nova beseda iz Slovenije
Milano : Siena, Teramo : Cantu in Scavolini : | Avellino | večerne tekme; vrstni red: Skipper, Benetton | D |
Napoli 74:78, Varese : Biella, Snaidero : Cantu, | Avellino | : Trieste, Milano : Livorno, Roma : Teramo, | D |
Scavolini (Marko Milič), Milano (Beno Udrih) - | Avellino, | Benetton (Uroš Slokar) - Snaidero (Aleksander | D |
Milič) - Roseto, Roma (Marko Tušek) - Livorno, | Avellino | - Snaidero (Aleksander Vujačič). Nemčija | D |
Varese, Scavolini : Roseto, Roma : Livorno, | Avellino | : Sanidero in Benetton : Skipper večerne tekme | D |
kolo - Roma : Milano 83:70, Teramo : Benetton, | Avellino | : Skipper, Messina : Reggio Calabria, Oregon | D |
Reggio Calabria, Snaidero : Trst, Messina : | Avellino, | Napoli : Mabo Livorno, Biella : Teramo Basket | D |
Scavolini : Varese 94:87, Benetton : Biella 81:73, | Avellino | : Cantu 94:97, Trieste : Napoli, Teramo : Roseto | D |
Trieste 88:78, Biella : Scavolini 87:89, Roseto : | Avellino | 108:96, Cantu : Livorno 87:85, Varese : Teramo | D |
Benetton (Uroš Slokar), Milano (Marko Maravič) - | Avellino, | Napoli - Jesi (Goran Jurak), Siena - Teramo | D |
Košarka Italija, 4. kolo - | Avellino | : Snaidero 93:85, Livorno : Roseto 76:53, Biella | D |
Benetton), Jesi : Varese, Reggio Emilia : Climamio, | Avellino | : Biella, Teramo : Milano, Snaidero : Scavolini | D |
, Napoli : Reggio Emilia 60:86, Scavolini : | Avellino | 99:66 (Milič 10 točk, 4 skoki in 4 asistence | D |
36 minutah za Jesi), Roma : Milano, Teramo : | Avellino, | Snaidero : Climamio, Varese : Benetton, Cantu | D |
Climamio), Jesi : Scavolini, Reggia Emilia : Cantu, | Avellino | : Reggio Calabria, Teramo : Napoli, Snaidero | D |
Scavolini : Milano, Benetton : Teramo, Climamio : | Avellino, | Roseto : Snaidero večerne tekme; vrstni red | D |
Reggio Emilia : Benetton 65:69, Jesi : Cantu, | Avellino | : Livorno, Teramo : Climamio, Biella : Roseto | D |
85:90, Jesi : Benetton, Reggio Emilia : Roma, | Avellino | : Roseto, Teramo : Cantu, Reggio Calabria : | D |
Climamio), Roseto : Reggio Emilia 66:65, Siena : | Avellino, | Scavolini : Livorno, Varese : Teramo, Biella | D |
katerim zasedajo 4. mesto. V nedeljo so odpravili | Avellino | (15. v DP) s 100:69 predvsem po zaslugi centra | D |
Roma : Scavolini, Reggio Emilia : Snaidero, | Avellino | : Milano, Jesi : Napoli, Livorno : Climamio | D |
Skyliners Frankfurt 11:5. Italija, 20. kolo - | Avellino | : Cantu 93:101, Livorno : Jesi 82:68, Siena | D |
Varese 82:70 (Bečirovič ni igral), Snaidero : | Avellino, | Roseto : Livorno, Reggio Emilia : Biella, Benetton | D |
Varese 82:70 (Bečirovič ni igral), Snaidero : | Avellino, | Roseto : Livorno, Reggio Emilia : Biella, Benetton | D |
Scavolini : Benetton 74:93, Biella : Roma, | Avellino | : Jesi, Teramo : Reggio Emilia, Climamio : Roseto | D |
asistenca v 15 minutah za Scavolini), Benetton : | Avellino, | Roma : Livorno, Varese : Biella, Napoli : Milano | D |
Livorno : Benetton, Varese : Jesi, Biella : | Avellino, | Milano : Teramo, Roseto : Reggio Calabria, Siena | D |
16 minutah za Milano), Roma : Cantu, Varese : | Avellino, | Snaidero : Jesi, Reggio Emilia : Livorno, Siena | D |
za Snaidero), Reggio Calabria : Siena 67:92, | Avellino | : Teramo 97:88, Benetton : Varese 94:72 (Bečirovič | D |
Milano, Napoli : Teramo, Reggio Calabria : | Avellino, | Cantu : Reggio Emilia, Scavolini : Jesi večerne | D |
kolo - Reggio Emilia : Reggio Calabria 95:98, | Avellino | : Climamio, Teramo : Benetton, Milano : Scavolini | D |
Orleans 18:64. Italija, 31. kolo - Livorno : | Avellino | 92:98, Milano : Siena, Roma : Varese, Scavolini | D |
Roseto, Siena : Livorno, Varese : Reggio Emilia, | Avellino | : Roma večerne tekme; vrstni red: Benetton 26 | D |
Calabria 87:78, Cantu : Teramo 90:72, Roseto : | Avellino | 113:86; končni vrstni red po rednem delu: Benetton | D |
18, Scavolini in Teramo po 15:19, Livorno in | Avellino | po 14:20; pari četrtfinala (igrajo na tri zmage | D |
Marko Tušek; Aleksandar Ćapin), Teramo : Napoli, | Avellino | : Varese, Snaidero : Roseto, Biella : Livorno | D |
Snaidero (Goran Jurak), Siena : Biella, Benetton : | Avellino | (Uroš Slokar) večerne tekme. Odbojka | D |
Reggio Emilia, Roseto : Reggio Calabria, Siena : | Avellino, | Benetton : Biella večerne tekme; vrstni red | D |
Biella : Napoli, Snaidero : Reggio Emilia, | Avellino | : Caffe Maxim (Milič), Teramo : Benetton (Slokar | D |
Livorno : Teramo, Roseto : Varese, Cantu : | Avellino, | Siena : Snaidero, Milano : Orlando večerne tekme | D |
Benetton : Napoli (Uroš Slokar), Roseto : Livorno, | Avellino | : Orlando, Reggio Emilia : Climamio (Sani Bečirovič | D |
mednarodnem festivalu neorealističnega filma 1982, | Avellino, | Italija) idr.Med dokumentarnimi in kratkimi | D |
Roseto : Benetton (Uroš Slokar), Snaidero : | Avellino, | Orlando : Biella večerne tekme; vrstni red: | D |
Emilia (Uroš Slokar), Napoli : Roseto, Teramo : | Avellino, | Livorno : Caffe Maxim (Marko Milič), Varese | D |
Teramo : Reggio Calabria (Aleksandar Ćapin), | Avellino | : Climamio (Erazem Lorbek, Sani Bečirovič), | D |
in AEK po 4:3. Italija, 11. kolo - Napoli : | Avellino | 92:61, Varese : Reggio Emilia 79:73 (Hafnar | D |
minutah; Slokar 0 točk in 1 skok v 8 minutah), | Avellino | : Roma 67:68 (Tušek 0 točk - za dve 0:5, za | D |
Livorno : Benetton (Uroš Slokar), Biella : | Avellino, | Caffe Maxim : Roesto (Marko Milič), Reggio Calabria | D |
Panellinios po 7:4. Italija, 16. kolo - Livorno : | Avellino | 78:82, Reggio Emilia : Orlando 74:73, Roma | D |
Maxim : Napoli (Marko Milič), Orlando : Roseto, | Avellino | : Reggio Emilia, Reggio Calabria : Livorno | D |
minutah za VidiVici), Biella : Siena 78:67, | Avellino | : Benetton (Uroš Slokar), Snaidero : Cantu, | D |
Cantu 86:82, Biella : Benetton (Uroš Slokar), | Avellino | : Siena, Reggio Emilia : Napoli, Climamio : | D |
Milano, Benetton : Teramo, Virtus Bologna : | Avellino | in Siena : Reggio Calabria večerne tekme; vrstni | D |
minutah; Slokar 2 - za dve 1:1 v 4 minutah), | Avellino | : Cantu 71:74, Biella : Reggio Emilia 85:72 | D |
Teramo 95:100, Snaidero : Orlando 77:70, Milano : | Avellino, | Benetton : Climamio (Slokar; Lorbek, Bečirovič | D |
: Reggio Calabria (Tušek; Ćapin), Orlando : | Avellino, | Climamio : Reggio Emilia (E. Lorbek, Bečirovič | D |
12:8, Panellinios 11:9. Italija, 25. kolo - | Avellino | : Snaidero 77:86, Siena : VidiVici 69:72 (Milič | D |
: Benetton (Slokar), Cantu : Siena (Jurak), | Avellino | : Teramo, VidiVici : Livorno (Milič), Orlando | D |
Reggio Calabria : Teramo (Ćapin), Climamio : | Avellino | (E. Lorbek, Bečirovič), Roseto : Reggio Emilia | D |
Calabrio), Siena : Livorno, Teramo : Biela, | Avellino | : Roseto, Snaidero : Milano večerne tekme; vrstni | D |
Orlando : Teramo, Benetton : Livorno (Slokar), | Avellino | : Biella, Roseto : VidiVici (Milič), Snaidero | D |
Udinese, Messino, Sieno, Arezzo, Crotone in | Avellino. | To je deveterica klubov, ki jih zaradi športnih | D |
, Varese : Teramo (Hafnar), Reggio Emilia : | Avellino, | Climamio : Snaidero (Lorbek, Bečirovič), Roseto | D |
Siena : Teramo, VidiVici : Cantu, Livorno : | Avellino, | Legea Scafati : Reggio Emilia, Napoli : Montegranaro | D |
Climamio : Livorno, Roma : VidiVici, Varese : | Avellino | (Hafnar, Ćapin), Teramo : Orlando, Cantu : Sanidero | D |
asistenca v 22 minutah za Varese), Napoli : | Avellino | 87:80, VidiVici : Climamio 64:60, Benetton | D |
VidiVici, Teramo : Benetton, Cantu : Orlando, | Avellino | : Snaidero, Climamio : Napoli večerne tekme | D |
Orlando : Legea Scafati, Montegrenaro : Cantu, | Avellino | : Reggio Emilia, Milano : Climamio (Tušek) večerne | D |
Panionios 4:2. Italija, 8. kolo - Legea Scafati : | Avellino | 78:77 (Jagodnik 5 - prosti meti 1:1, za dve | D |
Emilia, Orlando : Biella, Montegrenaro : Livorno, | Avellino | : Teramo, Roma : Benetton večerne tekme; vrstni | D |
Biella, Montegrenaro : Varese (Hafnar, Ćapin), | Avellino | : VidiVici, Livorno : Reggio Emilia večerne | D |
Livorno : Legea Scafati, Montegrenaro : Orlando, | Avellino | : Cantu, Benetton : Climamio večerne tekme; | D |
Emilio, VidiVici : Teramo, Orlando : Varese, | Avellino | : Roma, Livorno : Benetton večerne tekme; vrstni | D |
Reggio Emilia, Benetton : Cantu, Orlando : | Avellino | večerne tekme; vrstni red: Siena 14:3, VidiVidi | D |
Petrov pri Avellinu | Avellino | -Potem ko je po vrnitvi iz Grčije lep čas treniral | D |
Snaidero : Roma, Teramo : Siena, Cantu : VidiVici, | Avellino | : Livorno, Climamio : Orlando, Milano : Varese | D |
Olympia po 11:7. Italija, 20. kolo - Siena : | Avellino | 83:64, Varese : Benetton 77:85 (Ćapin 9 - prosti | D |
9o, Snaidero : Cantu 100:91, VidiVici : Roma, | Avellino | : Varese, Biella : Reggio Emilia, Orlando : | D |
Aris 15:4, PAOK 13:7. Italija, 22. kolo - | Avellino | : Napoli 88:75, Milano : Snaidero 91:84, Climamio | D |
Cantu, Legea Scafati : Montegrenaro, Snaidero : | Avellino, | Roma : Siena večerne tekme; vrstni red: Siena | D |
Košarka Italija, 24. kolo - Reggio Emilia : | Avellino | 80:84, Climamio : Milano 77:79, Livorno : Siena | D |
Snaidero, Livorno : Montegrenaro, Teramo : | Avellino, | VidiVici : Siena večerne tekme; vrstni red: | D |
Cantu, Milano : Orlando, Varese : Legea Scafati, | Avellino | : Montegrenaro, Benetton : Siena večerne tekem | D |
Snaidero : Orlando, VidiVici : Legea Scafati, | Avellino | : Climamio večerne tekme; vrstni red: Siena | D |
Varese : Orlando, Biella : Montegrenaro, Roma : | Avellino; | vrstni red: Siena 28:4, VidiVici in Roma po | D |
Scafati : Scavolini, Upim Bologna : Teramo, | Avellino | : Montegrenaro, Snaidero : Siena, Benetton | D |
v 22 minutah), Rieti : Milano 92:79, Siena : | Avellino | 83:77, Cantu : Leage Scafati 70:60, Montegrenaro | D |
Scafati : Montegrenaro, Orlando : Benetton, | Avellino | : Snaidero, Teramo : Napoli, Scavolini : Milano | D |
po 2:0. Italija, 7. kolo - Upim Bologna : | Avellino | 70:91, Milano : Benetton 88:84, Roma : Rieti | D |
Montegrenaro : Milano, Teramo : Legea Scafati, | Avellino | : Orlando, Rietti : Snaidero, Scavolini : Cantu | D |
asistence v 33 minutah, Hafnar ni igral), Roma : | Avellino | (E. Lorbek), Napoli : Scavolini, Biella : Upim | D |
minutah), Siena : Rieti, Napoli : Cantu, Varese : | Avellino | (Hafnar, Ćapin), Legea Scafati : Orlando, Benetton | D |
Montegrenaro : La Fortezza, Snaidero : Milano, | Avellino | : Teramo, Rieti : Napoli večerne tekme; vrstni | D |
kolo - Napoli : Benetton 64:69, Legea Scafati : | Avellino | 86:89, Cantu : Varese 96:83 (Ćapin 8 -za dve | D |
Legea Scafati 75:64, Upim Bologna : Cantu 69:72, | Avellino | : Napoli 89:77, Milano : La Fortezza 81:62, | D |
vrstni red: Siena 12:0, Roma 9:3, Biella 8:4, | Avellino | 8:5. Španija, 11. kolo - Manresa : Barcelona | D |
Scafati 85:78, Napoli : Upim 89:81, Benatton : | Avellino | 79:104, Snaidero : Cantu 88:86, Orlando : Biella | D |
Snaidero : Montegrenaro, Teramo : Benetton, | Avellino | : Scavolini, Roma : La Fortezza večerne tekme | D |
0, Biella, Scavolini, Roma, Montegrenaro in | Avellino | po 10:6. Španija, 15. kolo - Unicaja : Gran | D |
Scafati : Cantu, Roma : Teramo, Milano : Rieti, | Avellino | : Siena večerne tekme; vrstni red: Siena 18 | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |