nova beseda iz Slovenije
9, Pajovič 0), Valladolid : Barcelona 30:31, | Almeria | : Aragon30:28, Teka Cantabria : Granollers 30 | D |
Ciudad Real, Altea : Valladolid, Barcelona : | Almeria, | CAI Aragon : Teka Cantabria, Granollers : Arrate | D |
Knack Roeselare 2:3, Ortec Rotterdam : Unicaja | Almeria | 2:3; vrstni red: Roeselare 11, Iraklis 10, Unicaja | D |
Rotterdam : Hypo Tirol 3:0 (15, 22, 22), Unicaja | Almeria | : Knack Roeselare 1:3 (-22, -20, 17, -23); vrstni | D |
14, Iraklis 12, Ortec Rotterdam 11, Unicaja | Almeria | 9, Hypo Tirol 8; skupina B: Kladno : Dinamo | D |
Barcelona : Teka 31:23 (Žvižej 1), Altea : | Almeria | 26:28, Bidasoa : Ciudad Real 25:30 (Pajovič | D |
Teka 33:20 (Lubej 3 za Portland), Bidasoa : | Almeria | 31:31, Algeciras : Valladolid 24:31; vrstni | D |
Cangas 40:25, Altea : Arrate 23:23, Bidasoa : | Almeria | 31:31, Alcobendas : Ciudad Real 28:31 (Rutenka | D |
26, Valladolid 22, Granollers 19, Aragon 16, | Almeria | in Torrevieja po 15. Brečko za zmago Hanse | D |
Boonen (Bel, Quick Step) 0:08. Clasica de | Almeria | (UCI-1, 173 km): 1. Perez (Špa, Illes Balears | D |
Španija, 19. kolo - Torrevieja : Altea 35:27, | Almeria | : Algeciras 34:33, Cangas : Aragon 27:31 (Lesjak | D |
Lesjak 1), Altea : Granollers 34:28, Alcobendas : | Almeria | 21:26, Algeciras : Teka 34:25; vrstni red: Barcelona | D |
Torrevieja : Bidasoa 27:30, Arrate : Algeciras 24:26, | Almeria | : Ademar 25:26, Aragon : Altea 32:29; vrstni | D |
Aragon 33:24 (Lubej 3 za Portland), Ciudad Real : | Almeria | 32:26 (Rutenka 8, Pajovič 1 za Ciudad Real) | D |
Ademar Leon : Teka Cantabria 32:22, Ciudad Real : | Almeria | 32:26 (Rutenka 8, Pajovič 1 za Ciudad Real) | D |
Barcelona - Portland SA, Cantabria - Ciudad Real, | Almeria | - Valladolid (vse sreda, 5. t. m.); vrstni red | D |
Portland SA : Altea 30:25 (Lubej 0 za Portland SA), | Almeria | : Cangas 34:27 (Lesjak 1 za Cangas), Alcobendas | D |
Španija, 25. kolo - Altea : Bidasoa 26:25, Teka : | Almeria | 27:24, Granollers : Ademar Leon 29:33, Arrate | D |
25:31, Arrate : Cantabria 32:27, Torrevieja : | Almeria | večerna tekma; vrstni red: Barcelona 52, Portland | D |
po podaljšku (Rutenka 2, Pajovič 1; Lubej 6), | Almeria | : Aragon 34:31, Valladolid : Ademar Leon 36 | D |
Cangas), Bidasoa : Alcobendas 32:25, Aragon : | Almeria | 36:32, Torrevieja : Arrate 24:24, Portland San | D |
Za zlato majico v znamenju dvojca AV | Almeria | -Na Vuelti se vse vrti okrog dvojca ΄»AV΄«. | D |
Magdeburg 8. Španija, 2. kolo - Barcelona : | Almeria | 31:25, Ademar Leon : Ciudad Real 26:27 (Rutenka | D |
Altea, Torrevieja, Aragon, Darien Logrono, | Almeria | in Algeciras po 2. Smučarski skoki | D |
: Algeciras 39:21 (Vugrinec 4 za Portland), | Almeria | : Granollers 22:25, Antequera : Ademar Leon | D |
Nordhorn po 8. Španija, 4. kolo - Altea : | Almeria | 29:30, Ademar Leon : Barcelona 31:27, Bidasoa | D |
Ademar Leon po 6, Valladolid, Granollers, Aragon, | Almeria, | Teka Cantabira in Algeciras po 4. Spidvej | D |
3 za Ciudad Real), Altea : Valladolid 32:32, | Almeria | : Portland SA 25:26 (Vugrinec 6 za Portland | D |
Nordhorn po 14. Španija, 8. kolo: Bidasoa : | Almeria | 33:32 (Bilbija 0 za Bidasoo), Valladolid : Ademar | D |
Portland San Antonio 28:28 Backovič 0; Vugrinec 4), | Almeria | : Arrate 26:27; vrstni red: Ciudad Real 18 | D |
Rokomet Španija, 10. kolo - Valladolid : | Almeria | 30:29 (Lorger za Valladolid ni branil), Granollers | D |
Göppingen po 17. Španija, 10. kolo - Valladolid : | Almeria | 30:29, Teka Cantabria : Bidasoa 33:24 (Bilbija | D |
Rutenka 5, Pajovič za Ciudad Real ni igral), | Almeria | : Darien Logroño 33:24 (21:10 - Backovič 2 za | D |
Granollers po 10, Bidasoa 8, Algeciras in Teka po 7, | Almeria, | Torrevieja in Darien Logroño po 6, Antequera | D |
Španija, 12. kolo - Teka : | Almeria | 23:21 (Kozomara 5 za Teko), Algeciras : Valladolid | D |
Portland), Barcelona : Arrate 34:27 (19:11), | Almeria | : Ciudad Real 22:29 (12:15 - Pajovič 3 za Ciudad | D |
Real : Antequera 35:29 (Pajovič 6; Lubej 4), | Almeria | : Algeciras večerna tekma; vrstni red: Portland | D |
Algeciras : Granollers 23:24, Torrevieja : | Almeria | 27:27; vrstni red: Portland 30, Ciudad Real | D |
Valladolid 25:30 (12:16 - Lorger 11 obramb, 31 %), | Almeria | : Barcelona 28:32 (15:18), Aragon : Algeciras | D |
Lapajne 19 obramb (45 %) za Aragon), Granollers : | Almeria | 24:24 (11:14); vrstni red: Portland SA 34, Ciudad | D |
Backovič 2 za Logrono), Portland San Antonio : | Almeria | sreda; vrstni red: Ciudad Real 41, Portland | D |
Portland SA; Backovič 2 za Logrono), Arrate : | Almeria | 27:26; vrstni red: Portland San Antonio 46 | D |
Flensburg in Lemgo po 39 ... Španija, 25. kolo - | Almeria | : Valladolid 33:31, Bidasoa : Teka Cantabria | D |
Lapajne 3 obrambe, 3:5, za Aragon), Logroño : | Almeria | 30:34 (Backovič 1 za Logroño); vrstni red: Ciudad | D |
Algeciras 37:28 (Lorger obrambe 0:10 za Valladolid), | Almeria | : Teka 37:31 (Žvižej 5, Kozomara 4 za Teko) | D |
Antequera 26:23 (Backovič 2; Lubej 2), Ciudad Real : | Almeria | 41:29 (Rutenka 6, Zorman 4, Pajovič 1 za Ciudad | D |
Lemgo 43 ... Španija, 29. kolo - Algeciras : | Almeria | 34:27, Teka Cantabria : Torrevieja 30:29 (Kozorama | D |
Cantabria 30:27 (Žvižej 4, Kozomara 2 za Teko), | Almeria | : Antequera 24:27 (Lubej 5 za Antequero), Darien | D |
25, Arrate 23, Torrevieja 22, Algeciras 21, | Almeria, | Antequera in Altea po 20, Darien 18, Teka 17 | D |
Levante, Valencia : Villarreal, Deportivo : | Almeria, | Santander : Barcelona, Espanyol : Valladolid | D |
Barcelona : Bilbao, Atletico M. : Mallorca, | Almeria | : Valencia, Valladolid : Deportivo, Betis : | D |
takšne tekme zmagujemo. Ni nam bilo lahko, saj je | Almeria | igrala dobro, delo pa smo si s svojimi slabimi | D |
... Duisburg 6. Španija - 3. kolo: Real M. : | Almeria | 3:1 (Saviola, Sneijder, Higuain; Uche), Valencia | D |
41:31, Portland San Antonio : Arrate 29:22, | Almeria | : Valladolid 34:37, Torrevieja : Aragon 23:33 | D |
Osasuna 2:1 (Matuzalem, D. Milito 11-m; Juanfran), | Almeria | : Mallorca 1:1 (Mane; Guiza), Villarreal : Murcia | D |
Zorman 5), Arrate : Barcelona 18:35, Aragon : | Almeria | 26:24, Granollers : Torrevieja 24:19, Teka Cantabria | D |
Deportivo, Betis : Mallorca, Valladolid : Murcia, | Almeria | : Santander, Villarreal : Bilbao, Getafe : Real | D |
Valladolid 35:28 (Bilbija 3, Lorger 0 obramb), | Almeria | : Granollers 27:26, Torrevieja : Teka 28:23 | D |
Espanyol 1:2 (Baraja; Riera, Garcia), Bilbao : | Almeria, | Barcelona : Atletico M., Osasuna : Villarreal | D |
Antequerro), Aragon : Barcelona, Teka Cantabria : | Almeria, | Arrate, La Rioja večerne tekme; vrstni red: | D |
Teka Cantabria 37:29 (Vugrinec 2 za Portland), | Almeria | : Ademar Leon 22:30, Torrevieja : Antequera | D |
Logroño, Valladolid, Algeciras, Antequera, | Almeria | in Arrate po 4, Teka Cantabria 2, Teucro 1. | D |
skupina C: Dinamo Kazan : Unicaja Arukasur | Almeria | 3:1 (-24, 20, 16, 21), Friedrichshafen : Olympiacos | D |
Kazan 0:3 (-18, -19, -23), Unicaja Arukasur | Almeria | : Friedrichshafen večerna tekma; vrstni red | D |
Murcia : Huelva 1:0 (Regueiro), Barcelona : | Almeria | 2:0 (Herny, Messi), Sevilla : Valencia večerna | D |
za rezervne igralce), Huelva : Santander 0:0, | Almeria | : Zaragoza 0:1, Villarreal : Levante 3:0 (Franco | D |
Kanin, 86. aja, 87. Tartini, 88. cedika, 89. | Almeria, | 91. kavstika, 93. obrast, 94. Anglija.Navpično | D |
Morientes 2), Atletico M. : Villarreal, Levante : | Almeria, | Zaragoza : Valladolid, Osasuna : Getafe, Santander | D |
Ciudad), Barcelona : Posada 37:28, Algeciras : | Almeria | 29:27, Portland San Antonio : Torrevieja večerna | D |
po 8, Posada in Logroño po 7, Granollers in | Almeria | po 6, Teucro 5, Teka Cantabria 4. Anže Kopitar | D |
5 golov za Antequero), Teka : Arrate 25:25, | Almeria | : Portland San Antonio 22:29 (Vugrinec 2 gola | D |
, Espanyol : Barcelona 1:1 (Coro; Iniesta), | Almeria | : Sevilla 1:0 (Acasiete), Deportivo La Coruna | D |
: Teucro 23:24, Torrevieja : Logrono 30:27, | Almeria | : Ciudad Real 25:31 (Rutenka 2 gola za Real | D |
Mallorca, Zaragoza : Espanyol, Sevilla : Murcia, | Almeria | : Valladolid, Villarreal : Betis, Atletico M | D |
Torrevieja 27:29 (Backovič 3 za Teucro), Logroño : | Almeria | 30:29, Algeciras : Barcelona 27:44, Ciudad Real | D |
Granollers po 8, Teka Cantabria in Teucro po 7, | Almeria | in Argeciras po 6. Tuja prvenstva: posojeni | D |
Vojvodina 4; skupina C: Olympiakos : Unicaja | Almeria | 3:0 (16, 15, 18), Friedrichshafen : Dinamo Kazan | D |
Kanoute, Chevanton, Navas, Garay; Correira), | Almeria | : Getafe 0:2 (Licht, De La Red), Zaragoza : | D |
Getafe, Valladolid : Huelva, Zaragoza : Mallorca, | Almeria | : Espanyol, Villarreal : Deportivo, Levante | D |
Huelva, Valladolid : Espanyol, Zaragoza : Murcia, | Almeria | : Deportivo, Atletico M. : Real M., Barcelona | D |
Friedrichshafen 3:2 (-19, -22, 22, 21, 14), Unicaja | Almeria | : Dinamo Kazan 3:2 (-21, 19, 21, -19, 16); končni | D |
(14:9), 3. Olympiakos 9 (11:12), 4. Unicaja | Almeria | 7 (5:17); skupina D: Piacenza : Palma Mallorca | D |
Cottbus 15, Duisburg 14. Španija, 22. kolo - | Almeria | : Real M. 2:0 (Juanito, Negredo), Betis : Deportivo | D |
3, Jeraj 3 obrambe za Teucro), Valladolid : | Almeria | 35:27 (Lorger 0 obramb), Arrate : Portland San | D |
niz je na Sredozemskem štadionu končala »mala« | Almeria, | ki je nanizala že četrto zmago.Za 2:0 sta zadela | D |
Granollers 21:28, Posada : Teka Cantabria 26:24, | Almeria | : Aragon 25:31 (Lapajne 16 obramb za Aragon | D |
Teka Cantabria in Algeciras po 9, Teucro 8, | Almeria | 7. Od tod in tam | D |
Valladolid : Mallorca, Huelva : Deportivo, | Almeria | : Murcia, Villarreal : Santander, Getafe : Valencia | D |
Lapajne 0 obramb; Vugrinec 3), Granollers : | Almeria | 33:22, Cantabria : Torrevieja 25:34, Ademar | D |
Valladolid : Santander, Villarreal : Osasuna, | Almeria | : Bilbao večerne tekme; vrstni red: Real M. | D |
Teucro 12, Teka Cantabria in Algeciras po 11, | Almeria | 9. Liga NLB, 23. kolo | D |
Milito 11-m; Simao), Sevilla : Levante, Osasuna : | Almeria, | Bilbao : Valladolid, Santander : Betis, Murcia | D |
Ademar Leon 35:30 (Vugrinec 4 za Portland SA), | Almeria | : Antequera 24:26 (Lubej 3 za Antequero), Torrevieja | D |
Teucro po 14, Teka Cantabria in Algeciras po 11, | Almeria | 9. Šport v številkah | D |
Valladolid : Osasuna, Villarreal : Zaragoza, | Almeria | : Barcelona, Atletico M. : Levante večerne tekme | D |
Valladolid : Arrate 28:24 (Bilbija), Pilotes Posada : | Almeria | 28:27, Granollers : Logrono 28:28, Torrevieja | D |
Villarreal 1:2 (Angel; Fernandez, Franco), Zaragoza : | Almeria | 1:1 (Oliveira; Negredo), Barcelona : Valladolid | D |
Real M. 1:1 (Valero; Sneijder), Atletico M. : | Almeria, | Levante : Valladolid, Zaragoza : Betis, Bilbao | D |
31:35 (Zorman 2, Pajovič 1 za Ciudad Real), | Almeria | : Barcelona 29:42, Portland San Antonio : Algeciras | D |
Rioja : Torrevieja 24:27 (15:14), Ciudad Real : | Almeria | 36:24 (13:12 - Pajovič 3, Zorman 2 za Ciudad | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |