes | 6:2, Fuenlabrada 6:3, Pamesa 5:3, Leon 5:4, | D |
Barcelona 89:76, Badalona : Tau Vitoria 79:87, | Estudiantes | : Valladolid 72:74, Leon - Real Madrid, Gran | D |
Barcelona 8:3, Pamesa in Fuenlabrada 7:4, Tau in | Estudiantes | 6:5, Gran Canaria in Leon 5:5, Manresa in Caceres | D |
Herreros 10; Turner 18, Smith 12), Fuenlabrada : | Estudiantes | 100:84, Valladolid : Coviron 72:74, Caceres | D |
Barcelona 8:3, Fuenlabrada, Pamesa, Tau in | Estudiantes | 7:5. ZRJ, 6. kolo: Iva : Beopetrol 68:96, | D |
Valladolid 73:51, Coviron : Fuenlabrada 67:83, | Estudiantes | : Real Madrid 94:101, Leon : Barcelona 76:92 | D |
Fuenlabrada in Pamesa 8:5, Tau Ceramica 7:5, | Estudiantes | 7:6, Unicaja 6:7. Grčija - 10. kolo: Panathinaiko | D |
Cantabria 83:76, TDK Manresa - Badalona, Girona - | Estudiantes, | Murcia - Caceres nočne tekme; vrstni red: Real | D |
Sevilla 11:3, Tau 9:5, Fuenlabrada in Pamesa 8:6, | Estudiantes | 7:7, Unicaja 7:7. ZRJ, 9. kolo - Beopetrol | D |
Valladolid : Gran Canaria 63:64, Caceres : | Estudiantes | 72:62, Caja Cantabria : Unicaja Malaga 83:93 | D |
Tau Ceramica 89:96, Coviron : Caceres 68:76, | Estudiantes | : Murcia 101:66, Leon : Valladolid 65:80, Gran | D |
Cantabria 73:70, Sevilla : Unicaja Malaga 91:80, | Estudiantes | : Coviron 94:61, Real Madrid : Valladolid 88 | D |
Barcelona 15:5, Tau Vitoria 13:6, Unicaja 12:8, | Estudiantes | 11:9, Fuenlabrada 10:9. ZRJ, 12. kolo - Hemofarm | D |
Levallois in Dijon 8:12. Španija, 21. kolo - | Estudiantes | : Tau Vitoria 71:80, Coviron : Sevilla 85:81 | D |
14:7, Unicaja Malaga 13:8, Fuenlabrada 12:9, | Estudiantes | in Pamesa 11:10, Badalona in TDK Manresa 10 | D |
Cantabria 86:74, Leon : Coviron 90:84, Sevilla : | Estudiantes | 71:65, Tau : Valladolid, Fuenlabrada : Manresa | D |
Fuenlabrada 12:9, Pamesa 12:10, Girona 11:10, | Estudiantes | 11:11, Manresa 10:11, Badalona 10:12, Caceres | D |
Unicaja 68:77, Leon : Coviran 90:84, Sevilla : | Estudiantes | 71:65; vrstni red: Real Madrid in Sevilla 18 | D |
Tau Ceramica : Coviron 87:76, Unicaja Malaga : | Estudiantes | 73:91, Caja Cantabria : Sevilla 85:79, Badalona | D |
Girona 76:69, Sevilla : Real Madrid 66:86, | Estudiantes | : Fuenlabrada 91:81, Coviron : Valladolid 94 | D |
17:6, Tau 16:7, Unicaja 14:10, Pamesa 13:10, | Estudiantes | 13:11, Girona, Manresa in Fuenlabrada 12:12 | D |
90:78, Pamesa : Coviron 76:60, Gran Canaria : | Estudiantes | 60:72, Leon : Sevilla 58:64, Barcelona : Unicaja | D |
Sevilla 19:6, Barcelona 18:6, Tau 16:7, Unicaja in | Estudiantes | 14:11, Pamesa 14:10, Fuenlabrada 13:12, Girona | D |
Polfinali, pokal Radivoja Koraća - Sunair Ostende : | Estudiantes | 82:84 (40:46), Panionios : Barcelona 71:80 | D |
Fuenlabrada : Caja Cantabria 75:79, Barcelona : | Estudiantes | 90:73, Pamesa : Sevilla 64:67, Manresa : Caceres | D |
Real 22:4, Barcelona 21:6, Sevilla in Tau 20:7, | Estudiantes | in Pamesa 15:12, Unicaja in Girona 14:12, Fuenlabrada | D |
24:5, Barcelona 22:6, Tau 22:7, Sevilla 21:8, | Estudiantes | 17:12, Girona 16:13, Unicaja 15:13, Pamesa in | D |
Leon : Pamesa 59:68, Sevilla : Barcelona 72:61, | Estudiantes | : Girona 86:70, Coviron : Real Madrid 64:85 | D |
Madrid 25:5, Barcelona 23:7, Sevilla in Tau 22:8, | Estudiantes | 18:12. NBA | D |
Koraća so košarkarji Barcelone ugnali madridski | Estudiantes. | Po prvi tekmi sicer ni kazalo na končno zmago | D |
83, TDK Manresa : Coviron 74:59, Valladolid : | Estudiantes | 85:68, Fuenlabrada : Sevilla 64:72, Real Madrid | D |
26:5, Barcelona 24:7, Sevilla 23:8, Tau 22:9, | Estudiantes | 18:13, Girona 17:14, Badalona, Unicaja, Fuenlabrada | D |
Real Madrid : Fuenlabrada 77:72 (1:0), Tau : | Estudiantes | 67:75 (0:1), Barcelona : Girona in Sevilla | D |
Madrid 70:89 (0:3), Pamesa : Sevilla 59:71 (1:2), | Estudiantes | : Tau 80:73 (2:1).V polfinale sta se že uvrstila | D |
Španija, polfinale končnice - Barcelona : | Estudiantes | 77:66, Barcelona : Estudiantes 92:66 (2:0), | D |
Barcelona : Estudiantes 77:66, Barcelona : | Estudiantes | 92:66 (2:0), Real : Sevilla 64:65 (0:1). NBA | D |
Barcelona), Rodilla, Maleenda (oba Pamesa), Azotra ( | Estudiantes) | , Corrales (Pinturas Bruguer), Ferran Lopez | D |
Krila: L. Angulo (Tau Ceramica), Jimenez ( | Estudiantes) | , Paraiso (Careres), Solana (Girona).Centri: | D |
Solana (Girona). Centri: De Miguel, Reyes (oba | Estudiantes) | , Oranga, Romero (oba Unicaja), Dunas (Barcelona | D |
in tretji zastopnik Španije Real, Sevilla ali | Estudiantes, | tretji francoski Cholet ali PSG, zadnji mesti | D |
Košarka Španija, polfinale končnice - | Estudiantes | : Barcelona 78:90 (0:3), Sevilla : Real Madrid | D |
Alfonsu Reyesu (202 cm), Ignaciu de Miguelu (oba | Estudiantes, | 205 cm) in Juanu Ignaciu Romeru (Sevilla, 212 | D |
debi je Juan Sebastian Veron doživel v moštvu | Estudiantes | de la Plata, za katerega je igral tudi njegov | D |
Girona 78:71, TDK Manresa : Caceres, Valladolid : | Estudiantes | in Caja San Fernando : Caja Espala večerne tekme | D |
Canarias Telecom po 3:1, Valladolid, Caceres in | Estudiantes | po 2:1, Real Madrid, Tau Ceramica, Unicaja, | D |
82, Cabitel Gijon : Caja San Fernando 75:84, | Estudiantes | : Canarias Telecom 77:59, TDK Manresa : Valladolid | D |
0, Valladolid, TDK Manresa, Girona, Caceres, | Estudiantes | in Canarias po 3:2, Barcelona 3:1, TAU Ceramica | D |
Canarias Telecom : TDK Manresa 66:52, Barcelona : | Estudiantes | 81:65, Tau Ceramica : Breogan Universidade 91 | D |
Badalona, Fuenlabrada, Unicaja, Real Madrid in | Estudiantes | - vsi 3:3, Girona 3:2, itd. II. moška SKL | D |
Fuenlabrada 76:66, Breogan : Sevilla 58:77, | Estudiantes | : Tau Ceramica 85:74, TDK Manresa : Barcelona | D |
2, Caja San Fernando, Tau Ceramica, Unicaja, | Estudiantes | in Caceres po 4:3, Valladolid, TDK Manresa, | D |
Barcelona : Valladolid 77:59, Caja San Fernando : | Estudiantes | 66:56, Fuenlabrada : Cantabria 74:69, Real Madrid | D |
Canarias Telecom 5:2, Unicaja, Fuenlabrada in | Estudiantes | po 4:4. II. moška SKL - 3. kolo, vzhod: Bistrica | D |
62:99, Breogan Universidade : Girona 79:74, | Estudiantes | : Real Madrid 57:71, TDK Manresa : Fuenlabrada | D |
Barcelona in Taugres po 7:3, Girona, Fuenlabrada, | Estudiantes, | Canarias T. in Caceres po 6:5. 2. SKL, 6. | D |
57, Fuenlabrada : Valladolid 80:85, Girona : | Estudiantes | 76:78, Pamesa : Breogan 75:63, Unicaja : Cantabria | D |
Caja San Fernando po 8:4, Barcelona, Unicaja, | Estudiantes | in Caceres po 7:5, Real Madrid 7:4. ZRJ, 7 | D |
Fuenlabrada 83:82, Barcelona : Badalona 76:66, | Estudiantes | : Pamesa, TDK Manresa : Girona in Tau Ceramica | D |
Valladolid, Canarias Telecom in Caceres po 7:6, | Estudiantes | 7:5, Girona 6:6. 2. SKL - 9. kolo: vzhod | D |
68, Real Madrid : Canarias 81:92, Unicaja : | Estudiantes | 69:76, Leon Caja : Breogan 81:69, Gijon : Cantabria | D |
Valencia 12:1, Caja San Fernando 10:4, Barcelona in | Estudiantes | po 9:5, TAU, Real Madrid in Canarias po 8:6 | D |
Caceres 78:72, Breogan U. : Cabitel 80:62, | Estudiantes | : Caja Espal'a 88:58, Valladolid : Pamesa 64 | D |
Pamesa 12:3, Caja San Fernando 11:4, Barcelona in | Estudiantes | po 10:5, Real Madrid in Valladolid po 8:7, Tau | D |
Valladolid 73:61, Leon Caja : Manresa 75:59, Gijon : | Estudiantes | 72:69, Lobos : Breogan 50:57, Valencia : Canarias | D |
Caja San Fernando 12:4, Barcelona 11:5, Tau in | Estudiantes | po 10:6, Canarias 9:6, Unicaja 9:7, Girona, | D |
soigralce po uspešni sezoni, saj je igral za | Estudiantes. | Na prvi tekmi drugega polfinalnega para je Helios | P |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |