nova beseda iz Slovenije

slama (201-300)

štejejo vsi štirje turnirji velikega      slama      ter vseh devet turnirjev serije  D
drugih treh turnirjih velikega      slama      uvrstitve vsaj med najboljšo osmerico  D
enajst naslovov, od tega dva grand      slama      in štiri turnirje serije Masters  D
predstavljajo turnirji velikega      slama,      kjer se doslej lahko pohvali le  D
oddaljena od klasičnega grand      slama,      saj je osvojila Melbourne, Wimbledon  D
osvojila vse štiri turnirje velikega      slama.      Njena vladavina se je končala  D
sesul sanje o osvojitvi velikega      slama,      za konec pa v finalu še domačega  D
igre počasi razvija v čudo enega      slama.      Pogosto se je dogajalo, da sta  D
izolacija vodovodne napeljave in      slama,      nato pa se je ogenj hitro širil  D
sta se v teh dneh vnela kot suha      slama,      pa sta našla v na novo razpisanem  D
podobna kravi, je suha nastlana      slama      pred hišnim pragom.Ta naj bi prinesla  D
Franciji Krivi novinarji ali      slama?      Izbruh ptičje gripe ne sproža  D
dobi ni več zaposlen, 29. listje,      slama      za nastiljanje živini, 30. ameriški  D
zmagovalec najprestižnejšega grand      slama,      ki s svojo ekipo svetovalcev razmišlja  D
Prireditelji drugega teniškega grand      slama      v sezoni, OP Francije, ki se letos  D
pozna tudi na turnirjih velikega      slama,      kjer že nekaj let postavljajo  D
ognjenem krstu na turnirjih velikega      slama      skupaj z Južnoafričanom Pietom  D
nemogočega. Odkar turnirje velikega      slama      igrajo na štirih različnih podlagah  D
ljubiteljev tenisa. Namesto Rogerjevega      Slama      je Nadal osvojil svoj drugi pariški  D
bil igranje v drugem tednu grand      slama,      je že v 2. kolu nepričakovano  D
Kitajka uvrstila v četrtfinale grand      slama.     S tem je le še podaljšala poglavje  D
bil je tudi že v polfinalu grand      slama,      a res mi je že od samega začetka  D
omot, 82. Alta, 83. stopalo, 85.      slama,      86. Teo, 87. kvintet, 85. aparat  D
vsaj za zdaj - brez velikega      slama.     Tako kot v Avstraliji in Wimbledonu  D
vseh štirih turnirjev velikega      slama,      olimpijsko zlato medaljo, zmago  D
jo že označevali za čudo enega      slama.     V New Yorku je slavila zmago v  D
DPA Ilovica in      slama      sodobna gradbena materiala Prebival  D
prevedel prevajalec, 38. listje,      slama      za nastiljanje živini, 39. pobotanje  D
je letos osvojila kar dva grand      slama      (OP Avstralije in Wimbledon),  D
preprečilo osvojitev koledarskega grand      slama.     »Želim si, da bi v pariškem finalu  D
panični, ker nismo osvojili grand      slama.     To je samo zato, ker so vsi tako  D
osvojila pa je tudi prva dva grand      slama,      v Avstraliji in Wimbledonu.   D
Francije, čeprav je dva grand      slama      (OP Avstralije in Wimbledon) v  D
prvič igrala v glavnem žrebu grand      slama.     Dvoboj bo na igrišču št. 8 ob koncu  D
naravnih materialih, kot so glina,      slama,      les, kamen, volna, ilovica."Ekohiša  D
dvoboja v glavnem žrebu grand      slama      zato ni dočakala Andreja Klepač  D
terminu (marčevskem) uvodnega grand      slama.     Švicar je sicer bolj opozarjal  D
izborila prvi polfinale grand      slama      po melbournski kroni 2005, njena  D
»Uvrstitev v polfinale grand      slama      je res pomemben dosežek.Igram  D
tretjič obstal v polfinalu grand      slama      (vselej v Avstraliji), zakaj,  D
fotografa tudi oblikovalka Lorna      Slama,      predstavnica slovenskega zunanjega  D
je na pol poti do drugega Tiger      Slama,      saj je lani zmagal na OP Velike  D
gasilcev so zgoreli ostrešje,      slama      in nekaj starega orodja.Vzrok  D
priložnost doslej za osvojitev grand      slama.     Po prvem velikem turnirju na pesku  D
Federerju še ne zagotavlja grand      slama      - bi pa bil vseeno prvi po Laverju  D
Saša Verčič Zgodovina grand      slama      Grand slam - izraz je prvi leta  D
niso osvojili (kariernega) grand      slama,      ker jim nikakor ni ustrezala ena  D
posvetno slavo (Slava je prazna      slama,      odlikovanja pa so gnoj - so njegove  D
mora. Zamujam na 1. kolo grand      slama!     « je lahko po dvoboju že sproščeno  D
neuresničeni. Vse je bilo zgolj prazna      slama      in božično leporečje.Še dobro  D
Še nikoli nisem osvojil grand      slama,      zato ne vem, kako se bom počutil  D
Roger Federer še naprej brez grand      slama      Rafa ostaja pariški vladar   D
za osvojitev klasičnega grand      slama,      se mu vrata k temu zgodovinskemu  D
zmagami na turnirjih velikega      slama      je za zdaj na 5. mestu lestvice  D
za vstop v glavni turnir grand      slama      - to bi bil njen drugi - čaka  D
srečali v uvodnem kolu velikega      slama,      najboljša slovenska igralka pa  D
Rešitev križanke 434 Vodoravno: 1.      slama,      6. riž, 9. ovacije, 16. karantena  D
prireditelji travnatega grand      slama      tradicionalno privoščili prosto  D
prvi finale na turnirjih velikega      slama,      ki ga je odigral v petih nizih  D
napoveduje vsaj 18 naslovov grand      slama      Federerju ... S. V.   D
štirinajstkrat slavil na turnirjih velikega      slama.     Andre Agassi, ker je edini, ki  D
zadnjih devetih turnirjih velikega      slama      vedno igral v finalu.Sedemkrat  D
mesto, sta včeraj v finalu grand      slama      svetovne serije v Celovcu z 21  D
Slovenec v kvalifikacijah grand      slama      po lanskem OP Avstralije, kjer  D
predstavami na turnirjih grand      slama,      v teh pa se je veselil kar 12  D
v oblaku Željko Dugac - Dina      Slama.     Gledališče Koper in Komorna skupina  D
Koper, 2007. Skladateljica: Dina      Slama.     Glasbeno vodstvo: Eva Jelenc.   D
likovno zasnovo, skladateljica Dina      Slama      je v lutkovno delo vtkala istrsko  D
najmlajša zmagovalka velikega      slama      (v Wimbledonu v dvojicah s Heleno  D
nemških tekem »skakalnega velikega      slama«      v Oberstdorfu in Ga-Pa, čas pa  D
o osvojitvi koledarskega grand      slama.     Le kdo bi tedaj pomislil, da jo  D
iz naravnih materialov, kot so      slama,      rafija, karton in krep papir izdelujejo  D
zagotovila mesto v glavnem žrebu grand      slama,      do Melbourna pa naj bi zaigrala  D
kozolcu. Takoj se je vžgala      slama,      a je bilo k sreči okoli dovolj  D
da so vse njegove knjige prazna      slama.      Resnica je veter, ki veje koder  D
14. graver, 15. Amaltea, 17.      slama,      18. Ž(ekš) B(oštjan), 19. ornat  D
Zadnji, ki se je uvodnega grand      slama      lotil na ta način in turnir tudi  D
zaporedni uvrstitvi v polfinale grand      slama      Federer, ki je edino resno preizkušnjo  D
Švicar, ki je v polfinalu grand      slama      nazadnje izgubil leta 2005 v Parizu  D
položaj, da sem v finalu grand      slama      favorit.Proti avtsajderju, ki  D
ilovico, ki ji je bila primešana      slama,      in pobeljena z apnom.Imenovala  D
Zeleni suknjič prvi korak do grand      slama      Augusta - Američan Zach Johnson  D
rastlinskega izvora, predvsem les,      slama,      hitro rastoče energijske rastline  D
Mogoče ne bova osvojili grand      slama,      saj je veliko dobrih dvojic, vsaj  D
so osvajali turnirje velikega      slama.      Prelomnica se je zgodila leta  D
Zdelo se je, da bo čudo enega      slama.     Pa je prišel leta 2000 in spet  D
dni ostala brez kariernega grand      slama,      lov na žensko številko 1 pa je  D
naravnih materialov, kot sta blato in      slama.     Arhitektura ΄»vrča za vodo΄« predstavlj  D
osvojil osem turnirjev velikega      slama.     Legendarni Jack Kramer pa ga je  D
vseh štirih turnirjev velikega      slama.     Ko sediš na tribuni Centre Courta  D
zadnjega dvoboja v finalu grand      slama,      tudi zato ker sva se večkrat znašli  D
lasje so bili po umivanju kot      slama      Dekle zaradi uničenih las in  D
lasje so bili po umivanju kot      slama      V Delu je bil 7. julija 2008  D
lasje so bili po umivanju kot      slama«     .Kot generalni uvoznik izdelka  D
osvojitev takoimenovanega zlatega      slama      - zmaga na vseh štirih največjih  D
vseh štirih turnirjih velikega      slama      ter tako pozlatila svoj klasični  D
tema, namesto da se mlati prazna      slama,      kar se je običajno počelo v dosedanjih  D
nagrado v zgodovini ameriškega grand      slama.     Če bosta namreč čez dva tedna dvignila  D