nova beseda iz Slovenije
Križevci - Nafta, Zagorje - Krško Posavje, | Železničar | - Grosuplje, Aluminij - Triglav (vse 1. 6. 2003 | D |
gostje protestno niso pripotovali na Obalo. | Železničar | odščipnil točko Krškemu Krško - | D |
Križevci - Nafta, Zagorje - Krško Posavje, | Železničar | - GPG Grosuplje, Aluminij - Triglav (vse jutri | D |
Drava - Dravinja, Križevci - GPG Grosuplje, | Železničar | - Aluminij, Jadran Pivovarna Mahnič - Izola | D |
Factor, Koper SL - Primorje, Jesenice - Šoštanj, | Železničar | - Nafta, Bilje - Domžale, Drava - Šmartno, Brda | D |
Prišli so: Dejan Germič, Gorazd Gorinšek (oba | Železničar) | , Izudin Kamberović (Rudar), Adnan in Anel Smajlović | D |
Bakovci, Brda - Factor, Jesenice - Šoštanj, | Železničar | - Nafta (vse ob 17. uri), Šenčur Protect - Dravograd | D |
Maribor - Nogometni klub | Železničar | iz Maribora, eden od najstarejših slovenskih | D |
Duplek, do 90 kg), med dekleti pa Ines Leopold ( | Železničar, | do 48 kg), Tamara Petek (Sankaku, do 52 kg) | D |
Denis Brumen (Juršinci, do 73 kg), Ines Leopold ( | Železničar, | do 48 kg), Tamara Petek (Sankaku, do 52 kg) | D |
Hajdina 3:2, Malečnik : Zreče 2:1, Pesnica : | Železničar | 3:1, Stojnci : Kozjak Radlje 6:0, Paloma : Holermuos | D |
Ormož po 4, Bistrica 3, Paloma 2, Središče, | Železničar | in Kozjak Radlje po 0; vzhod - Turnišče : Bakovci | D |
elektrarni bosta postavljali planinski društvi | Železničar | in Bohinj, vetrno pa planinsko društvo Kamnik | D |
Rovna 15:9, Dragomer GUT&PET : SGP Gorica 15:9, | Železničar | : Košana 15:9, Korte : Logatec 15:9, Patrič | D |
Patrič Planina : Sodražica 16:8; vrstni red: | Železničar | 38, Košana 34. Deskanje na snegu | D |
Kozjak Radlje 12:0, Bistrica : Holer Ormož 7:0, | Železničar | : Paloma 2:1, Zreče : Stojnci 1:2, Središče | D |
18, Košana : Dragomer GUT&PET 17:7, Logatec : | Železničar | 9:15, Sodražica : Korte 13:12; SGP Gorica : | D |
2, Korte : Petrič Planina 13:12; vrstni red: | Železničar | 41, Košana 37.Z. F. | D |
8. 3. SNL - sever: Pohorje : Bistrica 0:0, | Železničar | : Kozjak Radlje 3:0, Zreče : Holer Ormož 1:2 | D |
drugoligašev, uvodni trije turnirji pa bodo v Mariboru ( | Železničar, | Impol 2, Bushido), Ljutomeru (KBV Lendava, Sankaku | D |
naslednji vlak. »Žal mi je, zapiramo,« je rekel | železničar | in potegnil roleto. »Nobenega več ne bo, zamudili | D |
(Sankaku Ce), 2. Leustean (Rom), 3. Kavčič ( | Železničar) | ; do 52 kg: 1. Nareks (Sankaku Ce), 2. Drašković | D |
Sankaku) in Pavlin (Šiška); do 66 kg: 1. Kirbiš ( | Železničar) | , 2. T. Drakšič (Sankaku), 3. Faflja (Olimpija | D |
Tabor priredilo društvo za šport in rekreacijo | Železničar, | je napram prejšnjim letom ponudilo veliko spremembo | D |
Šiška); do 66 kg: 1. Faflja (Ol), 2. Kirbiš ( | Železničar) | , 3. Mišmaš (Šiša) in Merslavić (Hrv); do 73 | D |
Petelinšek (I. Reya), 2. Fras (Juršinci), 3. Jenuš ( | Železničar) | ; ekipno: 1. Olimpija 30, 2. Ivo Reya 22, 3. | D |
ma bar in gostinski lokal Balinarskega kluba | Železničar. | Prav tako sumijo, da je 19-letni Postojnčan | D |
prihodnjih letih, napoveduje prvi slovenski | železničar. | Tekoče poslovanje je bilo pozitivno praktično | D |
ukvarjati že leta 1928 v tedanjem Športnem društvu | Železničar | Maribor, sprva v sekciji, pozneje pa v klubu | D |
Crnič (Impol), 3. Špendal (Duplek) in Troha ( | Železničar) | ; do 66 kg: 1. Sedej (Bežigrad), 2. Četič (Fužinar | D |
Sedej (Bežigrad), 2. Četič (Fužinar), 3. Rudl ( | Železničar) | in Čeh (Duplek); do 73 kg: 1. Petrič (Olimpija | D |
Nogomet Prijateljska tekma: Kumho Drava : | Železničar | Sarajevo 0:1 (0:1; Tadić). D. K. Šah | D |
vodstvom trenerja Filipa Leščaka Sašo Kirbiš ( | Železničar, | do 66 kg), Luka Vukovič (Bežigrad, do 73 kg | D |
branili Igor Trbovc (Sankaku), Sašo Kirbiš ( | Železničar) | , Luka Vukovič (Bežigrad), Matjaž Ceraj (Ivo | D |
Trbovc (do 60 kg, vsi Sankaku), Sašo Kirbiš ( | Železničar, | do 66 kg), Luka Vukovič (Bežigrad, do 73 kg | D |
leto in pol izkušenj, zato je prvi slovenski | železničar | zakonodajalcem priporočil, naj malo pogledajo | D |
: Gorice Pesnica 0:9, Paloma : Stojnci 2:1, | Železničar | : Šoštanj 4:1, Holer Ormož : Šmarje pri Jelšah | D |
Faflja (Olimpija), 2. Rus (Impol), 3. Kirbiš ( | Železničar) | in Prodan (Šiška); do 73 kg: 1. Vukovič (Bež | D |
0, Gorice Pesnica : Bistrica 0:2, Malečnik : | Železničar | 2:0, Šoštanj : Zreče 1:0, Središče : Hajdina | D |
v soboto, 17. aprila, s Planinskim društvom | Železničar | iz Ljubljane, seveda pa za to potrebujete tudi | D |
Holermuos Ormož : Pohorje 4:0, Šmarje pri Jelšah : | Železničar | Maribor 1:2; vrstni red: Šoštanj 38, Malečnik | D |
Hrast), Karli Kuzma (Jesenice), Gašper Kraševec ( | Železničar) | in Nikola Đorđevič (Antena). Tekmovalni spored | D |
Bistrica : Kozjak 11:1, Hajdina : Stojnci 0:7, | Železničar | : Holermuos Ormož 1:2; vrstni red: Šoštanj 42 | D |
liga: Mlinar Padna - Zarja, Jadran Izola - | Železničar, | Brdo - Antena, Jadran HK - Luka Koper, Planina | D |
rezultat SŽ pozitiven, napoveduje prvi slovenski | železničar. | Nove pogodbe bi po njegovih ocenah lahko podpisovali | D |
liga: Mlinar Padna : Zarja 8:16, Jadran Izola : | Železničar | 16:8, Brdo : Antena 13:11, Jadran HK : Luka | D |
kolo: Bistrica : Pohorje 2:2, Kozjak Radlje : | Železničar | Maribor 0:5, Paloma : Hajdina 1:0, Stojnci | D |
I. liga: Jadran Izola - Zarja, Jadran HK - | Železničar, | Planina - Antena, Primskovo - Luka, Brdo - Mlinar | D |
liga: Jadran Izola : Zarja 14:10, Jadran HK : | Železničar | 8:16, Planina : Antena 20:4, Primskovo : Luka | D |
Padna 19:5; vrstni red: Jadran Izola 9, Brdo, | Železničar | in Zarja po 6. Boks | D |
Skala - Lokateks Trata; 1. liga: Zarja - Luka, | Železničar | -Planina, Antena - Primskovo, Mlinar Padna | D |
Skala; 1. liga: Brdo - Zarja, Primskovo - | Železničar, | Luka - Antena, Planina - Mlinar Padna, Jadran | D |
Lokateks Trata - Bistrica; I. liga: Zarja - Antena, | Železničar | - Luka, Mlinar Padna - Primskovo, Jadran Izola | D |
14, Sloga 13; I. liga: Zarja : Antena 22:2, | Železničar | : Luka 11:13, Mlinar Padna : Primskovo 8:16 | D |
Topolšica : Bistrica 7:0, Središče ob Dravi : | Železničar | 2:1; vrstni red: Šoštanj 54, Paloma 51, Stojnci | D |
Krim Špica, Bistrica - Sloga; 1. liga: Zarja - | Železničar, | Mlinar Padna - Antena, Jadran Izola - Luka, | D |
drugoligašev, bodo 4. avgusta, pari pa so: Tišina - | Železničar, | Duplek - Rudar, Paloma - Zavrč, Hotiza - Aluminij | D |
PV 25; I. liga - Zarja : Mlinar Padna 22:2, | Železničar | : Jadran Izola 10:14, Antena : Brdo 11:13, Luka | D |
Šmarje pri jelšah 2:2, Šoštanj : Stojnci 3:2, | Železničar | : Pohorje 1:2, Črenšovci : Bistrica 1:1, Zavrč | D |
pari pa so: Aluminij - Krško, Zavrč - Rudar, | Železničar | - Koroška Dravograd, Nafta - Kumho Drava, Izola | D |
Trata 29; I. liga: Zarja : Jadran Izola 8:16, | Železničar | : Jadran HK 18:6, Antena : Planina 9:15, Luka | D |
Pari so: Aluminij - Krško, Zavrč - Rudar, | Železničar | - Koroška Dravograd, Nafta - Kumho Drava, Izola | D |
5:1 (3:1), Zavrč : Rudar Velenje 2:1 (1:1), | Železničar | Maribor : Koroška Dravograd 2:4 - po pod. (1 | D |
PV in Lokateks Trata po 38. I. liga: Luka : | Železničar | 16:8, Primskovo : Mlinar Padna 18:6, Planina | D |
I. liga, 16. kolo - Zarja : Jadran HK 20:4, | Železničar | : Antena 18:5, Mlinar Padna : Luka 0:24, Jadran | D |
Primskovo 12:13, Brdo : Planina 15:9; 17. kolo - | Železničar | : Zarja 20:4, Antena : Mlinar Padna 17:7, Luka | D |
Črenšovci 0:1, Šoštanj : Križevci 1:5, Tišina : | Železničar | večerna tekma; vrstni red: Zavrč in Pohorje | D |
Količevem, Milan Jazbec poslovodja, Branko Marinič | železničar. | Poslanec je postal tudi predsednik železničarskega | D |
parlamenta. Minister Janševe vlade v senci je | železničar, | državni sekretar na prometnem ministrstvu v | D |
Drakšič, Toni Drakšič (oba Sankaku), Sašo Kirbiš ( | Železničar) | , Denis Rus, Boris Greif, Grega Greif (vsi Impol | D |
Hvauc, sicer državnozborski poslanec SDS in | železničar, | je poudaril, da je bila pri odločitvi za Satlerja | D |
Lokateks Trata) 7:13, Moličnik (Center PV) : Rebec ( | Železničar) | 13:7; polfinale - Mahnič : Moličnik 9:13, Trebec | D |
slovenskih reprezentantov, in sicer: Sašo Kirbiš ( | Železničar) | , Dani Rus, Boris Greif, Grega Greif (vsi Impol | D |
Šoštanj 3:1, Paloma : Tišina 0:1, Pohorje : | Železničar | 3:2, Veržej : Križevci 4:0, Bistrica : Črenšovci | D |
Zavrč : Bistrica 9:0, Črenšovci : Veržej 0:3, | Železničar | : Paloma 1:1, Šoštanj : Šmarje 3:0, Križevci | D |
San), 2. Lešnjak (KBV Lendava), 3. Leopold ( | Železničar) | in Tatalovič (Bežigrad); do 63 kg: 1. Razinger | D |
Šoštanj 3:0, Šmarje : Tišina 1:3, Stojnci : | Železničar | 0:0, Paloma : Križevci 4:0, Pohorje : Črenšovci | D |
Peš do Štampetovega mostu Planinsko društvo | Železničar | Ljubljana v soboto, 16. aprila, vabi na 26. | D |
Zavrč : Pohorje 1:1, Črenšovci : Paloma 0:2, | Železničar | : Šmarje 1:0, Holermous : Veržej, Križevci | D |
in Zarica po 32; vzhod, 19. kolo - Šoštanj : | Železničar | 2:1, Stojnci : Črenšovci 3:2, Paloma : Zavrč | D |
Zavrč : Stojnci 3:5, Črenšovci : Šmarje 1:2, | Železničar | : Tišina 0:1, Križevci : Šoštanj 5:2, Holermous | D |
Hrast : Jesenice 20:2. I. liga, 1. kolo - | Železničar | : Antena 9:13, Primskovo : Zarja 12:10, Luka | D |
Planina : Skala 13:9, Mengeš : Planina 13:9, | Železničar | : Primskovo 14:8.Z. F. | D |
Lendava), 3. Rojko (JK Lendava) in Leopold ( | Železničar) | ; do 63 kg: 1. Razinger (Jes), 2. Gabrovec (Proton | D |
Proton), 3. Mirt (Olimpija Krmelj) in Miloševič ( | Železničar) | ; do 70 kg: 1. Jaklin (KBV Len), 2. Metelko | D |
6, Jadran HK : Gitas K. Mengeš 8:14, Luka : | Železničar | 15:7; vrstni red: Antena 9, Mengeš 7.Z. F. | D |
najboljšo osmerico uvrstili Gašper Kraševec ( | Železničar) | , Igor Šircelj (Zabiče), Aleš Hrvatič (Skala | D |
Planina 12:10, Petrič Planina : Jadran HK 16:6, | Železničar | : Skala 10:12, Primskovo : Luka 15:7; vrstni | D |
K. Mengeš : Petrič Planina 11:12, Planina : | Železničar | 15:7, Skala Vuk. Hrvatič : Primskovo 14:8; vrstni | D |
postaviti na noge. Več pa novi prvi slovenski | železničar | še ni želel povedati: »Najprej se bomo utirili | D |
Sankaku Ce) je osvojila srebrno, Mitja Jenuš ( | Železničar, | nad 100 kg) pa bronasto kolajno. Mi. Š. Športna | D |
Planina 8:14, Zarja : Gitas K. Mengeš 10:12, | Železničar | : Jadran HK 16:6, Primskovo : Planina 10:12 | D |
Petrič Planina : Zarja 12:10, Gitas K. Mengeš : | Železničar | 16:6, Jadran HK : Primskovo 6:16, Planina : | D |
Trata 15 (-1). I. liga - Antena : Zarja 0:22, | Železničar | : Petrič Planina 14:8, Primskovo : Gitas Kirher | D |
do 57 kg: 1. Đukič (Sankaku Ce), 2. Leopold ( | Železničar) | , 3. Tatalovič (Bežigrad) in Lešnjak (KBV Lendava | D |
(Sankaku Ce), 2. Prodan (Šiška), 3. Kirbiš ( | Železničar) | in Masleša (Koper); do 73 kg: 1. Holer (Ivo | D |
(oba Ivo Reya), 3. Toškan (Koper) in Jenuš ( | Železničar) | . Kajakaštvo | D |
Šoštanj 5:0, Veržej : Tišina 1:0, Bistrica : | Železničar | 0:3, Holermous Ormož : Križevci 4:0, Zavrč | D |
21; I. liga - Planina : Antena 16:6, Zarja : | Železničar | 20:2, Petrič Planina : Primskovo 16:6, Gitas | D |
Lokateks Trata 21 (-1); I. liga - Antena : | Železničar | 10:12, Zarja : Primskovo 20:2, Petrič Planina | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
◁ ◀ 1 101 201 301 401 501 601 701 801 901 ▶ ▷
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |