nova beseda iz Slovenije
J. P. Goričanke optimistične v | Šibenik | Ljubljana - | D |
sem, da smo kakovostnejša ekipa. Zato gremo v | Šibenik | po zmago.Hrvatice so borbene in močne v polju | D |
Hrvaška, 13. kolo - Cibalia : Hajduk 0:0, | Šibenik | : Dinamo 2:1, Zagreb : Slaven Belupo 3:0, Međimurje | D |
Vojvodina, Jedinstvo - Budućnost, Željezničar - | Šibenik, | Gospić - CSKA večerne tekme, Herceg Novi prost | D |
večerne tekme, Herceg Novi prost, vrstni red: | Šibenik | 6:0, Gospić 5:0, CSKA, Vojvodina in Budućnost | D |
Željezničar - Crvena zvezda, Raguša - Gospić, | Šibenik | - Jedinstvo, CSKA - prost. SKL za ženske, | D |
Cibalia : Osijek 3:0, Kamen : Varteks 1:4, Pula : | Šibenik | 1:1, Zagreb : Hajduk 3:0, Međimurje - Dinamo | D |
večerni tekmi; Vojvodina - Herceg Novi danes, | Šibenik | prost; vrstni red: Šibenik in Gospić po 7:0 | D |
Herceg Novi danes, Šibenik prost; vrstni red: | Šibenik | in Gospić po 7:0, CSKA 4:4, Merkur Celje 4:2 | D |
CSKA, Gospić - Željezničar, Crvena zvezda - | Šibenik, | Herceg Novi - Budućnost, Jedinstvo - Raguša | D |
0, Osijek : Kamen 2:1, Varteks : Zagreb 1:3, | Šibenik | : Međimurje 3:0, Hajduk : Rijeka 3:0; vrstni | D |
Dinamo in Hajduk po 38, Zagreb 28, Varteks 26, | Šibenik | 24. Francija, 14. kolo - Sochaux : Lille 0 | D |
Gospić : Željezničar 58:69, Crvena zvezda : | Šibenik | 46:73, Herceg Novi : Budućnost 85:80, Jedinstvo | D |
Raguša 73:69, Vojvodina prosta; vrstni red: | Šibenik | 8:0, Gospić 7:1, Merkur Celje in Željezničar | D |
sobota, 2. decembra): Raguša - Merkur Celje, | Šibenik | - Vojvodina, CSKA - Herceg Novi, Željezničar | D |
Belupo 2:0, Međimurje : Pula 1:0, Cibalia : | Šibenik | 0:1, Zagreb : Osijek 2:0, Rijeka : Varteks 2 | D |
vrstni red: Dinamo in Hajduk po 41, Zagreb 31, | Šibenik | in Varteks po 27. Italija, 13. kolo - Atalanta | D |
Crvena zvezda, Vojvodina - Budućnost, Gospić - | Šibenik | večerne tekme, Herceg Novi - Raguša sobota, | D |
Raguša sobota, 30. t. m., CSKA prost; vrstni red: | Šibenik | 9:0, Gospić 8:1, Merkur Celje in Željezničar | D |
sobota, 16. t. m.): Merkur Celje - Crvena zvezda, | Šibenik | - Budućnost, Vojvodina - CSKA, Herceg Novi | D |
Celje - Crvena zvezda večerna tekma, Budućnost : | Šibenik | 73:80, Vojvodina : CSKA 73:80, Herceg Novi | D |
Jedinstvo : Gospić 77:80, Raguša prosta; vrstni red: | Šibenik | in Gospić po 10:1, Željezničar 7:4, CSKA 6:5 | D |
t. m.): Gospić - Merkur Celje, Jedinstvo - | Šibenik, | Raguša - Vojvodina, CSKA - Budućnost, Crvena | D |
Maganjič 7, Vulić 8, Komplet 10), Jedinstvo : | Šibenik | 67:72, Raguša : Vojvodina 89:84, CSKA : Budućnost | D |
Željezničar prost; vrstni red: Gospić 12:1, | Šibenik | 11:1, Merkur 8:4, CSKA 7:5, Željezničar 7:4 | D |
Vojvodina - Željezničar, Budućnost - Raguša, | Šibenik | - CSKA, Herceg Novi Gospić 75:95, Crvena zvezda | D |
, Budućnost : Crvena zvezda 68:49, Ragusa - | Šibenik, | CSKA - Željezničar večerni tekmi, Vojvodina | D |
Gospić danes, Jedinstvo prost; vrstni red: | Šibenik | in Gospić po 12:1, Merkur Celje 10:5, Željezničar | D |
Raguša (18); nedelja, 28. t. m.: Herceg Novi - | Šibenik | (18), Jedinstvo - Vojvodina (19), Merkur Celje | D |
82, Željezničar : Ragusa 86:82, Herceg Novi : | Šibenik | 57:6, Jedinstvo - Vojvodina večerna tekma, Merkur | D |
večerna tekma, Merkur Celje prost; vrstni red: | Šibenik | 14:2, Gospić 14:1, CSKA 11:5, Merkur Celje in | D |
pari prihodnjega kola - sobota, 3. februarja: | Šibenik | - Željezničar (18), CSKA - Gospić (17), Budućnost | D |
Današnji pari: ženske - 15. kolo: Hit Nova Gorica - | Šibenik | (20); moški: Prevent gradnje IGM -Kometa Kaposvar | D |
(19). Liga NLB za košarkarice, 18. kolo - | Šibenik | : Željezničar 109:67, CSKA : Gospić 72:78, Budućnost | D |
večerna tekma; Herceg Novi prost; vrstni red: | Šibenik | 15:2, Gospić 15:1, CSKA 11:6, Željezničar 10 | D |
sreda, 28. t. m.: Herceg Novi - Vojvodina; | Šibenik | prost. SKL za ženske, 15. kolo - Ježica : | D |
nadigrale v vseh elementih igre. V končnici je | Šibenik | do sredine niza zaostajal le za dve točki (11 | D |
tekme, Herceg Novi - Vojvodina sreda, 28. t. m.; | Šibenik | prost; vrstni red: Šibenik 15:2, Gospić 15:1 | D |
sreda, 28. t. m.; Šibenik prost; vrstni red: | Šibenik | 15:2, Gospić 15:1, CSKA 11:6, Željezničar 10 | D |
: CSKA - Merkur Celje (17), Crvena zvezda - | Šibenik | (20.30), Ragusa - Jedinstvo, Željezničar - Gospić | D |
interlige - ženske: Slavija - TPV Novo mesto (17), | Šibenik | -Nova KBM Branik (20). J. P. | D |
Pula 1:0, Varteks : Slaven Belupo 0:0, Zagreb : | Šibenik | 3:0, Cibalia : Međimurje 0:3, Rijeka : Dinamo | D |
vrstni red: Dinamo 50, Hajduk 47, Zagreb 34, | Šibenik | 30, Međimurje in Varteks po 28. Italija, 24 | D |
Maganjić 5 (1:2), Komplet 21), Crvena zvezda : | Šibenik | 63:66, Ragusa : Jedinstvo 80:72, Željezničar | D |
večerna tekma, Vojvodina prosta; vrstni red: | Šibenik | in Gospić po 16:2, CSKA 13:6, Merkur Celje in | D |
m.: Gospić - Crvena zvezda (18), Vojvodina - | Šibenik | (17), Herceg Novi - CSKA (18), Jedinstvo - Željezničar | D |
- Gospić : Crvena zvezda 83:52, Vojvodina : | Šibenik | 80:82, Herceg Novi : CSKA 68:89, Merkur Celje | D |
večerni tekmi, Budućnost prosta; vrstni red: | Šibenik | in Gospić po 17:2, CSKA 14:6, Merkur Celje in | D |
kola - sobota, 3. marca: Budućnost - Vojvodina, | Šibenik | - Gospić, Ragusa : Herceg Novi 99:95; nedelja | D |
opustošili« z nakupom Gordona Schildenfelda ( | Šibenik) | , Nikole Pokrivača in Daria Jerteca (oba Varteks | D |
Nova KBM Branik 22, 5. TPV Novo mesto 20, 6. | Šibenik | 17, 7. Slavija Bratislava 17, 8. Sparkasse WildCats | D |
38. Hrvaška, 20. kolo - Dinamo : Hajduk 2:1, | Šibenik | : Rijeka 2:2, Osijek : Varteks 4:1, Međimurje | D |
vrstni red: Dinamo 53, Hajduk 47, Zagreb 37, | Šibenik | in Međimurje po 31. Italija, 25. kolo - Atalanta | D |
košarkarice, 22. kolo - Budućnost : Vojvodina 85:67, | Šibenik | : Gospić 71:62, Ragusa : Herceg Novi 99:95; | D |
Jedinstvo večerni tekmi, CSKA prost; vrstni red: | Šibenik | 18:2, Gospić 17:3, CSKA 14:6, Željezničar 12 | D |
Hrvaška, 21. kolo - Varteks : Dinamo 1:3, Hajduk : | Šibenik | 3:0, Zagreb : Međimurje 4:0, Rijeka : Pula 2 | D |
vrstni red: Dinamo 56, Hajduk 50, Zagreb 40, | Šibenik | in Međimurje po 31. Italija, 27. kolo - Cagliari | D |
0, Cibalia : Zagreb 0:1, Pula : Hajduk 0:0, | Šibenik | : Varteks 2:0, Slaven Belupo : Kamen 2:1, Međimurje | D |
vrstni red: Dinamo 59, Hajduk 51, Zagreb 43, | Šibenik | 34, ... Varteks 28. Francija, 28. kolo - Troyes | D |
V Sofiji se bodo tako merili lanski prvak | Šibenik, | Gospić, CSKA in Željezničar. »Vključitev ženskega | D |
turnir ženske lige NLB v Sofiji, finale - CSKA : | Šibenik | večerna tekma; polfinale - Šibenik : Željezničar | D |
- CSKA : Šibenik večerna tekma; polfinale - | Šibenik | : Željezničar 92:61 (64:47, 44:32, 27:15 - Jelavić | D |
Rijeka 1:1, kamen : Slaven Belupo 1:2, Cibalia : | Šibenik | 2:1; vrstni red: Dinamo 65, Hajduk 57, Zagreb | D |
vrstni red: Dinamo 65, Hajduk 57, Zagreb 49, | Šibenik | 37, ... Varteks 28. Francija, 30. kolo - Lens | D |
2, Cibalia : Varteks 1:0, Pula : Osijek 3:1, | Šibenik | : Rijeka 3:1; vrstni red: Dinamo 77, Hajduk | D |
vrstni red: Dinamo 77, Hajduk 66, Zagreb 54, | Šibenik | 47, ... Varteks 29. Italija, 33. kolo - Atalanta | D |
Međimurje 4:1, Hajduk : Slaven Belupo 1:1, Zagreb : | Šibenik | 2:1, Varteks : Kamen 3:2, Rijeka : Pula 1:1 | D |
52, Sochaux 51. Hrvaška, 31. kolo - Dinamo : | Šibenik | 3:0, Hajduk : Zagreb 3:1, Osijek : Međimurje | D |
vrstni red: Dinamo 86, Hajduk 71, Zagreb 57, | Šibenik | 48, ... Varteks 38. Italija, 35. kolo - Torino | D |
- Zagreb : Dinamo 0:4, hajduk : Rijeka 2:2, | Šibenik | : Varteks 3:4, Slaven Belupo : Osijek 0:1, Međimurje | D |
vrstni red: Dinamo 89, Hajduk 72, Zagreb 57, | Šibenik | in Slaven Belupo po 48. Italija, 36. kolo | D |
: Hajduk 3:0, Varteks: Zagreb 1:1, Osijek : | Šibenik | 2:2, Pula : Slaven Belupo 0:0, Cibalia : Međimurje | D |
vrstni red: Dinamo 92, Hajduk 72, Zagreb 58, | Šibenik | 49, ... Varteks 42; izpadel je Kamen. Italija | D |
Hrvaškem (Čazmatrans Čakovec in TLM Transport | Šibenik) | in hkrati diverzifikacija z nakupom proizvodnih | D |
Pesnik, pevec in avtor Arsen Dedić (1938, | Šibenik) | , kantavtor hrvaške zabavne glasbe, ki ustvarja | D |
Austria po 3 ... Hrvaška, 1. kolo - Dinamo : | Šibenik | 5:0 (Modrić 2, Mandžukić, Sammir, Vukojević | D |
1, Hajduk : Inter 7:1, Rijeka : Cibalia 3:0, | Šibenik | : Zagreb 0:0, Varteks : Osijek 1:2, Slaven Belupo | D |
Inter : Dinamo 0:4, Osijek : Rijeka 2:2, Zadar : | Šibenik | 2:2, Međimurje : Varteks 4:1, Cibalia : Hajduk | D |
Hajduk : Osijek 1:0, Rijeka : Međimurje 3:1, | Šibenik | : Slaven Belupo 0:2, Zadar : Inter 3:0; vrstni | D |
Nancy večerne tekme. Hrvaška, 5. kolo - Inter : | Šibenik | 2:2, Cibalia : Zadar 0:2, Zagreb : Rijeka 2 | D |
kolo - Zadar : Osijek 5:1, Hajduk : Zagreb 2:1, | Šibenik | : Varteks 4:3, Inter : Cibalia 1:0, Rijeka | D |
Dinamo 1:3, Međimurje : Zadar 2:4, Cibalia : | Šibenik | 3:3, Varteks : Rijeka 1:2, Osijek : Inter 1 | D |
Dinamo : Slaven Belupo 4:0, Hajduk : Varteks 3:1, | Šibenik | : Rijeka 3:2, Zadar : Zagreb 1:0, Cibalia : | D |
Cibalia 0:1, Slaven Belupo : Zadar 4:2, Osijek : | Šibenik | 1:1, Rijeka : Hajduk 4:0, Varteks : Dinamo 4 | D |
Slovenci zelo slabi | Šibenik | -Na mladinskem EP v šahu so padli številni rekordi | D |
, Vedran Princ (Široki Brijeg), Luka Žorić ( | Šibenik) | . Hemofarm - odšli: Predrag Šuput (Bamberg | D |
Valenciennes 17, Le Mans 16. Hrvaška, 10. kolo - | Šibenik | : Hajduk 1:0, Cibalia : Zagreb 3:1, Zadar : | D |
Budimpešta: Honved (Mad), Crvena zvezda (Srb), | Šibenik | (Hrv), Spartak Volgograd (Rus), Galatasaray | D |
Inter 1:2, Zagreb : Osijek 0:2, Međimurje : | Šibenik | 2:2, Hajduk : Dinamo; vrstni red: Dinamo 27 | D |
Hrvaška, 13. kolo - Zadar : Dinamo 1:2, Zagreb : | Šibenik | 3:1, Cibalia : Rijeka 2:0, Međimurje : Slav | D |
Komplet 10, Klavžar, Grm), Mladi krajišnik : | Šibenik | 63:113, Raguša : Crvena zvezda 84:67, Medveščak | D |
novembra): Merkur Celje - Raguša, Vojvodina - | Šibenik, | Medveščak - Jedinstvo, Crvena zvezda -Mladi | D |
Tesić 20, Matić 10, Demirović 13), Vojvodina : | Šibenik | 67:97, Medveščak : Jedinstvo 75:70, Budućnost | D |
Mladi krajišnik večerna tekma; vrstni red: | Šibenik, | Gospić, Medveščak in Ragusa po 2:0, Budućnost | D |
Jedinstvo - Vojvodina, Gospić - Medveščak, | Šibenik | - Crvena zvezda, Raguša - Budućnost. 1. SKL | D |
Rijeka 0:1, Zagreb : Varteks 0:0, Slaven Belupo : | Šibenik | 1:0, Osijek : Hajduk 0:1; vrstni red: Dinamo | D |
Jedinstvo : Vojvodina, Gospić : Medveščak 87:68, | Šibenik | : Crvena zvezda 87:76, Ragusa : Budućnost 81 | D |
87:76, Ragusa : Budućnost 81:83; vrstni red: | Šibenik | in Gospić po 3:0, Ragusa, Budućnost in Medveščak | D |
prihodnjega kola (sobota, 17. t. m.): Merkur Celje - | Šibenik, | Jedinstvo - Gospić, Vojvodina - Crvena zvezda | D |
NLB za košarkarice, 4. kolo - Merkur Celje : | Šibenik | 53:61 (34:45, 24:29, 8:12 - Čonkova 8, Barič | D |
(leva okolica beseda(e) desna okolica kratice avtorjev kratice naslovov (vse oznake) št. povedi)
◁ ◀ 1 45 145 245 345 445 545 645 ▶ ▷
Nova poizvedba Pripombe Na vrh strani
Strežnik Inštituta za slov. jezik Fr. Ramovša ZRC SAZU | Iskalnik: NEVA |